שאלה | האם המחירים יורדים כאשר טכנולוגיה חדשה יוצאת לשוק? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה | האם המחירים יורדים כאשר טכנולוגיה חדשה יוצאת לשוק?

ThomYorke

Recommended Posts

אהלן חברה, בעיקרון אני מתכנן שידרוג למחשב.

אז ככה.. יצא Fallout 4, הורים נוסעים לאילת, מלא זמן לא שידרגתי את המחשב.. מסתמן שכל הסימנים שם, העת לשדרג הוא עכשיו!

אבל... אולי עדיף לחכות? בידיוק יצא, לא עדיף לחכות לkaby lake? אולי יירדו המחירים?

וgeforce 1000 יוצא עוד מעט... 2016. לא בידיוק ברור מתי, אבל אולי עדיף לחכות? אולי מחירים יירדו?

האם עדיף לי לחכות?

הרי ברור לי שאף אחד פה לא נביא ואי אפשר לדעת מה יהיה - אבל האם יש איזשהו דפוס שיכול לתת מושג כללי? מה היה עד עכשיו ולפי זה לפעול?

ומה ההבדלים בביצועים של ivy bridge, וskylake? מתעניין אם לשדרג את הלוח אם או פשוט לקנות i7 1155...

ובכללי, לא רוצה סתם לזרוק כסף..

מוכן לשדרג.. אפילו משתוקק! ...אבל לא רוצה ליפול לhype.. רוצה לדעת איך לראות מעבר לבולשיט מבלי לכתוב דוקטורט בנושא..

אנא עיזרו לבור שכמותי :character0009:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדים רק יצאו והם "בטכנולוגיה חדשה" וקביילייק הם רק רענון לסקיילייק כך שאין מה להמתין. ייצאו רק בעוד 6-7 חודשים וזה כמו נצח בתחום המחשבים כך שאין מה להמתין.

מעבר לזה אני חושב שחייב להתחיל לקרוא והמון אם אתה רוצה לעשות קנייה מושכלת. ממליץ גם על סרטונים ביוטיוב על מנת לגוון את מקורות המידע. פשוט תחפש את הדגם של המוצרים שאתה מתלבט ביניהם ותראה סרטונים לגביהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהמשכתי לקרוא הרבה אחרי הפוסט הזה. השוואות של בנצ'מארקים, מה חדש תכלס בטכנולוגיות, מה עדיף לאיזה שימוש, וכו'...

המושג הכללי שקיבלתי הוא שהשוק של החומרה מאוד מאוד יציב ומתבסס על ביצועים לעומת מה עוד קיים ומיוצר ובשימוש בסטנדרטים (למשל לגיימינג). אי אפשר למצוא דילים (אלא אם כן לקחת סיכון על יד שניה) ובעצם זה לא ממש משנה מתי קונים משהו חדש - המחירים והסטנדרטים עולים כל הזמן..

בכל מקרה הרכבתי לי מערכת חזקה אם כי לא הכי חדישה שאמורה לספק לי הרבה הנאה לטווח הרחוק...

אבל היי תודה בכל מקרה על התגובה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...