שוק סיטונאי - כמה שאלות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוק סיטונאי - כמה שאלות

core_i7

Recommended Posts

מחובר כרגע לתשתית + ספק בינלאומי ואני די מרוצה.

שוקל מעבר לחבילה אחת של ספק+תשתית בשוק הסיטונאי כדי להוזיל את העלות.

1. אילו הבדלים קיימים בחיבור לחבילה כזו דרך (כשאני בוחר בספק בינלאומי), ודרך בזק בינלאומי?

טווח IP שונה? ראוטרים שונים שהחברה מספקת? משהו אחר..?

2. קראתי בכמה מקומות שבהתחברות דרך בזק ובחירה בספק אחר צפויות, באדיבות בזק, בעיות מהירות. האם נכון מנסיונכם?

האם זה הופך את החיבור דרך בזק בינלאומי בחבילה כזו לעדיף יותר?

אשמח להמלצות בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמוך שואל שאלות בנושא ומתכנן לעבור ספקית.

כרגע אני עם 012smile ותשתית בזק - המהירות 100 מגה, או לפחות בין 40 ל100 אכן קיימת, יציבה? פחות.

התחברות לשרתים בחו"ל זה רוב ההתעסקות שלי באינטרנט, ובזה לדעתי 012 כושלת ובגדול - אני הייתי בעבר בבזק בינלאומי וחוץ מתקלות מקומיות והתנתקויות די נדירות - לא היו לי בעיות, רק המחיר.

לכאורה כולם מתחייבים לאותה המהירות ואותו השירות, מי מספק אותו הכי טוב? צריך לעשות Benchmarks איכותיים ולא נראה לי שעושים כל-כך.

יש אתר שנקרא Testmy.net יש לו רישומים של אנשים עם ספקיות ישראליות וכאלה.. אולי תוכל לראות שם הבדלים במהיריות\פינגים..

אני חוזר לבזק בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי למנוע בעיות -- ההמלצה הסטנדרטית היא לוודא שהחיבור שלך תקין ועובד כפי שאתה רוצה דרך . רק אחרי זה תעבור. אם תבצע שדרוגים וכיוב' אחרי המעבר לאקספון, יש סיכוי טוב שתיפול בין הכיסאות. כלומר אם אתה רוצה לעבור לחיבור של 100M מה-40M שיש לך, תעשה זאת כשאתה עדיין בבזק ורק אחרי שהכל עובד תקין תעבור. מעבר לכך אין בעיות מיוחדות - קח בחשבון שכבר קרוב ל-200,000 חיבורים עברו לשוק הסיטונאי כך שמדבור בהצלחה גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...