שדרוג המחשב לגיימינג עד 3000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג המחשב לגיימינג עד 3000

Itzik68

Recommended Posts

לאחר השדרוג האחרון ששיפר בהרבה את המחשב אני עדיין לא יכול להריץ את המשחקים שאני רוצה (בגלל המעבד...)

אני רוצה לנסות לשדרג את החשב ומתלבט בין 3 אפשרויות:

1) החלפה של המעבד בלבד: מה שלא כל-כך משתלם כי באותו סכום (נראה לי משהו כמו: 800-1000 שקל) אני כבר יכול ללכת על מעבדים מכל הדורות החדשים יותר (כולל סקיילייק)

2) החלפה של המעבד והלוח מה שיאפשר לי ללכת על מעבד חדש יותר ולא ידרוש ממני להחליף את הזיכרונות הקיימים (הערכה שלי: 1200-1600 שקל)

3) ללכת על השילוש החדש ולהחליף כבר הכל (מעבד, לוח וזיכרונות) (בגלל זה אני מתקצב עד 3000)

כרגע המפרט הקיים שלי מכיל:

Intel i3-2130

Gigabyte GA-H77-DS3H

Kingston 1600 240-Pin CL11 8GB*2

ASUS GTX 970 Turbo

Samsung 850 EVO 250GB

WD Blue 500GB 7200RPM 126 MB/s (Max) 16 MB Cach

ספק: ENERMAX NAXN(Tomahawk II) 450W

מארז: (ENERMAX Mid Tower Clipeus (Red Fan led

מאוורר למעבד: Zalman CNPS80F / CNPS90F (לא סגור על הקוטר)

1. מה התקציב המקסימאלי? 3000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? זה תלוי, באילו מן האפשרויות למעלה כדאי לי לבחור?

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא ניתן

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). לא רלוונטי

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. THE WITCHER III ,SHADOW OF MORDOR ובכלל כל כותר עדכני שיכול להיות שאני ארצה לנסות

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). FHD על מסך 27"

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? ULTRA

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא רלוונטי

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כ. מסך, , כונן קשיח, ספק ומארז

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? לא רלוונטי

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא רלוונטי

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. קריית אונו (לא רלוונטי איפה לקנות)

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בהתאם המלצת חברי הפורום אני מוכן לחכות אם זה יוזיל עלויות עבורי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא רלוונטי

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? חשוב מאוד

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מה היתרונות שלי נוזלי על אוויר ועד כמה זה משמעותי? (שווה לשפוך על זה כסף?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל דבר יש סיכון, אבל מעבד זה החלק הכי אמין במחשב גם לאורך שנים, חפש דגם שלא יכלו להמהיר אותו והסיכוי שיקרה לו משהו נמוך ביותר, גם שהמהירו אותם שורדים טוב אבל בהם ניתן לעלות מתח דבר שעלול לקצר את חיי המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נסכם שאתה מנסה שבוע שבועיים ואז נתקדם, תנסה גם בלוחות של אתרים מקבילים בארץ, יד 2 וכו' אולי גם להתקשר לחנות שתיים.

מצאתי ביד 2 3470 ב600 ש"ח אזור חיפה, תוריד אותו קצת, לדעתי מחיר סביר זה 450-600 בהתאם ללחץ שלך ושל המוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...