נתקעתי בשלב אני חושב האחרון ב FARCRY - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתקעתי בשלב אני חושב האחרון ב FARCRY

tombraider

Recommended Posts

נתקעתי בשלב אני חושב האחרון ב FARCRY

במשימה אומרים לי להגן על הבחורה אני מתקרב אליה וכלום לא קורה אני לוחץ על USE והיא רק מסתובבבת בחדר

מה צריך לעשות?????

http://www.fresh.co.il/dcforum/ComputerGames/22208.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שזה באג, גם לי קרה בשלב אחר שהיא הייתה צריכה לבוא איתי ובמקום זה היא הייתה תקועה במקום, אז התחלתי את השמירה מחדש והיא באה איתי.. תנסה את זה שוב זה צריך לעבוד.

ודרך אגב זה ממש לא השלב האחרון, זה משחק די ארוך (גמרתי אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב!

באחד השלבים יש לי באג,המסך מרצד,הוא מראה לי כול מיני קווים שמפריעים לי לראות את האנשים והסביבה,ואני לא יכול לראות כלום,ולכן אני לא יכול לעבור את השלב הזה,יש לי כרטיס מסך GF4TI4200 ושמתי את כול האפשרויות תצוגה על HIGH,ועד לשלב הזה הכול עבד חלק בלי בעיות,תודה רבה לעוזר.{ניסיתי גם להחליף את ההגדרות תצוגה של המשחק,וזה גם לא עזר,והבעיה היא רק בשלב הזה}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב 14 פוצצתי את הספינה,הלכתי לקידמת הספינה ואז הגיע מסוק ,איך אני מפוצץ אותו ?

ניסיתי עם טילי לאו וכל אחר ,אבל כל הזמן הספינה טובעת ואין לי מספיק זמן כדי לירות עליו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתם שסיימתם את המשחק תוכלו לעזור לי,אני בשלב 14 ואני לא מצליח לעבור את המסוק{אחרי שפוצצתי את הספינה}אני יורה בו 7 טילים ולא קורה לו כלום,ניסיתי לפגוע בזה שיורה בי עם רובה צלפים,אבל הוא לא מת,ואז הספינה טובעת,ואין לי איך לירות בו,מה עושים?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...