מחשב למורה לתצוגה בכתה + גלישה מסוימת, מחיר סביר ואמינות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למורה לתצוגה בכתה + גלישה מסוימת, מחיר סביר ואמינות

ydyehuda

Recommended Posts

שלום,

זקוקים למחשב נייד שיחליף ASSUS EEE שהיה מאוד שימושי ומת פתאום אחרי 5 שנים:

גודל: קטן

צרכים: הצגת מצגות, גלישה, מסמכי אופיס בגודל קטן-סביר

מחיר: זול, ישב בבית הספר ולא יזוז משם

גודל מסך, קטן, ראש שימוש קודם ב-10 אינטש שהיה מעולה

חיבורי וידאו: רצוי VGA אבל גם אם אין ברירה

כונן קשיח בגודל סביר, רצוי לא SSD

יש דגש על מחיר וגודל ומשקל לנוחיות המשתמשת

תודה, די דחוף

יהודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללנובו יש נייד קצת יותר גדול ממה שהיה לך - https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=15077

מבחינת עלות-תועלת יהיה קשה להתחרות בנייד הזה, והוא עונה לדעתי לרוב הדרישות שהצגת.

חוסר במערכת הפעלה הוא יתרון עבורך כי מורה בהסתדרות המורים יכולה לרכוש בכ-100 שקלים (במקום כמה מאות שיוסיפו למחשב)

החסרון היחיד שאני מוצא בדגם הזה הוא המשקל שלו. הוא לא כבד אבל גם לא הנייד הכי קליל בשוק.

היה לנו בבית דגם דומה מאוד בשימוש לפני מספר שנים (גם של לנובו) והניסיון שלי באופן אישי איתם הוא דיי טוב בסדרה הזו.

נ.ב.

אני הייתי מרחיב למחשב הזה אחריות ל-3 שנים (מביא את סכום העסקה הכולל לכ-1600 שח) וחי בשקט יחסית ל-3 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה אך בקישורים הבאים לא מומלץ לקנות מחשב של בכלל, מעבדת CPM מככבת באיכותה בגרועה ותגובות מהחודש האחרון לכתבה מאשרים זאת

יש הצעה דומה בדל או HP?

שנה טובה, יהודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי להיות רגע לא פוליטיקלי קורק ולהגיד לך שזה בולשיט אחד גדול במקרה שאתה קורא עליו.

זה ממש לא תחקיר אובייקטיבי, אלא ניצול ציני של הכותב לצרכיו הפרטיים.

הסיפור הזה פשוט - לבחור שכתב את ה"תחקיר" (וזה דיי בזיון לקרוא לזה תחקיר, כי אין פה בדיקה אמיתית של כלום)

היה מחשב נייד של לנובו שהתקלקל והוא פנה לשירות הלקוחות שלהם וקיבל תשובות שהוא לא אהב.

אז ככלי לפעול נגדם הוא כתב את הטענות שקראת.

מכאן לבוא ולהגיד שהשירות שלהם תמיד רע? לדעתי זו הוצעת לשון הרע ששולחת את הכותב לגהינום ישר (אם כבר אנחנו בענייני דת ואמונה)

בטיפה יותר רצינות, בכל חברה יש מקרים לפה או לפה.

לשירות של לנובו לא יצא שם רע, בניגוד לדוגמה לחברה כמו אליה מאוד לא מומלץ להתקרב.

במקרה שלך, אין יותר מדי אופציות שאפשר להציע אחר הייתי חושב על זה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עניין של יבלות, אין לי מניות בלנובו ואני ממש לא מנסה לדחוף יצרן כזה או אחר

(אם כבר יש לי ניסיון טוב במיוחד זה עם , אבל גם שירתו אותי בצורה טובה)

הסיבה שאני מרשה לעצמי להיות קצת בוטה היא בגלל אנשים כמו כותב ה"מחקר" ההוא, שעל סמך הקשקושים שלו אנשים משלמים לפעמים יותר ממה שהם צריכים.

חבל לי לראות מישהו שקורא משהו כזה ומשנה את דעתו בלי להבין שיש מאחורי הדברים משהו מסריח ולא באמת נתון אובייקטיבי שבא לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...