מחשב נייד לעבודה בעיצוב ותיכנון מטבחים - עד 5.5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לעבודה בעיצוב ותיכנון מטבחים - עד 5.5K

promac

Recommended Posts

שלום לכולם

:)

אני אשמח לעזרתכם ולהמלצות בנוגע לקניית המחשב הנייד הבא לעסק. כל עצה ועזרה תתקבל בברכה.

* מטרות המחשב? המחשב נקנה לטובת עבודה אינטנסיבית על התוכנה לתיכנון מטבחים: ראומפלאן- Raumplan. חוץ מזה עבודה משרדית שוטפת.

להלן הדרישות כפי שמפורסמות ע"י החברה. אני מעדיף את המומלצות+ ולא את הבסיס. דרישות חברה

המחשב יקנה באילת בשאיפה בסופש הקרוב(בעזרתכם). כלומר צריך להיות במלאי של אייבורי/KSP או חנות אחרת באילת.

תקציב עד 5.5K. במידה וזה הכרחי וממש משתלם מבחינת יחס עלות תועלת ניתן לחרוג עד 6K.

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט?

15.6 עדיף מבריק אבל לא חובה.

* רזולוציית המסך?

רצוי fullhd

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט?

לא

* משקל רצוי? נמוך ככל שניתן מבלי להתפשר בצורה דרסטית על הביצועים. מנויד הרבה.

* האם נדרש זמן ארוך?

השאיפה היא שיחזיק יום עבודה 00 :9:00-17

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות?

hdmi

* Bluetooth?

רצוי אבל לא חייב

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח?

SSD מינימום 256g

b.

* כונן אופטי?

חובה שיהיה כונן אופטי.

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית?

לא.

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ?

לא.

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה?

כן.

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי?

לא, אבל מעדיף איכות בניה ואחריות ארוכה ככל הניתן.

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם: המחשב יקנה באילת בשאיפה בסופש הקרוב(בעזרתכם). כלומר צריך להיות במלאי של אייבורי/KSP או חנות אחרת.

הלפטופ משמש לעבודה עם לקוחות וצריך להיראות טוב ולשדר איכות מקצועיות ויוקרה. עדיפות לצבעים כהים או לצבעי אלומיניום מוברש למינהם. סוג של כרטיס ביקור אבל מאחר ומדובר בתוכנה שדורשת כח עיבוד ומבצעת רינדרור לעיתים ב 3d צריך לא להתפשר על ביצועים והם קודמים למראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אל מבין מה הבעיה... קישרתי לדרישות של התוכנה. למי שלא ראה :

מעבד i7 מהירות 2.5 גיגה הרץ ומעלה

זיכרון 8 גיגה בייט

ביט 64 Windows7

רזולוציה של מסך מ –1080*1920

מאיץ מסך עם לפחות 2 גיגה בייט עליו - ( )

אחריות ל - 3 שנים של היבואן הרשמי. מעבדה + חלקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מהדגמים הבאים יהיה בחירה טובה - https://www.ivory.co.il/catalog_compare.php?ids=13520,14446

ההבדל ביניהם הוא שלאחד יש דיסק קשיח גדול יותר, אבל היברידי (דיסק רגיל עם מודול שהוא רק מטמון)

ולשני יש דיסק קשיח מלא בנפח של 512gb.

אם אתה יכול להרשות לעצמך ורוצה זמני תגובה בעלית תוכניות בלי פשרות, האופציה השניה עדיפה עבורך (כל עוד אתה לא תשמור ספריית על המחשב)

שניהם נכנסים בתקציב ללא שינויים.

במידה ותכניס בפנים את הרחבת האחריות ל-3 שנים (אני לא הייתי מוותר על זה) המחשב השני טיפה חורג מהתקציב שהגדרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...