מחשב לא נדלק מתי שמחברים כרטיס- מסך (חיצוני) - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא נדלק מתי שמחברים כרטיס- מסך (חיצוני)

rroonnii

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שהכרטיס מחובר המחשב לא נדלק. אני מוציא את הכרטיס ..והמחשב עדיין לא נדלק . אז אני נותן כמה לחיצות בהדלקה או מוציא את הכבל מהספק. ואז המחשב פועל. ומכאן אין יותר בעיות. אני יכול לכבות ולהדליק את המחשב חופשי .

ניסיתי להוציא את הכבל של הספק ולשחק עם הלחצנים גם שהכרטיס מסך מחובר- אבל זה לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שספק הכוח מגלה קצר או עומס גדול מדי ביציאות שלו

ומכבה את עצמו ורק ניתוק החשמל מבטל את זה.

מכאן שהכרטיס או לוח האם מקצרים את הספק.

בדוק עם פנס וזכוכית מגדלת את הפינים בחריץ הכרטיס בלוח אולי תראה משהו חריג

פינים עקומים או חפץ זר שם.

נ.ב

יתכן ואתה מחבר את הכבל הנוסף לא נכון. בד"כ אם הכבל/ים לא מחוברים

המחשב ידלק וכרטיס המסך יתריע על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה קורה רק מתי שהכרטיס מחובר. 90 אחוז זה הכרטיס מסך . אם הלוח אם היה מקצר.. אז הוא היה עושה לי בעיות בלי קשר לכרטיס מסך, לא?

אין לי פנס ולא זכוכית מגדלת . אבל בכללי אני לא רואה משהו. חוץ מזה שעם ה7970 גם שהוא נהרס המחשב נדלק וכולל הכרטיס מסך (היית רק בעיית תצוגה מהכרטיס מסך)

דיברתי כבר עם היבואן מור לוי. הם אמרו לשלוח את הכרטיס בחזרה לבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנסות לחבר את הכרטיס אולי לסלוט השני?

בקיצר אני צריך לחבר את הכרטיס למחשב אחר- זה יביא לי את הפתרון. אם שם יהיה אותה בעיה -אז זה הכרטיס מסך.

בקשר לכבלים ( מתח )

זה מה שאני אומר .אם היה בעיה איתם... המחשב עדיין היה פועל ורק היה התראה או ציפצוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד ונאמר שהסלוט הראשון מקצר. האם הסלוט השני הוא בפני עצמו ולא צריך לקצר? או שיכול לקרות שאם הראשון מקצר אז גם השני ינהג כך .

טוב אני והפילוספיה שלי. אעשה כמה בדיקות אחרונות ומקסימום נשלח אותו ליבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משהו שבא ישירות מלוח האם .(ראה פרטי .) יתכן שאחרי שהכרטיס קיבל קצר אז גם הלוח נפגע.. אעדכן .

אגב ה290X אינו כרטיס חדש. זה כרטיס שתוקן בחברת ספייר .

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני לא יכול לחבר לסלוט השני. הכרטיס יותר מידי ארוך לקטע הזה של המארז . אנסה כבר לחבר אותו למחשב של חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון : התקשרו מהחברה ,אמרו הכרטיס עובד. לא היו איתו בעיות.

תכלס לא הספקתי לעשות את כל הבדיקות, כי כבר שלחתי (אחד ההעובדים התעקש שאני אשלח אותו, מבחינת שירות הם אחלה ) את הכרטיס ליבואן . בכל אופן ,אני אקח כרטיס מסך אחר מחבר ואבדוק על הלוח כולל בסלוט השני. במידה והסלוט הראשון עושה קצר והשני לא. . אז ה290X לא נכנס לסלוט השני כי הכרטיס ארוך מידי. מה אני עושה עם המתקן של הכוננים ,במארז

Lancool Midi Tower -K62B Black Window . הוא מחובר לא על ידי ברגים . יש למישהו פיתרון? לפני שאני מנסר

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני חייב עזרה. חיברתי כרטיס אחר 570GTX . והכל עובד טוב. אפילו הוצאתי את כבלי המתח ,המחשב עובד רק אין תצוגה . ועם ה290X המחשב כידוע לא דלק (שם יש חיבור של שני 8 פינים. אם נאמר שיש בעיה במתח ,האם המחשב עדיין לא צריך להידלק? כי כמו שאמרתי עם ה570 המחשב נדלק אפילו שלא חיברתי את המתח ) . היבואן בדק את הכרטיס ואמרו לי שהוא פועל והכל לטוב. מה אני יעשה עכשיו? אני לא יודע אם להגיד להם שאני לא רוצה אותו. כי אצלי תכלס יש בעיה איתו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אחד . אין לי OC במעבד.

זה המפרט

Intel Quad I5 2500K

....

Scythe Mugen 2

....

Gigabyte GA-Z68MA-D2H-B3 for 1155

....

Lancool Midi Tower PC-K62B Black Window

....

Seasonic PSU 620W Active PFC 80+ Retail

....

Kingston 2X -4GB 1333

....

Samsung 1TB Sata II 32MB SpinPoint F3

....

R797OC

Gigabyte 7970 3GB GDDR5 OC

....

LG -RW x22 Dual Layer Sata Black

....

Microsoft Keyboard 3000

....

SteelSeries QCK

....

Razer DeathAdder Black

....

Dell 24 P2414H

....

MicroLab SOLO6C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...