לייטנסי של 200~ מילישניות לאירופה החל מהערב, לקוחות בזב"ל + תשתית בזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לייטנסי של 200~ מילישניות לאירופה החל מהערב, לקוחות בזב"ל + תשתית בזק

ALÞHA

Recommended Posts

מאשרים? שוללים?

נראה שאני לא היחיד. טוב שיש אקאונט גיבוי ב CCC.

היי,

מהירות הגלישה מושפעת ממגוון גורמים, בין היתר ספק התשתית, ספק התוכן וציוד הקצה (המחשב, הראוטר...).

אם אתה עדיין חווה איטיות, נשמח לסייע בבדיקת הנושא.

לשם כך, מוזמן לשלוח פרטי התקשרות במייל ל online@bezeqint.net ונדאג שנציג יחזור אליך בכדי לסייע.

בברכה,

מתן, בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה באמת על התשובה הגנרית וה"מקצועית" הזאת

אנשים אומרים שהבעיה היא חריגה. יוצאת מן הכלל. שאם בדרך כלל הם קיבלו פינגים של 70-80 לאירופה אז עכשיו הם 200 ללא שינוי בציוד.

ואם מדובר בכמה משתמשים עם אותה בעיה, אתם לא יכולים פשוט להאשים את הציוד הפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה באמת על התשובה הגנרית וה"מקצועית" הזאת

אנשים אומרים שהבעיה היא חריגה. יוצאת מן הכלל. שאם בדרך כלל הם קיבלו פינגים של 70-80 לאירופה אז עכשיו הם 200 ללא שינוי בציוד.

ואם מדובר בכמה משתמשים עם אותה בעיה, אתם לא יכולים פשוט להאשים את הציוד הפרטי.

היי,

צודק לגמרי וזו הסיבה שציינו שיותר מנשמח לבדוק את הנושא לעומק בכדי לסייע במציאת פתרון באם התופעה ממשיכה.

בברכה,

מתן, בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתן היקר.

הייתה בעיה אצלכם? מה היא הייתה? סידרתם אותה? אתם מצפים שזה יקרה שוב מתישהו?

ואנא, חסוך מאיתנו את הקופי/פייסט ממאגר התשובות הגנריות שלך, אם בחרת להגיב בתור נציג חברה רשמי לפחות תן תשובות נורמליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרון קצר הטווח שלי מזכיר לי שבתקופת החגים (בייחוד בסמוך ובמהלך חג הסוכות), כמעט מדי שנה, בעיות מסוג זה נוטות לחזור על עצמן.

זה כאמור לא קורה רק לי, למרות שבלילות האחרונים נראה שזה בסדר. נראה מה יהיה המצב בסוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו - שישי (18.9), שעה 15:20 - פינג של 120~ מילישניות לאירופה (נבדק מול הכתובת הזו 144.76.72.58), פול כתובות בבזב"ל - 109.65, אבל לא שאני באמת מאמין שתטפלו בבעיה. :badhairday:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...