מחפש מערכת קומפקטית ואיכותית לסלון - חשבתי על מקרן קול + 2 אחוריים קומפקטיים - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מערכת קומפקטית ואיכותית לסלון - חשבתי על מקרן קול + 2 אחוריים קומפקטיים

tmpusr

Recommended Posts

חולה נפש הוא מי שמעדיף לקנות מנה פלאפל ב-5 ש"ח, על פני חצי מנה בחנות המתחרה, בזמן שהוא יודע שאין ממש סיכוי שהפלאפל במנה עשוי כולו מפלאפל... P;ברצינות, מה יעזור לך צליל היקפי אם כשתשמע ציוץ ציפורים, מטוס ממריא או כלי זכוכית שנשבר, לא תרגיש את התחושה שאתה שם, במקום שבו זה קרה?שמע בעצתי וקח את השילוב הבא, שייתן לך צליל משכנע. מקסימום, תמיד תוכל לזרוק זוג רמקולים פשוטים מאחור (אפשר אפילו לקמבן משהו עם המקרן קול אני מאמין):http://www.audio1.co.il/%D7%9E%D7%92%D7%91%D7%A8-%D7%A1%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%95-Cambridge-Audio-AM-5.htmlhttp://www.audio1.co.il/%D7%96%D7%95%D7%92-%D7%A8%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%93%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%9D-SX-60.htmlבדיוק 1000$. קנה ותהנה - אתה תודה לי אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפירוש ובצורה חד משמעית - אל תקשיב למה שהוא הציע לך :)

סט של 4 מדפיים + סנטר + סאב וופר, אפילו נטולי "מותג" (כלומר בערך 99% מה"מותגים" שיש בזאפ או באתרי המכירות השונים, לצורך העניין) - יהיה עדיף משמעותית לקולנוע ביתי (סרטים) על פני 2 סטריאו בלבד - טובים ככל שיהיו.

מדובר בהבדל של שמיים וארץ.

לדוגמה:

יש לי ניסיון טוב עם הסט הזה:

Pure Acoustics SUPERNOVA 5

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=697675

יש אנשים שטוענים שזאת חברה אמיתית, יש הטוענים שזה מותג מדבקה.

מה האמת? לא אכפת לי... מה שאני יודע זה שהם נשמעים טוב, ומצויינים לקולנוע ביתי.

יכול להיות שיש טובים יותר / משתלמים יותר / זולים יותר, לא יודע ולא עשיתי סקר שוק מעמיק - זאת רק דוגמה.

בכל אופן מדובר בסדר גודל של כ-1500 שקל (אפשר כנראה גם טיפה פחות באתרי המכרזים) לסט של 5 רמקולים. נשאר לך להוסיף סאב וופר בסיסי כלשהו (נניח עוד 1,500) ואז רסיבר ביתי בסיסי.

לסרטים - אין לי שום ספק שזה יהיה טוב באלפי מונים מאשר מגבר וזוג רמקולי סטריאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם - ללא ספק יש לי דילמה בין שתי הגישות כי אני מ-א-ו-ד אוהב מוזיקה אבל יודע שבפועל לא שומע אותה בסלון אלא ב-SHURE SRH840 שלי עם DAC מהמחשב. גם כשאני יושב לבד לראות סרט זה לרוב מאוחר בווליום נמוך יחסית או עם (הילדות ישנות).

המערכת באה לידי ביטוי כשרואים סרט ביחד או עם חברים ואז זה רק ביתי. לא סטריאו.

ההצעות שלכם מעניינות מאוד אבל עדיין לא "מינימליסטיות" דיין, במיוחד סט 5.1 + מגבר.

חשבתי משהו בסגנון של הרמקולים הקטנים של BOSE שראיתי אצל חבר לפני זמן רב או אפילו פתרון אלחוטי כמו ה-.

אני קונה כדי "להעלים" את המחשב הנייח מהסלון ולא רציתי "לתקוע" במקומו שני רמקולי גדולים (או 5).

מחפש פתרון אלגנטי ומינימליסטי עם מינימום התעסקות וחוטים- גם במחיר של פשרת מה באודיו/מחיר.

בלית ברירה אני שוקל לשים סאב או מעוצבים וקומפקטיים. עדיף לא בשחור.

למשל משהו כמו ה-YAMAHHA PA40

yamaha-ns-pa40.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין בדעה ששום "מקרן קול" לא משתווה לרמקולים אמיתיים. כמו כן כל הביקורות ברשת ואפילו הניסיונות שלך באולמות ההדגמה של חנויות יהיו לא רלוונטיות בהכרח לסלון שלך - כי במקרן קול, האקוסטיקה / אופי / גודל / צורת החדר מהווה פאקטור קריטי בתוצאה הסופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...