מסך הופך לשחור מדי פעם. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך הופך לשחור מדי פעם.

xDa

Recommended Posts

היי,

יש לי את המסך הזה: AOC g2460pqu

http://us.aoc.com/monitor_displays/g2460pqu

מסך מעולה,אך אני חווה בעיה איתו.

מדי פעם המסך הופך לשחור לאיזה 5 שניות וחוזר.

עכשיו אני לא יודע ממה זה קורה.

כמה פעמים שמתי לב שהמזגן עושה רעש הוא הופך לשחור.

אבל בעודי כותב המזגן עשה שוב רעש והמסך לא כבה..

למישהו יש מושג מה זה יכול להיות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לחבר אותו לכרטיס מסך בעזרת חיבור אחר?

אני מתכוון שאם כרגע אתה מחובר לDP, תנסה לחבר אותו לHDMI או לDVI ותראה אם התופעה חוזרת.

כמובן שלהנות מהיכולות של המסך רצוי להישאר מחובר לDP. אבל לדעתי זה יכול להיות נובע מהכרטיס מסך, או הדרייברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לחבר אותו לכרטיס מסך בעזרת חיבור אחר?

אני מתכוון שאם כרגע אתה מחובר לDP, תנסה לחבר אותו לHDMI או לDVI ותראה אם התופעה חוזרת.

כמובן שלהנות מהיכולות של המסך רצוי להישאר מחובר לDP. אבל לדעתי זה יכול להיות נובע מהכרטיס מסך, או הדרייברים.

אני אכן על ה DP,במידה ואני משנה ל DVI אני אמור לחוש שינוי רציני?

בכ"מ מז"א נובע מהכרטיס מסך? ואם אני אנסה למחוק את הדרייבר ולהתקין שוב יעזור לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה יש לך הסבר מצוין ליתרונות וחסרונות של החיבורים השונים...

בנוגע לכרטיס מסך...

פשוט לי בעבר (הלא רחוק כל כך) הייתה את אותה התופעה, וגיליתי שהיא נבעה מדרייברים לא תקינים.

מה שעשיתי זה פשוט התקנתי בגרסאות שונות, עד שבאחד מהם התופעה נעלמה.

מה שכן, כרגע מותקן אצלי הדרייבר החדש ביותר (לכרטיס שלי), ואין לי יותר את הבעיה הזאת.

אני ממליץ לך לבצע הסרה יסודית של הדרייברים ולהתקין את הגירסה החדשה ביותר.

ממולץ להשתמש בתוכנה Display Driver Uninstaller, תריץ חיפוש קל בגוגל ותוריד את הגירסה החדשה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה קורה רק כשהמזגן נכנס לפעולה אז סיכוי גבוה שזה בעיה במערכת החשמל של הבית. מנוע של מזגן כשהוא מתניע צורך המון חשמל, במערכות שלא תוכננו לזה בעיקר בבתים ישנים זה גורם לזה שהמתח בכל הבית ירד לזמן קצר ככה שכל המכשירים יקבלו נגיד 200v במקום 220v הרגיל. לרוב המכשירים זה לא מפריע אבל יש כאלה שכן, בדרך כלל אפשר לראות באותו זמן שהאורות בבית נחלשים קצת. הפתרון הנכון במקרה כזה הוא שחשמלאי יעביר את המזגן לפאזה נפרדת משאר הבית אבל זה יכול להיות קצת יקר ומסובך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה דומה מאוד.

לי זה קורה שאני מפעיל את המאוורר תקרה בחדר, המסך נהיה שחור ל 2-3 שניות...

בדקתי אם זה בעיה בחשמל, וזה לא, כי חברתי את המסך למקורות שונים בבית בעזרת כבל מאריך...

אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ במקרה שאתה מתאר, יכול באמת להיות שישנה בעיה בחשמל ולא דווקא במסך עצמו.

מכוון שהשארת את המחשב מחובר לאותה הנקודה בחדר ואת המסך לא וזה בכל זאת קורה שאתה מדליק את המחשב, אז יש מצב שבאמת יש לך "נפילות מתח" במחשב כתוצאה מההדלקה של המאוורר. (האמת זה נפוץ בנורות פלורסנט)

מה שאני מציע לך, זה להעביר את כל המחשב לנקודה אחרת בבית ולבדוק אם זה עדיין קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הוא ציין בהודעה הראשונה שהמזגן נכנס לפעולה/עושה רעש, התופעה לא חזרה על עצמה.

בכללי אני לא חושב שכדאי ללכת ישר לגרוע ביותר, אלה להתחיל מהפעולות הפשוטות ולהתקדם משם.

אז אתה מציע לא להעלות את הסיבה הסבירה ביותר כי קשה לטפל בה. זה שלפעמים זה לא קורה כשהמזגן נכנס לפעולה זה הגיוני כי התנעת המנוע היא משהו מכאני שכל פעם משפיע קצת אחרת, לפעמים נפילת מתח גדולה יותר ולפעמים קטנה יותר זה לא פוסל את זה שזו הבעיה. השאלה האמיתית היא האם זה אי פעם קורה כשהמזגן כבוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני ממש לא אומר (או אמרתי) לא להעלות סיבה שיכולה להיות באמת בעיה של חשמל/מתח בבית.

פשוט הצעתי להתחיל בקל ובפשוט, ובמידת הצורך להגיע לבעיות "יקרות יותר" או כאלה שמצריכות השקעה "ומאמץ" גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...