כעת באמאזון: קונסולת Xbox One במחיר מפתיע - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כעת באמאזון: קונסולת Xbox One במחיר מפתיע

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בנוסף, לאור כל הפורטים המחורבנים שיוצאים בזמן האחרון, אני לא אתפלא אם אעדיף בהמשך לקנות משחקים ישר לקונסולה מאשר למחשב אם יהיו פידבקים רעים.

החיסרון הוא שזה תחביב די יקר :D

״פורטים מחורבנים״ עדיפים על קונסולה שבקושי מחזיקה מעמד על 1080p 30fps נעול.

מה יהיה בעוד שנה שמשחקים הולכים ומתפתחים יותר... נרד ל-20fps על 720p?

דור הקונסולות הנוכחי, פשוט ביזיון טכנולוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים אתך בכלל, עדיף לשחק באופן יציב על 30 מאשר לקבל מוצר שבור שאי אפשר לשחק בו בכלל, ולחכות חודשים עד שיתקנו אותם אם בכלל.

בנוסף, לא כולם חייבים רזולוציות וגרפיקה עם פילטרים מטורפים ב60+ FPS בשביל ליהנות ממשחק.

ובכלל, אפשר לחשוב שכרטיסי מסך משוק הביניים יחזיקו לך משחקים בFHD על הגדרות מקסימליות בעוד שנתיים (לדעתי אפילו בינוניות ב30FPS לא תקבל תמיד)..

אני רואה פה הרבה פעמים שאנשים מדברים על מחשבים במחיר של קונסולה שנותנים ביצועים עדיפים.

אני רוצה לראות מחשב חדש שעלה נגיד 2500, קומפלט! במחירים ובהיצע של יום היציאה של הPS4/XBOX one לשוק, אחד כזה שיחזיק 5 שנים ללא כל שדרוג של שום רכיב ושייתן חווית משחק מכובדת עד לסוף הקדנציה של דור הקונסולות הנוכחי, לדעתי אין חייה כזאת, ומה שהקונסולות מוציאות מהחומרה הצנועה יחסית שברשותן מספיק (לי לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב להסכים, אבל זאת עובדה! אם עכשיו הקונסולות בקושי מתמודדות אז מה יהיה בעוד שנה?

לגבי 30fps, תקשיב יש לי ניסיון עשיר עם (כרגע עדיין עם x360), אין דבר כזה יציב! גם קונסולה מפסידה fps כאשר מדובר על עומס פוליגונים במסך.

בנוסף, לא כל משחק מתאים ל-30fps משחקי אקשן ממש רצים רע ב-30fps.

לא המצאנו פה את הגלגל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש ניסיון עשיר עם הxbox 360 והדעה שלי היא בדיוק הפוכה משלך, אף פעם לא שיחקתי באיזה משחק ואמרתי אוף איזה באסה שזה לא 60FPS או FHD.

זה גם ממש לא מעניין אותי כיצד יוכלו המפתחות להוציא משחקים בעוד שנה, מה שאני כן יודע שיצאו משחקים ועוד איך, גם בעוד שנה וגם בעוד שנתיים ואף יותר.

הקונסולה תיתן חוויה פחות או יותר זהה (לטוב ולרע) לכל אורך חייה ללא התעסקות בהגדרות, שידרוגים וכו' דבר שאי אפשר לומר על מחשב בתקציב זהה (או כל מחשב לצורך העניין).

עבור הקונסולות, המפתחות של המשחקים הן אלה שעושות את המאמצים מצידן שהמשחקים יעבדו כמו שצריך על הקונסולה. בניגוד למחשב ששם אתה זה שצריך להתאים את המחשב שלך בכל שנה לקריזות של אותן מפתחות שמוציאות פורטים שדורשים ממך מחשב מטורף בשביל ביצועים בינוניים במקרה הטוב.

קיצר זה נהיה מסטיק, נסכים שאנחנו לא מסכימים כי עוד שנייה יוצא נפט מהקידוחים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונסולות בדור הזה מבוססות על ארכיטקטורה של , ככה שאין להם לאן להתפתח בניגוד לדור הקודם.

קצת הגזמת לגבי הפורטים למעט המשחק באטמן, הפורטים רחוקים מלהיות גרועים עדיין ירוצו טוב יותר מכל קונסולה.

שלא תבין אותי לא נכון, אני מאוד רוצה להחליף את x360 אבל כרגע אין למה... וגם תכלס לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OvO אתה קצת מגזים ואפילו קצת עיוור למצב לדעתי.

לדעתי דווקא בעתיד הלא כל כך רחוק הגרפיקה בקונסולות תעלה במעט וזמן קצר לאחר מכן תרד משמעותית. איך הגעתי לזה?

שימו לב לכל המשחקים האחרונים שיצאו לקונסולות הדור הקודם. בגלל שהגרפיקה הגיעה כבר הרחק באותה גרפיקה שהייתה רלוונטית לקונסולות הדור הקודם, בפיתוח נאלצו להוריד את האיכות בכדי לשמור על מצב משחק תקין מינימלי (30FPS). אז נכון במחשב האישי נצטרך לשדרג מידי כמה שנים את הכרטיס מסך או אפילו את המעבד ובזמן שהקונסולות החדשות יציגו תמונה שאינה מתאימה כבר לשנת קיומינו. כבר היום הקונסולות החדשות די חלשות ואין ספק בכלל שאין סיכוי שיחזיקו מעמד כמו הדור הקודם. ממתי אפשר להשיג בישראל קונסולה חדשה בפחות מ2000 ש"ח? התשובה לכך היא שמאז שקונסולה לא מתיימרת להחזיק עשור כמו הקונסולות הקודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבנו כבר שיש פה אנשים שהם אנטי קונסולה, זה מתחיל להיות מעייף..

לי יש גם מחשב וגם קונסולה ונהנה משניהם מאוד, אם לא בא לכם ואתם לא רואים לנכון אל תקנו.. אף אחד לא מכריח אתכם.

כל הספקולציות שאתם מפריחים לאוויר לא ישנו את דעתי החיובית על הps4 שלי.

אני בינתיים חורש על האקסקלוסיביים של הps4 ותאמינו לי שאני אומר לכם שהגרפיקה בת @)*$@$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מנסה לשכנע את עצמי אני כבר משוכנע וההתנשאות שלך לא תשנה זאת.

העייפות נובעת מחוסר הרצון לתקשר עם אנשים שטחיים שחושבים רק על גרפיקה ורזולוציות .

כל אחד נהיה לי פה עם עין ביונית שיכול להבחין בכל פרט קטן שחסר, זה נהיה קצת פתטי.

אני בכל מקרה סיימתי להגיב בשרשור הזה כי הוא לא הולך לשום מקום וכבר מזמן איבד את נושאו העיקרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"להנות" זו לא חותמת, גראפיקה מוסיפה לאווירה ולהנאה, וFPS גבוה תורם לתחושה חלקה יותר וריאליסטית יותר, ספקטרום שהקונסולות לרוב לא מכסות, ובאשר למחשב ב2500 שיהרוג את הקונסולה עד סוף ימיה, אתה מוזמן להסתכל על הסרטונים של הבחור הזה:

הוא בנה מחשב ב350$ שאמור להתחרות בקונסולה עד סוף חייה ובנתיים הוא מצליח ובגדול, ויש את המחשב הזה ב2200 ש"ח:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=GamoN-Basic

והמחשב הזה ב2600 ש"ח (שיש לו I5 במקום I3):

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=GamoN-Basic-i5

שניהם יחזיקו בצורה נהדרת עד סוף מחזור הקונסולות הנוכחי.

וכאשר זה מגיע לפורטים גרועים, אלו פורטים גרועים יצאו לאחרונה? משחקי (שכוללים את ACו WD) וBM AK, זהו! אלו המשחקים המרכזיים היחידים עם אופטימיזציה גרועה שיצאו בשנה האחרונה וגם הם לרוב רצים ונראים יותר מהקונסולה בהינתן חומרה טובה כמו זו המוזכרת לעיל, ומה עם הרשימה הארוכה של משחקי AAA עם אופטימיזציה נהדרת שיצאו לאחרונה? כמו:

TW3 , V ,MM ,MGS V ,BF4 ,BF HL ,FO4 ,DL ,THIF ,TITANFALL ,RSS, EVOLVE ,FC4 ,PAY DAY 2 ,SWBF ,CRISIS ,dragon age inquisition, וזו רק ההתחלה של הרשימה שצצה בראשי.

כל זה עוד בלי להזכיר מודים, תמיכה בעכבר ומקלדת, ועוד דברים שאינם קשורים לגראפיקה בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...