לא שמרתם על האקדח שלכם, הוא נגנב ובוצע באמצעותו רצח? עדכון - מקרה חדש ומרתיח לא פחות - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא שמרתם על האקדח שלכם, הוא נגנב ובוצע באמצעותו רצח? עדכון - מקרה חדש ומרתיח לא פחות

vic07

Recommended Posts

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא רק שווה, אלא חובה לערער, ולא לשלם כלום. ההחלטה של ה"שופט" הזה (שהוא בכלל רשם) היא לא סבירה באופן כה קיצוני, שצריך לסגור את בית-הספר שהעניק לאפס מאופס כזה תעודת בגרות. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קראתם את הפרטים, אולי גם שמתם לב לכך שהחלטתו של אותו "שופט" מתבססת על כך ש"הנתבעת לא הוכיחה כי נקטה אמצעי בטיחות סבירים". אני מפספס פה משהו? ממתי חובת ההוכחה במקרים כאלו על הנתבע, במקום שיהיה על התובע להוכיח שהיתה רשלנות בעצם כך שהרכב הוחנה בקרבת מקום לביתו של אותו שכן פסיכופט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פיספסו הרבה יותר מזה...

בכתבה נאמר בבירור במקום 1 שהמצית יושב בכלא, ובמקום 2 שהשכן שהביא אותו יושב בכלא. האם זה אומר שהם כבר נתפסו, נשפטו (במשפט פלילי) ונזרקו לכלא, או שהם בכלא על דברים קודמים ? כי אם כן, מי הצית את הרכב ????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קראתם את הפרטים, אולי גם שמתם לב לכך שהחלטתו של אותו "שופט" מתבססת על כך ש"הנתבעת לא הוכיחה כי נקטה אמצעי בטיחות סבירים". אני מפספס פה משהו? ממתי חובת ההוכחה במקרים כאלו על הנתבע, במקום שיהיה על התובע להוכיח שהיתה רשלנות בעצם כך שהרכב הוחנה בקרבת מקום לביתו של אותו שכן פסיכופט?
בדיוק מסיבה זו לדעתי גם הייתי מגיש קובלנה לאותו גוף שמטפל בתלונות על שופטים (מי שזה לא יהיה) אישית נגד ה"שופט", כי לאדם עם הגיון מעוות שכזה וחוסר הבנה כה בסיסי במשפט אין מקום בהיכל המשפט.

מעניין כמה זמן ייקח עד שהבזיון הזה ימצא דרך לאתר של חיים קליר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...