מבקש המלצה ללוח, מעבד, זכרון - סקיילייק - למטרת משחקים - תקציב 5,000 ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה ללוח, מעבד, זכרון - סקיילייק - למטרת משחקים - תקציב 5,000 ש"ח.

amirx19

Recommended Posts

שלום,

1. מה התקציב המקסימאלי? 5,000 ש"ח.

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לא משנה.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? אין לחרוג.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים ברזולוציה 1080*1920 ברמת איכות גבוהה.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב: אוהב לשחק NFS ומשחקים בסגנון קרייסיס.

3. האם יש צורך בציוד הקפי ? לא.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? יש צורך כרגע בלוח, מעבד, קירור למעבד וזכרון בלבד.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? משתמש במארז קיים.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס ? לא.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אייבורי, מרכז הארץ.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? היום, מחר...

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? לא.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא של החלקים שאני מעוניין לקנות עכשיו. כן, של שאר החלקים, הסבר בהמשך ההודעה.

המחשב שלי לא נדלק יותר, חשבתי שהתקלה היא ספק כח וקניתי אתמול את זה https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=10642 אבל זו לא התקלה, לאור זה שהמחשב בן 10 בערך הגיע הזמן לקנות שילוש חדש.

התכנון הוא לקנות כרגע רק את השילוש ובשלב מאוחר יותר לשדרג את כל שאר החלקים לטובת משחקים ברזולוציה ובאיכות שצויינו.

אני רוצה כמות זכרון של 32GB ואני יודע שהיום זה מיותר אבל אל תנסו לשכנע אותי אחרת.

היות והחלק העיקרי שנותר וצורך הרבה חשמל הוא כרטיס מסך והיות שאני מניח שהתקציב העתידי יהיה כ-1,500 ש"ח לכרטיס מסך אני מקווה שהספק שקניתי (ברגע של לחץ, חייב להודות) יחזיק את המערכת העתידית ושהוא מספיק איכותי. לא מעוניין בשני כרטיסי מסך או בכרטיס דו ליבתי.

המסך הנוכחי עובד ברזולוציה של 1024*1280 אבל גם הוא ישודרג בהמשך למסך אחר ברזולוציה 1280*1920.

כרטיס המסך הנוכחי הוא http://www.asus.com/Graphics-Cards/GTX650TIBDC2OC2GD5/

אני לא מעוניין בקניית שילוש פשוט לחצי שנה ואחר כך למכור אותו.

אני מעוניין בלוח אם עם ערכת השבבים הכי מתקדמת אבל הוא יכול להיות פשוט בתכונות שלו. אין לי צורך בדברים מיוחדים רק שהוא יהיה מהיר !!! אני מבין שיש תקן חדש שנקרא M2 ל-. אשמח אם בלוח תהיה האפשרות לחבר דיסק מהסוג הזה מכיוון שהכי חשוב לי במחשב זו המהירות.

ערכת השבבים הכי מתקדמת היום היא Z170X ?

אשמח להוסיף כל מידע שיתבקש, אשמח להערות מכל סוג, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...