בקשר לכונן EVO 850 של סמסונג. ! - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לכונן EVO 850 של סמסונג. !

Shmuel Cohen

Recommended Posts

ב-Shipito בהצהרה שאתה ממלא אתה כותב את עלות המוצר, עלות המשלוח שנגבה על ידי SHIPITO לא נרשם בשום מקום, לכן המחיר עד 75$ ואין מסים.

SHIPITO עדיף על BUY2USA במוצרים קטנים, כי אין להם מינימום של משלוח, בנוסף לשיפיטו יש מחסן גם באורוגן ושם אין מסים מקומיים על המוצרים.

כן אני רואה דרך buytousa זה עולה 16.5 דולר אחרי הנחת בלאק פרידיי על משלוח .

אם זה באמת נכון שזה יעלה בשיפטו 10$ זה אגדי , זה נכון ?

השאלה שאני פותח חשבון shipto זה אוטומטי יוצר לי כתובת באורוגן ? ולא נורא שיש לי כתובת באמזון ישראלית , אני מכניס עוד כתובת שנותנים לי שיפטו ואחרי שאני בוחר את הכתובת הזאת זה מוריד לי את המיסים ?

ולא הבנתי מה הכוונה " אין להם מינימום על משלוח " מזה אומר ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקראו שוב את מה שכתבתי :-)

קודם כל החוק אומר שאם מחיר המוצרים פחות מ-75$ אז אין מיסים (גם אם המשלוח יוצא סה"כ יותר מ-75$)

הבעיה כמו שכתבו פה למעלה זה שאמזון לא מתייחסת לזה ושמה משלוח (במקרה הזה 15$) ואז זה עובר ולכן שמה שם מע"מ (עוד 15$)

פתרון - חברות כמו buy2usa או shipito מחשבות את המע"מ בנפרד (משלוח של אמאזון חינם בד"כ) ואז אין מע"מ אם המוצר עולה פחות מ-75$

עכשיו לגבי shipito - יש להם כמה מחסנים. חשבון רגיל שלא עולה כסף (5$ הפקדה אבל משתמשים לטובת משלוח) - יש מחסנים רגילים בארה"ב ואז משלמים מיסים מקומיים - 5-8%

פתרון - יש להם חשבון שנתי (עולה 50$ לשנה) או משלמים חודש אחד בלבד (עולה 10$ וצריך לבטל אחרי חודש) - מה זה נותן?! :

1) אפשר לחבר חבילות - וככה גם אם מזמינים ומגיע בטיפטוף אפשר עם המחשבון לעשות שיצא הכי זול מבחינת קומבינציה של חבילות

2) המחסן באורגון - ללא מיסים מקומיים

לגבי ה- חיכיתי שירד מ-75$ (ירד ל-71$ מוקדם בבוקר - אח"כ עלה) והזמנתי למחסן באורגון (אין מיסים ואין עלות משלוח)

כשיגיע למחסן אני אשלח בדואר רגיל (איטי - יגיע אחרי חודש בערך) - עולה 6-7$ כי קטן וללא משקל כמעט

כלומר אמור לעלות לי כ-80$ (320 ש"ח)

אם הייתי עושה משלוח של היה עולה = 71$ + 15$ (משלוח אמאזון) + 15$ (מע"מ שאמאזון גובים מראש) = 100$ (400 ש"ח)

ואז כבר עדיף לקנות בארץ ב-440 ש"ח מיידית ועם אחריות בארץ וכד'.

מקווה שההסבר עכשיו היה יותר ברור

אם ירד עוד פעם למחיר כזה - אני אפרסם כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נושא האחריות קריטי?

אף פעם לא היה לי אז אני לא יודע כמה הם אמינים.

מצד שני אני לא חושב שאמזון יעשו בעיות במקרה הגרוע ביותר יהיה צריך לשלוח את המוצר לאמזון ואז הם יחליפו.

אגב, שתדע שיש 15 דולר הנחה בלי קשר למבצעים =

מתקינים אפליקציה של מקבלים 5$, רוכשים GIFT CARD 50$ מקבלים 10‏$ מתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל החוק אומר שאם מחיר המוצרים פחות מ-75$ אז אין מיסים (גם אם המשלוח יוצא סה"כ יותר מ-75$)

הבעיה כמו שכתבו פה למעלה זה שאמזון לא מתייחסת לזה ושמה משלוח (במקרה הזה 15$) ואז זה עובר ולכן שמה שם מע"מ (עוד 15$)

פתרון - חברות כמו buy2usa או shipito מחשבות את המע"מ בנפרד (משלוח של אמאזון חינם בד"כ) ואז אין מע"מ אם המוצר עולה פחות מ-75$

עכשיו לגבי shipito - יש להם כמה מחסנים. חשבון רגיל שלא עולה כסף (5$ הפקדה אבל משתמשים לטובת משלוח) - יש מחסנים רגילים בארה"ב ואז משלמים מיסים מקומיים - 5-8%

פתרון - יש להם חשבון שנתי (עולה 50$ לשנה) או משלמים חודש אחד בלבד (עולה 10$ וצריך לבטל אחרי חודש) - מה זה נותן?! :

1) אפשר לחבר חבילות - וככה גם אם מזמינים ומגיע בטיפטוף אפשר עם המחשבון לעשות שיצא הכי זול מבחינת קומבינציה של חבילות

לגבי ה- חיכיתי שירד מ-75$ (ירד ל-71$ מוקדם בבוקר - אח"כ עלה) והזמנתי למחסן באורגון (אין מיסים ואין עלות משלוח)

כשיגיע למחסן אני אשלח בדואר רגיל (איטי - יגיע אחרי חודש בערך) - עולה 6-7$ כי קטן וללא משקל כמעט

אם הייתי עושה משלוח של היה עולה = 71$ + 15$ (משלוח אמאזון) + 15$ (מע"מ שאמאזון גובים מראש) = 100$ (400 ש"ח)

אם המחיר ירד שוב לפחות מ 75$ אני יכול להירשם לשיפטו חינם (עם ההפקדה הראשונית של ה 5$ שאמרת) ואז לקנות לרשום בכתובת משלוח את הכתובת שהם הביאו לי ואז זה יצא לי גם סביבות ה 80$ ? או שיש קאטץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי עושה משלוח של אמאזון היה עולה = 71$ + 15$ (משלוח אמאזון) + 15$ (מע"מ שאמאזון גובים מראש) = 100$ (400 ש"ח)

תודה רבה היה מועיל ביותר !

שאלה קטנה : אם יוצא באמזון 71$ והמשלוח של יוצא עוד 15$ ואז עוד 15$ של מכס זה יוצא 101$ השאלה אם אחרי שזה מגיע לישראל ולא לוקחים מכס כי זה עלה המכשיר עצמו לבד רק 71$ אז מחזירים לי את 15$ ?

תודה ,

דר"כ פתחתי את שיפטו עכשיו ויצרתי את האפשרות ראשונה חינם , זה לא דרש הפקדה של 5$ , דר"כ שהכנסתי באמזון את הכתובת משום מה לZIP CODE אחרי שהוספתי הוא מוסיף אוטומטי עוד מספר , נגיד ZIP CODE :XXXX אז הוא אחרי שהכנסת אוטומטי מוסיף XXXX-YYYY הכוונה כל X אות אחרת , זה נורמלי ?

נ.ב -

אחרי משלוח לכתובת של שיפטו באמזון שלחתי למחסן של NV וזה לא רשם מיסים הוא משהו באמזון עלות מוצר כעלות כוללת , השאלה אם יקחו לי 5-8% מיסים מקומיים בשיפטו עצמו , או שלא יקרה אם לא לקחו באמזון ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך שסה"כ יהיה פחות מ-75$ עד שזה מגיע ל-shipito

לדעתי רק הכתובת באורגון (תשלום 10$) היא ללא מיסים מקומיים (כמו אילת),

כלומר גם אם המחיר יהיה 71$ ועלות המס תעבור את 75$ - אתה בבעיה, לכן הפתרון הכי נכון הוא הכתובת באורגון

יש להם מחסן בנבדה (NY) וקליפורינה (CA) והמיסים שם הם עד 7-9%!!

משלוח הוא חינם כמובן מאמזון לכ"א מהם

אני חושב שהמחיר יירד ואני אפילו זוכר שלפני שבועיים היו מחירים דומים ל- ואז עלה שוב לפני BF, אז סבלנות.

שמואל - כן, 80$ זה לא טוב ...התשובה היא גם אליך. אתה צריך סה"כ ולל משלוח ומיסים (בארה"ב) שיהיה פחות מ-75$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משה - לא יודע מה הזמנת ולא מכיר את כל חוקי המיסים בארה"ב, אבל מה שבטוח זה משלוח חינם + אורגון (אילת) וככה אין טעויות.

אם לא הזמנת כלום ולא עשית check out ו- place order אז אולי לא ראית את המס המקומי.

מי שגובה את המס זה החנות כמובן = .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אתה טועה ומטעה. זה נכון שאמזון גובים את המיסים מראש על כל הזמנה שהסכום הכולל שלה עולה על 70$ (ולא 75). אך הבדיקה במכס נעשית על פי ערך המוצר בלבד, לא כולל דמי משלוח. וזה נקבע בחוק. הנקודה המוזרה היא שבמידה ועלות המוצר חורגת מ-75 דולר, החיוב במס יעשה גם על ערך המוצר וגם על המשלוח ומכאן החישוב ה"עקום" של . לכן, בעקרון, אם ההצהרה שלהם תהיה נכונה, הם לא יחויבו במע"מ ובסופו של דבר יזכו אותך. השאלה אם תהיה... הם לא מטומטמים ובדרך כלל עושים הכל נכון, אבל אין לכך אחריות.

דבר שני, הכתובת באורגון בה השתמשת היא כתובת פרמיום, אינך יכול להשתמש בה אם אתה משתמש חינמי בשיפיטו. העניין הוא שאורגון היא אחת המדינות בודדות בארה"ב שאין בה מע"מ ולכן עלות העסקה הכללית היא כעלות המוצר. 71 דולר. אך אם אינך בעל תיבה וירטואלית בשיפיטו ומתשמש במחסנים שבנבדה או קליפורניה, בנוסף למחיר המוצר תחוייב גם על המס המקומי (כ-5$) וזה שוב יביא אותך ל75+ (פרוטות בודדות באופן אירוני). בנוסף גם יבטל את הרווח שבמשלוח דרך חברת שילוח לעומת האמזון עצמה. כמובן, שבשיפיטו אתה מצהיר לבד מה שווי החבילה ויכול לרשום שם מה שבא לך. השאלה האחרונה היא שוב, אם החשבונית של תכלול את המס או לא, מה שיהיה רלוונטי אם החבילה תבדק.

בסופו של דבר אם אין לך חשבון פרמיום של שיפיטו, עלות המשלוח די זהה בשני המקרים ועל פי חוק ישראלי החבילה שעלותה 71 דולר לא צריכה להיות מחוייבת במע"מ. המשלוח מאמזון יגיע הרבה יותר מהר והמחיר של זה הוא סיכון (אם כי לא גדול) שאמזון ימלאו את הצהרה למכס בצורה שגויה ולא תזוכה על המס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אתה טועה ומטעה. זה נכון שאמזון גובים את המיסים מראש על כל הזמנה שהסכום הכולל שלה עולה על 70$ (ולא 75). אך הבדיקה במכס נעשית על פי ערך המוצר בלבד, לא כולל דמי משלוח. וזה נקבע בחוק. הנקודה המוזרה היא שבמידה ועלות המוצר חורגת מ-75 דולר, החיוב במס יעשה גם על ערך המוצר וגם על המשלוח ומכאן החישוב ה"עקום" של . לכן, בעקרון, אם ההצהרה שלהם תהיה נכונה, הם לא יחויבו במע"מ ובסופו של דבר יזכו אותך. השאלה אם תהיה... הם לא מטומטמים ובדרך כלל עושים הכל נכון, אבל אין לכך אחריות.

דבר שני, הכתובת באורגון בה השתמשת היא כתובת פרמיום, אינך יכול להשתמש בה אם אתה משתמש חינמי בשיפיטו. העניין הוא שאורגון היא אחת המדינות בודדות בארה"ב שאין בה מע"מ ולכן עלות העסקה הכללית היא כעלות המוצר. 71 דולר. אך אם אינך בעל תיבה וירטואלית בשיפיטו ומתשמש במחסנים שבנבדה או קליפורניה, בנוסף למחיר המוצר תחוייב גם על המס המקומי (כ-5$) וזה שוב יביא אותך ל75+ (פרוטות בודדות באופן אירוני). בנוסף גם יבטל את הרווח שבמשלוח דרך חברת שילוח לעומת האמזון עצמה. כמובן, שבשיפיטו אתה מצהיר לבד מה שווי החבילה ויכול לרשום שם מה שבא לך. השאלה האחרונה היא שוב, אם החשבונית של תכלול את המס או לא, מה שיהיה רלוונטי אם החבילה תבדק.

בסופו של דבר אם אין לך חשבון פרמיום של שיפיטו, עלות המשלוח די זהה בשני המקרים ועל פי חוק ישראלי החבילה שעלותה 71 דולר לא צריכה להיות מחוייבת במע"מ. המשלוח מאמזון יגיע הרבה יותר מהר והמחיר של זה הוא סיכון (אם כי לא גדול) שאמזון ימלאו את הצהרה למכס בצורה שגויה ולא תזוכה על המס.

תודה על המידע ,

רציתי לשאול במידה וקניתי שני מוצרים במכה אחת מאמזון אחד 71$ והשני 77$ וזה יוצא איזה 192$ כולל מכס והכל , השאלה אם אני אמור לזוכה על המוצר של 71$ ?

או הם רואים את זה כשני מוצרים כחבילה אחת בשווי מוצרים בלבד - 71+77= 148$ אז זה מעל 75$ וזה צריך לקבל מכס ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע ,

רציתי לשאול במידה וקניתי שני מוצרים במכה אחת מאמזון אחד 71$ והשני 77$ וזה יוצא איזה 192$ כולל מכס והכל , השאלה אם אני אמור לזוכה על המוצר של 71$ ?

או הם רואים את זה כשני מוצרים כחבילה אחת בשווי מוצרים בלבד - 71+77= 148$ אז זה מעל 75$ וזה צריך לקבל מכס ?

תודה רבה.

המכס 'איחוד חבילות' למשלוחים עד 3 ימים אחד מהשני. אני הזמנתי ב1900 שקל (454 יורו) וקיבלתי מאמזון החזר של 90 שקל (20 יורו) כי המכס ביקש פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכס 'איחוד חבילות' למשלוחים עד 3 ימים אחד מהשני. אני הזמנתי ב1900 שקל (454 יורו) וקיבלתי מאמזון החזר של 90 שקל (20 יורו) כי המכס ביקש פחות.

אם ככה זה הולך פר מוצר ולא משנה אם מאוחד או לא ?

וגם איך אתה רואה את החזר , הם שולחים הודעה במייל ? או רק מוסיפים לך ישירות בויזה ? אם יש לי ויזה דולר נטענת של CAL הם יכולים לזכות אותי חזרה או אפשרי רק להטעין את הויזה הזאת דרך הדואר ולא לקבל דרכה מחברות עסקים ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע ,

תודה רבה.

אם המכס אכן יאחד חבילות (בתירוץ מטופש כלשהו דוגמת "ניסית בכוונה לפצל רכישה בודדת על מנת להפחית בתשלום המס"), תחוייב במע"מ (לא מכס!) עבור שניהם וגם על המשלוח. למזלי, אישית לא יצא להיקלע למצב כזה אבל שמעתי שזה יכול לקרות עם הזמנות מרובות מאותו ספק ולאותו נמען בהפרשי זמן קטנים. ככה שאם בכל זאת תרצה להזמין את שני הדיסקים, כדאי להזמין כבר ביחד כדי להקטין את עלויות המשלוח או דרך ספקים שונים (אמזון + שיפיטו, למשל). ואז המכס יתייחס אליהן בנפרד.

הזיכוי נכנס לכרטיס אשראי. אבל שוב, חשוב לציין, שאין אחריות לכך שתקבל אותו. זה תלוי בהתנהלות בין ומכס עצמם ולך אין על זה שליטה.

לגבי כרטיס נטען, ממה שאני יודע לפני כמה שנים אי אפשר היה לקבל תשלום לכרטיס. אולי היום זה שונה. כדאי לברר מול CAL, מייגע ככל שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רק רגע חברים התבלבלתי לגמריי.

אם נניח מחר בסייבר מנדי או בכל יום אחר מחיר ה יעמוד על 70 דולר לדוגמא. מה אני עושה אז ? איך אני יכול לקבל את המוצר אלי הביתה עם כמה שפחות עמלות ומיסים בדרך. ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...