מצלמות או לא להיות: ה-Nexus 6P וה-Nexus 5X הושקו רשמית - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמות או לא להיות: ה-Nexus 6P וה-Nexus 5X הושקו רשמית

SilentBob

Recommended Posts

אני ממליץ בכל מקרה תמיד להעביר את התמונות לענן/למחשב ולא לשמור הכל בכרטיס. טלפונים נוטים להיגנב/להתקלקל - אתה באמת רוצה את כל הזכרונות שלך על הטלפון? גם מבחינת גיבוי וגם מבחינת פרטיות...

אני תמיד מעביר למחשב את כל התמונות/וידאו שאני מצלם בטלפון - ומוחק אותם מהמכשיר. הכל בכל מקרה עדיין זמין במכשיר כי זה הרי גם נמצא בענן (google photos) אבל אני יודע שאם הוא יתקלקל/יגנב אני יכול לחסום אותו בלחיצת כפתור (תודה גוגל) ועדיין לשמור את כל הזכרונות שלי.

אתה צודק בהחלט. מי שלא מגבה מידי פעם בסוף עלול להצטער שהכול ירד לטמיון...

ההבדל הוא בתדירות הגיבוי/המחיקה. מי שיש לו רק 16GB ומצלם הרבה, צריך לגבות בתדירות גבוהה. והמקום תמיד נגמר בסיטואציות לא נוחות, באמצע אירועים למשל. רק השבוע ראיתי קרובת משפחה שבאמצע שצילמה אירוע יום הולדת נגמר לה המקום...

מי שיש לו יותר זיכרון, יש לו בהתאם מרווח גדול יותר בין המחיקה והגיבויים.

צרכני המקום העיקריים הם סרטונים ומוזיקה.

גוגל מיוזיק מצריך חשבון אמריקאי. אולי רוב הגולשים באתר הזה יכולים להסתדר עם זה, אבל אנשים פחות טכנולוגים חושבים ש- זו קללה. לכן, הם מחזיקים את המוזיקה שלהם במכשיר. מה גם שמי שמאזין הרבה למוזיקה, ישרוף די מהר את חבילת הגלישה שלו על מיוזיק.

סרטונים אין דרך טובה לגבות בחינם, בצורה פשוטה ועדיין לשמור על איכות סבירה.

מי שלא מצלם סרטונים על בסיס קבוע, או מי שלא מחזיק מאגר של 10GB, יכול להסתפק ב-16GB.

מי שכן, מקלל כל שבוע את מעט המקום שיש לו...

היופי באנדרואיד זה שאפילו מכשירי ביניים כוללים היום כרטיס הרחבה. משקיעים כמה עשרות שקלים ומסודרים מבחינת המקום. לכן, אני לא רואה סיבה להתפשר על זה - למי שצריך את המקום. וכאמור, רבים צריכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, זה משנה מבחינת התדירות בה זה קורה. כשיש מעט מקום, גדלה ההסתברות שהמקום ייגמר בזמן פחות מתאים. אבל גם בלי קשר, זה מעיק למחוק ולגבות כל כמה שבועות.

חוץ מזה, סרטון של 2 דקות עלול להעביר אותך ל"קצה" בקלות, מבלי שהטלפון יתריע בפניך קודם לכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוגל מיוזיק צריך ip אמריקאי רק להרשמה, אחר כך לא צריך כלום.

גיבוי לענן נעשה אוטומטית כל פעם שיש wifi והמכשיר מחובר לחשמל, אני גם די בטוח שיש אפשרות למחוק עותקים מקוריים.

אם אתה לא משתמש בענן/גיבוי אז זה לא משנה כמה מקום יש, בסוף הוא ייגמר.

באנדרואיד (יותר נכון לגוגל) יש גישה להעלים את נושא כרטיסי הזכרון. פשוט כי אפשר להסתדר טוב גם בלעדיהם (גם אם זה אומר להתקין מהפליי סטור או להגדיר בicloud )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים.

אני יודע איך מיוזיק עובד ויש לי חשבון כזה. הרוב המוחלט של הישראלים לא יצליחו להירשם, או שלא ירצו להסתבך עם זה. גם אלה שנרשמו ומאזינים הרבה למוזיקה, ישרפו על זה את החבילה שלהם/הסוללה.

לגבי זה שהמקום תמיד ייגמר מתישהו - אתה מתעלם ממה שכתבתי בשתי ההודעות האחרונות, בהן הדגשתי את נושא התדירות. ההבדל בין 16GB ל-64GB הוא בין משהו נסבל למשהו מעיק ומעצבן.

גם לגבי וכרטיסי הזיכרון אני לא מסכים איתך: הסיבה שגוגל מדכאת כרטיסי הרחבה ומעודדת שימוש בענן, היא ממש לא בגלל שלא צריך את זה או שאפשר להסתדר טוב בלעדי זה. הסיבה האמיתית היא שגוגל רוצים עוד אחיזה באנשים ובמידע שלהם. איפה היית, מה צילמת, איזו אתה אוהב, אלו ספרים ומגזינים אתה קורא ועוד ועוד. שירותי חינמיים, או סמי חינמיים, הם רק עוד דרך לנעוץ בך עמוק יותר ציפורניים מסחריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לא להסכים, לדעתי זה רק עניין של זמן עד שלא יהיו מכשירי דגל עם כרטיס . בקשר לגוגל מיוזיק, זה הרי לא מסובך כמו שאתה עושה מזה, תוריד תוסף לדפדפן והופ, אתה בניו יורק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ימים יגידו. אני חושב שייקח עוד זמן עד ששירותי יהיו שקופים ונגישים בכל העולם. עד אז, יהיה יתרון גדול לכרטיסי הרחבה, וטונות של קיטורים על מכשירים בהם אין את זה. כמו שיש היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טונות של קיטורים חחחחחחחחחחחח

למיטב ידיעתי ה-S6 הוא מכשיר האנדרואיד הנמכר בעולם, למרות שאין לו חריץ לכרטיס .

אתה מסתובב בפורומים של חנונים אז אתה שומע קיטורים וחושב שזה "טונות". בפועל לרוב העולם לא ממש אכפת.

לעזאזל, באייפון מאז ומעולם (!) לא היה חריץ לכרטיס ואתה לא רואה שזה עוצר את האנשים או שמישהו בכלל מדבר על זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ימים יגידו. אני חושב שייקח עוד זמן עד ששירותי ענן יהיו שקופים ונגישים בכל העולם. עד אז, יהיה יתרון גדול לכרטיסי הרחבה, וטונות של קיטורים על מכשירים בהם אין את זה. כמו שיש היום.

אבל ברוב העולם הם שקופים, אתה קונה מכשיר ומקבל בד"כ תוכנית בענן כלשהו, ברוב העולם אתה לא צריך בשביל מיוזיק וגוגל פוטוס כבר מגיעה עם מכשירים חדשים.

לא צריך תואר שני בשביל להפעיל את זה, למעשה זה כנראה יותר קצר ופשוט מאשר לפתוח חשבון בגוגל שגם ככה תצטרך בשביל להשתמש בטלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהגלקסי 6 הכי נמכר זה עקב השינויים המשמעותיים שהם עשו ביחס למכשירים הקודמים שלהן (שגם כן היו נמכרים הרבה כי אחרי הכל מדובר בסמסונג) וחנונים לא חנונים זה ממש לא אומר שלרובם לא חשוב כרטיס הרחבה וסוללה נשלפת.

הגלקסי S6 הוא מכשיר הכי יפה היום בשוק ,לא עשוי פלסטיק ועם מצלמה מספר 1 .הפרמטרים הנ"ל אני מאמין שעדיפים על שאר היתרונות לרוב המשתמשים לעומת סוללה נשלפת וחריץ הרחבה.

אבל אי אפשר להתעלם מזה שאם לגלקסי היה חריץ הרחבה וסוללה נשלפת (שלא פוגעת באיכות הבניה) המכשיר היה כמעט מושלם ובטוח שאחוזי המכירות היו גדלים משמעותית.

לי בכל אופן לא חשוב כלכך חריץ הרחבה, אבל על סוללה נשלפת לא יכולתי לוותר כי בשבילי זה דבר שכמעט ואי אפשר לוותר עליו למי שרוצה מכשיר עם סוללה שתחזיק לו זמן רב ללא מטען צמוד, ולכן הלכתי על ה-G4 .

אגב: למי שיש כרטיס הרחבה מומלץ שהתמונות והצילומי יהיו שם ולא על המכשיר, כי לי המכשיר הקודם (גלקסי S3) נדפק בדיוק שחזרתי מטיול ולא הספקתי לגבות את התמונות, אז מה שהציל אותי זה הכרטיס הרחבה, אבל למי שיכל לגבות בענן ולא מתקמצן על החבילה אין יותר בטוח מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בכל אופן לא חשוב כלכך חריץ הרחבה, אבל על סוללה נשלפת לא יכולתי לוותר כי בשבילי זה דבר שכמעט ואי אפשר לוותר עליו למי שרוצה מכשיר עם סוללה שתחזיק לו זמן רב ללא מטען צמוד, ולכן הלכתי על ה-G4 .

סלח לי אבל זאת פשוט טיפשות. בגלל זה לבחור טלפון אחר? הרי יש לזה פיתרון מאוד פשוט: במחיר שתעלה לך סוללה נוספת אתה יכול פשוט לקנות מטען - גם יתן לך יותר זמן (כי יש למטענים האלה קיבולת של יותר מסוללה אחת), וגם יוכל לעבור איתך למכשירים נוספים ולא רק למכשיר הספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טיפשות... עוד לפני שקניתי את המכשיר פתחתי על זה דיון בפורום הזה ובפורום ואף אחד לא הצליח לתת לי פתרון.

מה לעשות שאחד הדברים החשובים לי במכשיר זה סוללה ומצלמה, ואם כבר מדברים על אז היא רלוונטית בעיקר לטיולים.

יש לי 2 מטענים ואני לא הגיד שזה לא פתרון אלא זה פתרון מעולה ביום יום, אבל בטיולים זה רק שומר לך על חיי הסוללה אם אתה מפעיל דברים שטוחנים כגון (GPS (WAZE וצילומים. ולכן לא מעט פעמים מצאתי את עצמי מטייל עם המטען הנייד מחובר לטלפון שממש לא פרקטי להסתובב עם זה ככה. לעומת זאת בסוללה נשלפת אתה לוקח איתך עוד , ברגע שנגמרה הסוללה הראשונה אתה מחליף לחדשה ואתה יכל עם המטען הנייד להטעין את הסוללה הריקה דרך המטען החיצוני ולהשאיר את שניהן בתיק לבינתיים (ממש נוח), ובכללי בהרבה יותר נוח להטעין את הסוללה בנפרד מאשר להטעין את הסוללה דרך הנייד שמגביל אותך להיות קרוב לשקע.

אז קיבלת לאורך זמן, הטענה נוחה ,הטענה מהירה ע"י שתטעין את שניהן במקביל.

לכן בשבילי זה אחד המכשירים שאני הכי פחות סובל איתו מבעיות וזה בסה"כ בזכות המטען החיצוני והסוללה הנוספת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...