Red Alert 2 + Yuri's Revenge בחינם - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Red Alert 2 + Yuri's Revenge בחינם

Googleness

Recommended Posts

חופשי מפדח.

EA, החברה הענקית עם שרתים שפרוסים בכל העולם ואלפי (עשרות אלפי?) משתמשי אונליין בכל רגע נתון לא מצליחה להתמודד עם ביקוש למשחק חינמי בן עשרים.

בשיא הרצינות, אני לא אופתע אם המשחק יחזור אבל בתשלום סימלי כי אם אפשר לעשות מזה קצת זלוטעס אז למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחלה משחק שבעולם, גדלתי עליו כל החטיבה והתיכון.. אף פעם לא האמנתי באסטרטגיה של לצליל את הבסיס שלי. או להרוס למחשב משאיות כסף.. כי תמיד יש להם כסף, והם בכל מקרה רואים אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לערוך את ה-ini ולהגדיר רזולוציות גבוהות יותר, ממה שאני ניסיתי לא מצליח (כי יש מפות שזה כנראה יותר מהרוחב\אורך שלהן, נראה לי) אבל 1440P כן מצליח. רזולוציה כזו לא נותנת יותר פירוט\חדות אלא רק יותר שטח מהמפה שנכנס שזה אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון מתוק מ-westwood. לפני בערך שנה היה באוריג'ין את כל משחקי C&C במשהו סביב 15 דולר, קניתי את החבילה. מומלץ למי שרוצה לשחק modded generals עם חברים.

לגבי RA2\YR - אני מזכיר שיש מלא כלי מודינג נהדרים. המומלצים שלי יהיו אחד שמשפר באופן משמעותית .

מי שמכיר, הגרסה הסטנדרטית של רמת Brutal היא פשוט בדיחה. מלא הגנות פסיביות על הבסיס וקבוצה של טנקים פעם ב-3 דקות. מוד משופר פשוט יכסח אתכם לפעמים. יש גם כלי שזה פשוט קובץ INI שאפשר לשחק איתו ולהגדיר שם הכל. נשקים, , אפילו ליצור יחידות חדשות במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מקום\אתר מסוים שבו אפשר למצוא את המודים האלה? או שפשוט לחפש ברשת כי הם נפוצים?

שיחקתי את המשחק הזה כ"כ המון פעמים אבל אף פעם בלי מודים (לא ידעתי שקיימים כאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה moddb.com. עד שהגעתי ל- nexusmods.com זה היה האתר הראשי שבו חיפשתי מודים.

הרצת אותו ?.

הוא לא נותן לשנות את ההגדרות..

אכן, עובד מעולה.

אחרי הרצה ראשונית הגדרתי בקובץ ini את הרזולוציה המתאימה למסך שלי

ואם יש לך בעיות ביצועים תוסיף בקובץ ini את השורה הבאה מתחת להגדרות רזולוציה

VideoBackBuffer=No

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...