המלצה לסט מקלדת עכבר אלחוטיים איכותי לסלון - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לסט מקלדת עכבר אלחוטיים איכותי לסלון

Kidney_stonE

Recommended Posts

היי

יש לי בסלון טלויזיה שמחוברת למחשב (שנמצא בחדר אחר והכבלים עוברים דרך חור בקיר, כולל דונגל BT לקליטה של המקלדת עכבר הנוכחיים שלי).

הסט הנוכחי שלי הוא dinovo media deskotp bt

[ATTACH=CONFIG]9558[/ATTACH]

הסט שירת אותי במשך שנים רבות.

בעיות: גם בעכבר (MX1000 האדיר) וגם במקלדת בחלקה התחתון, יש חלקי גומי\סיליקון שפשוט בלתי אפשרי לנקות

אם מנקים אותם הם הופכים להיות דביקים בצורה מגעילה לכמה ימים, עד שהם מתלכלכים שוב ואז הדביקות נעלמת.

כמובן שרוב הזמן הטרייד אוף הוא לא לנקות אותם....

אגב, אם יש למישהו פתרון\עצה איך לנקות חלקי גומי שכאלה בלי שיהפכו לדביקים בצורה שכזו - אני אשמח לשמוע.

הצרה השניה:

טווח הקליטה (לפחות של העכבר) מזייף מדי פעם למרות שהמרחק בינו לבין הדונגל הוא פחות ממטר וחצי, מציק מאוד.

בקיצור, אני מחפש סט חלופי לסלון

שייראה טוב

שיהיה בלי חלקי גומי

שהעכבר יהיה איכותי (מאוד אהבתי את ה MX1000 ואת החוטי MX518 בזמנו, מה האלחוטי האיכותי המקביל בימינו?)

שגם למקלדת לא יהיו חלקי גומי שכאלה, ושתיראה טוב (כי זה סלון)

אם יש מקלדת שאפשר להוריד ממנה את ה numpad כמו בסט הנוכחי שלי - זה יהיה מעולה (אני פשוט לא משתמש בו, והמקלדת קומפקטית יותר בעקבות זה, בעוד המקשים שלה בגודל סטנדרטי ולא קטנים יותר, זה פשוט מושלם בשבילי)

קליטה טובה

זמן ארוך (זה אמנם סלון אבל הטלויזיה בסלון היא 99% מהזמן דסקטופ לכל דבר,

אני צריך סט שיסחוב שימוש יום יומי כבד, משהו כמו 10 שעות ביום)

אשמח להמלצותיכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה 2ל-1? לא בטוח שאני מבין למה אתה מתכוון.

האמת שהמאריך הזה הוא עתיק ואני חושב שהוא אפילו 1.0, אולי באמת כדאי שאני אקנה מאריך חדש בתקן מודרני.

אבל אני בכלל לא בטוח שזה מה שמשפיע על הקליטה, לדעתי זה יותר עניין של כי ביום יומיים הראשונים אחרי הטענה מלאה אין בעיה

וביום יומיים שלאחר מכן כבר יש, הציוד כבר זקן מדי

(אני יודע שאפשר להזמין חדשה מאיביי ולהחליף בניתוח ביתי פשוט, אבל אני באמת פשוט מעוניין בסט חדש ולגמור עניין.

את הסט הישן אני אשמיש במשרד בעבודה או משהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל התכוונתי יותר בכיוון של סט מעוצב יפה (פחות בקוים חדים \ רובוטריקיים\ סטים לגיימרים) ונוח.

בהחלט חייב עכבר עצמאי, הסלון אצלי זו עמדת עבודה לכל דבר, אני יושב\רובץ שם על הספה רוב הזמן וגולש\עובד\משחק\וכו', צריך סט נוח ויפה עם עכבר עצמאי וחזק :)

בינתיים הטורט נראה כמו סוס מנצח, אני חושב שאני אלך עליו בסופו של דבר, אבל עדיין מקדיש עוד זמן לחיפוש ופתוח להצעות נוספות שלכם!

[ATTACH=CONFIG]9567[/ATTACH]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...