מפרט מחשב גיימינג+עריכת סאונד קומפקטי בגודל HTPC או mATX או MiniITX עד 7.5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב גיימינג+עריכת סאונד קומפקטי בגודל HTPC או mATX או MiniITX עד 7.5K

Omri Bazelet

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?7,500- 7,800

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אם אפשר לעשות משהו זול, למה לא?

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? ציינתי למעלה

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים, תכני HD,עבודה עם קיובייס וכרטיסי קול ועריכת סאונד

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

קיובייס-כבד

גיטר ריג 5- כבד

PHOTOSHOP-מזדמן

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

Batman Arkham Knight

Crysis 3

Grand Theft Auto V

Assassin's Creed Syndicate

Star Wars Battlefront

Shadow Of Mordor

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

1920x1080, אך מתוכנן מעבר ל4K

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

nope

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

8, אני לא מסוגל לעבוד ברעש, זה מחרפן אותי כי אני שומע כמעט כל פיפס במחשב והשקט הוא מרכיב מאוד מאוד מאוד חשוב

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

אולי לכרטיס המסך מעט, אבל יש לי התלבטות

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

לכלול ווינדוס+הרכבה(כי לרוב זה בחינם, אז למה לא?)

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. המרכז

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? החודש עד החודש הבא

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

ככה. יש כמה

א. גודל המחשב צריך להיות די קומפקטי ברמה של אפשרות להכניס למזוודה ולקחת כלומר משהו שהוא mini itx,micro atx או לוח atx עם מארז , כיוון שמתישהו עוזבים את הבית ואין משהו שאני סובל יותר מלהרים כל פעם את המחשב והגודל שלו, כשזה קטן קל יותר לקחת אותו איתי במעברי דירה או כשאני נוסע למשפחה לשבוע ואין להם מחשב, אז שיהיה קל יותר לקחת ושלשים וגם אני מת על הקונספט של דברים קטנים בגלל שלט האקסבוקס שמתחבר למחשב. ואז אני אוהב להוכיח לאנשים שמחשב חזק יותר.

ב. יש לי מהמחשב הקודם הארדיסק של טרהבייט של ווסטרן דיגיטל בלאק, אני רוצה גם להכניס אותו למערכת כאחסון נוסף

ג. עדיפות גבוהה שתהיה אפשרות שדרוג כמו קרוספייר או בגלל תכנון עתידי למעבר ל4k

ד. חשוב שיהיה , כי יש כסף וגם כי זה הרבה יותר יותר מהיר.

ה. צריך שיהיה כרטיס wifi פנימי או חיצוני שיהיה מספיק מהר, כי לא תמיד יהיה גישה לקו ישיר אז תמיד wifi יהיה. חשוב שיהיה כרטיס איכותי שיקלוט טוב ויעביר תשדורת בצורה חלקה שקרובה לחיבור ישיר

ו. שקט זה הדבר שהכי חשוב לי במארז, כנ''ל המאוררים שלו, אם יש אפשרות בתקציב לשים מאוררים יותר שקטים ומתאימים, אחלה. יותר שקט וקר יותר טוב

ז. שאלה שעלתה לי, הרי אם המערכת די קטנה, זה לא קצת מסוכן לעשות לכרטיס גרפי בגלל שהוא יהיה יותר חם בגלל שאין מספיק סירקולציית אוויר?

ח. חשוב שהחלקים לא יוקנו ממישהו שמתשמש ביבוא אישי ומקביל, אלא רק מיבואנים רשמיים של החברות שיהיה לי לאן לפנות כשיקרה משהו ולא אלך ראש בקיר עם חברות ייבוא מקביל שלא יידעו בעצמם מה לעשות.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כן, כן כן- צויין למעלה- למה.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: רשום למעלה בהערות למעלה.

יומטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה גם מארז קטן ושקט מאוד וגם אפשרות ל SLI, זה לא ממש הולך ביחד. מארזים מבודדי רעשים כמו למשל ננוקסיה די כבדים ולא מאווררים כמו שצריך לכן מערך של שני כ. מסך יהיה בעייתי.

עבור רזולוצית אין כ. מסך משתלמים וחזקים כרגע ועדיף לחכות עם זה כשפאסקל כבר ניראה באופק.

בשביל לעבור דירה לא קונים , אתה סתם מגביל את עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...