התייעצות לגבי שדרוג כרטיס מסך ל-980 TI - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי שדרוג כרטיס מסך ל-980 TI

d30DK

Recommended Posts

אני יכול רק לתרום ממה שאני רואה אצלי, לי יש שני 780 Ti וב4K אני מקבל 30-45 FPS בממוצע

אני מעריך ששני 980 TI יתנו כ30-40% יותר (וגם זה מאד אופטימי) כך שמדובר על 40-60 FPS שזה כבר לא רע

ברזולוציות נמוכות יותר ההבדלים יצטמצמו מאוד כי אלמנט הכפלת הזיכרון הגרפי ישחק תפקיד פחות מרכזי.

כסף וכדאיות זה כבר עניין מאד אינדיווידואלי, תמיד עוד חצי שנה יהיה דור\דגם טוב יותר, אני יכול להגיד שבמבט לאחור אולי היה מוקדם מדי (עבור היכולת הכלכלית שלי) לעבור ל 4K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול לראות כאן למשל בדיקות של כרטיס יחיד ו-2 SLI:

(עריכה: זה שם נגן אז נא לקפוץ ל-02:22 דקות)

https://youtu.be/CGUO2r8IvU8?t=2m22s

למשל BF4 ב-ULTRA, כרטיס יחיד נותן 43FPS וזוג 68FPS.

כמובן שמבחינתי כל מה שירוץ ב-HIGH ומעלה זה בסדר גמור.

המסך שאני רוצה לקנות מוגבל ל-60FPS בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן, כל הורדה של הגדרות תשפר קצת. אני בדר"כ שם הגדרות אמצע-למעלה (נגיד 7-8 מתוך 10)

במשחקים שקיימת אפשרות מורידים AA כי הם פחות רלוונטיים ב 4K

אני רק רוצה לוודא שהציפיות של הבחור מציאותיות כדי שלא יתאכזב, להוציא מעל 3.5K שקל ולקבל 40FPS זה מבאס

(מה גם שנשמע לי מוזר ש980TI אחד נותן בערך מה שאני מקבל עם שניים אז הייתי בודק שוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה יש גם עוד טבלה:

http://www.maximumpc.com/nvidia-gtx-980-ti-2-way-sli-crushing-performance/

ראיתי עוד סרטונים של בדיקות ביוטיוב. די דומה.

אני מתכוון לקנות שני כרטיסים ולא רק כרטיס אחד, מחו"ל דרך חבר שיביא לארץ (ההפרש יוצא 2,200 ש"ח מהארץ).

נכון שבסוף זה הרבה כסף (יחד עם מסך וספק חדש שאצטרך) אבל לפחות זו השקעה לכמה שנים

כמו עם הכרטיסים הנוכחיים והמסך הנוכחי שלי.

אני לא מאלה שצריכים את האיכות הכי גבוהה וכל הפילטרים שיש. גם היום אני עם BF4 על הגדרות גבוהות-אוטומטיות

ומוציא כ-50FPS, לפעמים פחות...ועדיין זה נראה טוב מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב

נראה שבדקת את זה לעומק ואתה יודע בדיוק מה תקבל, אם זה מקובל עליך אז זה מעולה

אם תוכל להשיג אותם ביחד ב5,000 שקל אז זה גם לא המון כסף (במונחים מעוותים של תחביבים)

אני לא הייתי עושה את זה ולו רק מהסיבה שעבורי אלמנט השידרוג הוא משמעותי ולכן אני אוהב לעשות דברים הדרגתית, אני הייתי קונה כרטיס אחד (עכשיו או ב BF) ועוד שנה מוסיף עוד אחד

אולי גם הייתי משקיע יותר בלוח אם וקונה לוח שמאפשר tri-way ומוסיף שניים עוד שנה (אני קניתי ממש עכשיו ואני מתחרט שלא קניתי משהו יותר רציני)

בכל מקרה תתחדש ותעדכן כשיהיו תוצאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי משקיע עכשיו בSLI יקר שכזה, אני עם 980 יחיד מריץ את BF4 ב- על מדיום ללא פילטרים על 80-50FPS שזה חלק מאוד למי שמורגל למסכי 60HZ. ולמרות שזה מדיום זה נראה לדעתי טוב יותר מאולטרה+פילטרים על 1200P (המסך הקודם שלי) כי הרזולוציה משפיעה הרבה יותר.

אני לא רואה זוג 980TI כמהלך כדאי עם הביצועים שלהם ב-, ואם להמר אז כרטיס יחיד של הדור הבא עדיין לא יאכל כל משחק ב- (שוב הימור ע"פ תחושה) אלא אולי רק 2 כרטיסים, ואולי רק דור אחריו כרטיס יחיד כבר ייתן ביצועים של כרטיס דגל של היום על 1080P (ואני בספק גם על זה) אבל שוב הכל ספקולציות.

במקומך, אם החלטת שאתה עובר למסך אז הייתי קונה כרטיס יחיד הכי חזק שאפשר כרגע (אולי אפילו מחפש יד שנייה) ויורד בהגדרות, זה עדיין מרגיש הרבה יותר טוב ממסך 1080P שאני מריץ בו הכל על ULTRA. ולראות מה קורה בהמשך, אם בדור הבא הביצועים של כרטיס דגל יחיד יהיו לפחות כפולים מכרטיס דגל יחיד היום אז שווה להחליף אם לא להמתין עוד.

לשלם כ"כ הרבה על מערך שנותן ביצועים כ"כ רחוקים מלהיות אוברקיל שייתן לך את הביטחון לעתיד הקרוב\רחוק שאותו הייתי מחפש אם אני עושה מהלך כזה, אז מה כדאי פה?!

את רוב מה שכתבתי כבר אמרו בעמודים הקודמים אז אני רק מחזק את מה שכבר נאמר.

בכל מקרה זו דעתי, אתה תחליט מה טוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הדעה המפורטת :)

אצלי זה די נדיר שיש חבר שטס לארה"ב, וגם לא חבר ישיר שלי אלא של ההורים אז אני לא יודע מתי תהיה עוד הזדמנות.

אני לא חושב שאקנה כרטיס אחר מדורות קודמים ואיזה חזק יותר יש בדיוק? אני לא רוצה לקנות שוב פעם ובטח לא 295X2 או דומיו.

מילא אולי לקנות באמת רק 980 TI אחד ולראות מה יהיה הלאה...

אתה אומר שאתה על מסך (אתה רכשת את ה"42 וואסבי נכון?) משחק ב-BF4 על מדיום ללא פילטרים והאיכות מעולה? לא מרגיש כמו משחק מלפני כמה שנים?

פשוט במפרט שלך כתוב מסך "24.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדכנתי את המפרט, אכן רכשתי את הוואסבי. מדיום ללא פילטרים ב-BF4 נראה טוב יותר מ-ULTRA עם פילטרים על 1200P במסך הקודם שלי, ממש לא נראה משחק ישן או משהו כזה הטקסטורות ברזולוציה הזו נראות הרבה יותר טוב למרות שזה על מדיום (שוב דעה אישית).

לא חייב כרטיס מדורות קודמים, אם יש לך הזדמנות לרכוש 980TI\980 בזול מחו"ל או אילת או יד שנייה אז הייתי בוחר בזה לעתיד הקרוב וכשיצאו כרטיסים חזקים יותר ונדע מה הם שווים אז אפשר לתכנן מחדש.

זו דרך זולה הרבה יותר שאני בחרתי ואני לא מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה אתה אפילו ממזער נזקים ;)

לך על יחיד ותשחק עם ההגדרות בזמן הקרוב כשיצאו כרטיסים חדשים אפשר למכור את הכרטיס כיד שנייה ולהביא חדש, אבל צריך לחכות ולראות מה ייתן הדור הבא ואז להחליט.

לדעתי לא תצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם המחיר של חו"ל עדיין לא משתלם בגלל שהמצב כרגע רחוק מלתת לך מרווח נשימה של שנתיים+-, ולא רק שהוא לא נותן מרווח נשימה אלא כבר עכשיו תצטרך לרדת בהגדרות אז מה יהיה בהמשך..

אפשר לשלם הרבה כסף על כרטיס יחיד ולהתפשר בהגדרות ואפשר לשלם עוד יותר הרבה כסף על מערך ועדיין להתפשר בהגדרות.

אם מתפשרים בשניהם הייתי מעדיף לשלם הרבה כסף ולא עוד יותר הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הדעה המפורטת :)

אצלי זה די נדיר שיש חבר שטס לארה"ב, וגם לא חבר ישיר שלי אלא של ההורים אז אני לא יודע מתי תהיה עוד הזדמנות.

אני לא חושב שאקנה כרטיס אחר מדורות קודמים ואיזה חזק יותר יש בדיוק? אני לא רוצה לקנות שוב פעם ובטח לא 295X2 או דומיו.

מילא אולי לקנות באמת רק 980 TI אחד ולראות מה יהיה הלאה...

אתה אומר שאתה על מסך (אתה רכשת את ה"42 וואסבי נכון?) משחק ב-BF4 על מדיום ללא פילטרים והאיכות מעולה? לא מרגיש כמו משחק מלפני כמה שנים?

פשוט במפרט שלך כתוב מסך "24.

תודה!

המרה של 4 דולר היא לא ריאלית. בפייפאל אולי היום שער ההמרה הוא 4.05, ואמצעות כרטיס אשראי תהיה בטוח שהרבה יותר.

הכי זול שמצאתי זה ב . ואני מקווה שלא תרכוש כרטיס כזה עם רפרנס.

בארץ אגב אפשר לקנות 980TI של גיגהבייט עם WF3 ב3300. אותו כרטיס בNEWEGG עולה באמת 2700.

הפרש לא מאוד גבוהה- כדאי לחשוב אם בשביל ההפרש הזה כדאי לוותר על האחריות שאתה מקבל בארץ.

אם כן בחרת לרכוש בחו"ל, אז לדעתי רק כרטיסי - כי הם נותנים אחריות בינ"ל אמיתית. כל כרטיס אחר, אם תרצה לממש אחריות, תצטרך לשלוח אותו לחנות האמריקאית והם ישלחו אותו ליצרן (על חשבונך), ואילו בEVGA אתה שולח ישר לסניף הקרוב באירופה ללא החנות באמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...