מה הייתם עושים בסיטואציה הזו של רכישת מעבד ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הייתם עושים בסיטואציה הזו של רכישת מעבד ?

Da-Funk

Recommended Posts

היי,

רכשתי i7 6700 כי פשוט לא היה ניתן להשיג 6700K יש מחסור היתה לי הזדמנות לקנותו בזול. כרגע המעבד אצלי בקופסא לא נפתח.

אני רוצה להרכיב את המחשב אבל מתלבט מאוד אם לעשות את זה.

עומדות בפני האופציות

1. להחזיר את המעבד ולשלם 5% עמלת החזרה. ולחכות למי יודע מתי שאינטל תחליט לשחרר עוד .

2. להחליף ל i5 6600K שאותו יש במלאי.

3. להשאר עם המעבד הזה ולשלים עם העובדה שאין ביכולתי לבצע OC בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הזה חזק מאוד, בכל זאת מדובר על i7.

לגבי מאוד מוגבל, אולי תוכל לבצע ל2 ליבות בלבד בגלל המכפלה הנעולה.

אני במקומך מאמץ אותו, אלה מכן אתה ממש אוברקלוקר מקצוען שלא יכול לעמוד בפיתוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם אתה לא מעוניין במעבד - אני רואה שטווח המחירים של המעבד i7-6700 נע בין 1570 ש"ח ל-1700 ש"ח (יש גם חנויות שמוכרות אותו ב-1800 ש"ח, אבל נתעלם מהן). אם קנית אותו עכשו, כלומר יש עליו 3 שנות אחריות מלאות, והוא סגור בקופסא שלו (האריזה לא נפתחה כלל), סביר להניח שתוכל למכור אותו בלפחות 1400 ש"ח (כ 90% מהמחיר ב StartPC). אני לא יודע כמה שילמת עליו, אבל בהנחה שקנית אותו באילת בסביבות ה 1300-1400 ש"ח, אתה כנראה לא תצא בהפסד מעיסקה כזו.

2. האם כבר קנית את שאר החומרה למחשב, ובפרט את לוח האם והזיכרון? אם לא, במידה ואתה מעוניין להישאר עם המעבד הקיים, אתה תוכל לחסוך קצת כסף ע"י רכישת לוח אם פשוט יותר שלא מיועד להמהרה.

3. אם אתה חייב לבצע - המעבד הזה לא מתאים לך וזו הייתה טעות לקנות אותו. כל מה שאני יכול להציע לך במקרה כזה הוא להחזיר/להחליף אותו בחנות או למכור אותו ולקנות מעבד שאתה כן מעוניין בו.

4. אם אתה לא חייב לבצע - בהחלט יש לך מעבד טוב ביד ואני אישית הייתי פשוט משתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות המפורטות.

קניתי את שאר החומרה למחשב ויש בידי את הלוח Z170 Pro Gaming מצד שני אני לא "חייב" לבצע אבל רציתי שכן תהיה האופציה לפעמים ניתן כך למשוך עם המעבד עוד שנה שנתיים...

אני יכול לנסות למכור אותו ביד שניה ב 1400 כמו שאמרת המעבד סגור ובאחריות או במקרה הכי גרוע להחזיר לחנות ולאבד 6% או 100 ש"ח מהקניה.

מישהו יודע מתי הצפי למלאי של 6700K ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...