מצלמה דיגיטלית 2100 שקל לא "פוינט אנד שוט" - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה דיגיטלית 2100 שקל לא "פוינט אנד שוט"

overload

Recommended Posts

Olympus C750

Minolta DIMAGE Z1 + 256MB

אם הייתה לך אופצייה לרכוש בחו"ל זה היה מעלה את הרף.

למרות שהגדרת לא ממש טוב את ה-A70/80....בכל זאת הרי יש להם אופציות להוסיף עדשות ושינויים ידניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Olympus C750

Minolta DIMAGE Z1 + 256MB

אם הייתה לך אופצייה לרכוש בחו"ל זה היה מעלה את הרף.

למרות שהגדרת לא ממש טוב את ה-A70/80....בכל זאת הרי יש להם אופציות להוסיף עדשות ושינויים ידניים.

חשבתי על 2 המצלמות האלו וממש קשה לי להחליט, המינילט נראית מדהים ממש כמו SLR והיא גם של מינולט מצד שני ל OLIMPUS יש 4MP לעומת 3 ומשהוMP של הOLIMPUS.

מה אתה חושב?

בקשר לA70-80 אפשר להחליף להם עדשות? ומה בקשר לZ1 וה750 ? זה יהיה ממש טוב אם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-A70\A80 יש אותם עדשות הרחבה.

ל-Z1:

Minolta DiMAGE Z1 Lens Adapter - 52mm filter threads

ל-C750:

45.6-52mm Lens Attachment Adapter

כך שלכל המצלמות יש אפשרות להתקין עוד עדשות מרחיבות/מגדילות :)

כמובן שלא הכי ניתן להשיג את הכל בארץ :-\ אבל שווה לשאול אצל יוגנד לדוגמא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, לא ידעתי את זה :)

אז מה לדעתך עדיף C750 או Z1 ?

למי יש איכות תמונה טובה יותר?

אתה מכיר אתר שאפשר להשוות בו תמונות?

או אתר שעשה ביקורת לשני המצלמות?

ד"א חג שמח :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך A80 זה G3 בגוף יותר קטן ועם מערך עדשות קצת שונה...

זה שמצלמה נראת פשוטה זה לא אומר שהיא פשוטה....

יש לה אפשרות שליטת זמן חשיפה צמצם פעולה ידנית לחלוטין אינטרולומטר כל מה שאתה רק רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- Z1 יש כמה יתרונות כמו הסרטוני הלא מוגבלים 640*480 30fps

יותר זולה וגם משתמשת ב- SD ולא xD היקר..

מצד שני היא רק 3.2 ולא 4 מגה למרות שלי מספיק 3.2

בקיצור כל מה שאני כותב זה רק מהנתונים היבשים ואני האמת מצתרף גם לשאלה של מה יותר עדיף אם יש אנשים עם המצלמות האלו שיכולים לתת כמה תגובות..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי אתר מעולה שמשווה איכות תמונה של מצלמות.

חשבתי שסוף סוף מצאתי דרך להחליט , אבל (תמיד יש אבל...) אני חושב שהאתר לא ממש הוגן כי רוב מצלמות שתציבו נגד הC740 יהיו פחות טובה, אפילו אם תציבו את ה750 או מצלמה ב 3000, שקל ה740 תמיד תהיה טובה יותר.

(אני מקטין את התמונות ל 1024X768 ואז משווה).

http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/CDISPLAY.HTM

יכל להיות שהאתר לא הוגן או שזה באמת נכון?

אם האתר צודק אז ה740 הרבה יותר טובה מהZ1 או הS5000 או הC4000

CHEVY אני לא רוצה להיות פוץ אבל לפי מה אתה קובע שהZ1 טובה יותר (חוץ מהמחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה האתר, חיפשתי אותו...שכחתי את השם :-\

ייתכן והם משוחדים, כי בדקתי את מה שאמרת ובאמת ה-740 "מראה" תוצאות יותר טובות ממצלמות אחרות.

לא ייתכן שהיא מציגה ביצועים יותר טובים ממצלמות אחרות שבדקתי, תעשה השוואה אצל סטיב ו-dpreview.

כמו כן, אל תבדוק את התמונות ב-100%, עם זום (כזה שרואים בו את הפיקסלים) תגדיל ל-200%~ ותראה שינויים...

מבחינה טכנית, ה-S5000 לא שווה הרבה את האמת... אני לא מבין למה אנשים מתלהבים ממנה... אמנם חיישן טוב, נראת טוב,אבל מלבד זה - מסך 1.5, עד 2 שניות חשיפה, כרטיסי xD יקרים, תכלס היא לא יותר טובה מאחרות..

כאמור ההחלטה בין: Z1 / C740 / C750 ? תריץ בדיקת איכויות לטמעך האישי בשני האתרים האחרים, הם נראים יותר אמינים, למרות שבעולם מסחרי שכזה...קשה למצוא אמינים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי אצל סטיב ו-dpreview לפני שבוע, Dpreview לא בדקו את הדגמים האלה (למרות שהביקורות שם ממש ברמה אחרת) ואת האתר של סטיב אני לא אוהב, הביקורות שם מהללות כל דבר שיש לו עדשה, בקיצור כל הביקורות נגמרות "מצלמה טובה תמורה מלאה לכסף ואיכות טובה ביחס למחיר", הוא לא משווה מצלמות למתחרות בטווח המחירים כך שאי אפשר לדעת מה הוא רוצה להגיד, היחיד שיודע זה הוא :-\

אני תמיד מקטין את 2 התמונות שאני משווה ל 1024X, אם אני יגדיל ל200% את שתיהם הגודל יהיה שונה וזה קשה לשוות כך וגם אם אני יראה שינוי ב 200% גודל אני לא ממש ידע עם זה לטוב או לרע.

צודק קשה למצוא מקום אמין, הכסף שיחד גם את האינטרנט :)

אני חושב שנשאר לי רק להשוות בעצמי, לנסות למצא מקום או מישהו להשאיל ממנו את הדגמים ולבדוק לבד, מקווה שיהיה לי זמן.

תודה לכולם על העזרה! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...