מפרט הHTPC שאני חושב לקנות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט הHTPC שאני חושב לקנות

acker16

Recommended Posts

לאחר המון התלבטויות אני חולק כאן את מפרט הHTPC שאני חושב לקנות (הקרדיט לא הולך אלי אלא להרבה יועצים שמבינים הרבה יותר ממני)

המחשב באמת ישמש בהתחלה לצפיה בבלו-ריי וב KODI אבל בהמשך גם כמחשב הרב תכליתי של המשפחה בשנים הקרובות ולכן השארתי מקסימום אפשרויות (להוספת עוד כוננים, עוד , ועוד כרטיסים שאני לא חושב עליהם כרגע).

הדגש העיקרי כאן היה על צורת המארז שמתאימה לי בדיוק לארונית , לא קטנה מדי, לא גדולה מדי ונראית נהדר לטעמי.(לכן גם הסכמתי לקחת מארז שקיבל ביקורות מעורבות)

[אופציה נוספת הייתה ה Silverstone GD09 שנמכר ב420 ש"ח, או ה GD07 שלא מצאתי בחנויות]

החיסרון הבולט הוא שהמחשב עולה כאלף שקל יותר ממה שתוכנן במקור.

~plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1150

CM8064601560722 - Intel - i5-4460 Quad core CPU - LGA1150 - 3.2 GHz - 6MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600 at 1100Mhz - Haswell Refresh - Tray...

שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 901/883

לוחות אם - LGA1150

GA-H97-HD3 - Gigabyte - Socket LGA1150 CPU - Intel H97 chipset - Dual channel DDR3 up to 1600 MHz memory - Integrated Graphics with VGA, DVI-D, HDMI video outputs - 2 x PCI Express x16 slots - 8-channel audio - Gigabit LAN -...

שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 477/467

זכרונות - - לנייח

HX316C10FK2_8 - HyperX - 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL10 - 1.5v - PC3-12800 - HyperX Fury Series - Blue - HX316C10FK2/8...

אחריות לכל החיים

כמות: - 1 - 240/235

דיסקים קשיחים ו - - SATA

MZ-75E120BW - Samsung - 120GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3 6GB - 7mm - 540/410 MB/s - Retail...

חמש שנים אחריות

כמות: - 1 - 351/344

מארזי מחשב - Cases

FD-CA-NODE-605-BL - Fractal Design - Fractal Node 605 Black - ATX - NPS...

שנה אחריות

כמות: - 1 - 744/729

תקשורת אל חוטית - PCIe to WiFi

DWA-548 - D-Link - PCIe x1 - 300Mbps Wireless 802.11b/g/n - DWA-548/B1A...

שנתיים אחריות

כמות: - 1 - 68/67

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

NH-L9x65 - Noctua - The NH-L9x65 is a taller, performance-enhanced version of Noctua’s award-winning NH-L9 low-profile coolers. With 65 instead of 37mm height and four instead of two heatpipes, the NH-L9x65 is more power...

שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 221/217

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים

SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פורום הגעתם או הודיעו לנו אחרי...

כמות: - 1 - 1/1

ספקי כח - ATX

VP650PM - Antec - 650W - Modular - ATX12V v2.3 compliant - 120mm silent fan - 85% efficiency - 8pin cpu connector - 2 x 6+2 pin PCIe connectors - Basiq Series - Dual 12V rails at 35A each - ...

שלוש שנים אחריות

כמות: - 1 - 398/390

מקלדות - keyboards

920-003070 - Logitech - Logitech Wireless Touch Keyboard K400 - Up to 10-meter wireless range - Built-in multi-touch touchpad - Logitech Unifying receiver - Plug-and-play - Up to 12-month battery life - Comfortable, quiet ty...

שנתיים אחריות

כמות: - 1 - 169/166

דיסקים קשיחים ו - SATA

ST2000DM001 - Seagate - 2TB - 3.5 inch -SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 - 2 platter - (ST2000DM003)...

שלוש שנים אחריות לפי תקנון יצרן

כמות: - 1 - 384/376

DVD צורבים תקליטורים ו - SLIM

DS-8ABSH-01 - LITEON - Slim DVDRW drive - SATA interface - 8X DVD writing speed - Tray loading - Useful for some HTPC cases and laptops...

שנה אחריות

כמות: - 1 - 137/134

SATA SAS - SATA SAS Cables

Slimline-SATA-Adapter-Cable - יצרנים שונים - Slimline SATA Adapter Cable for Slim SATA DVD Writers...

כמות: - 1 - 46/45

4137.00 / 4054

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=31097

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איך הגעת ל-4,000 שקל ועוד בלי כרטיס מסך...

השילוש שלך מוגזם ללא הצדקה. יספיק לך מעל ומעבר (!) מעבד i3 עם לוח H81 ו-4 ג'יגה .

ספק הכוח שלך מוגזם לחלוטין. יספיק לך מעל ומעבר איזה קורסייר 450W ב-250 שקל.

220 שקל למאוורר למעבד??

המארז יקר ללא הצדקה אבל זה עניין של טעם אני מניח.

מקלדת - יש למיקרוסופט מקלדת מקבילה לזאת שבחרת, שלטעמי טובה יותר.

צורב DVD? מה יש לך לעשות איתו? ולמה slim?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

slim כאמור לצורב שנראה כאילו הוא בכלל לא מתאים למארז המטורף שהוא בחר שם.

ואפרופו מארז, למה לך לא לקחת mATX נורמלי בחצי או רבע מחיר?

אתה משקיע 60 שח במתאם WIFI שאתה יכול לשדרג את הלוח שלך ללוח כולל WIFI ואפילו BT וגם לקחת לוח mATX

מה שיתאים למארז קטן יותר שיניב לך חיסכון משמעותי בכל הרכישה הדי מופרעת הזו שעשית שם...

לסיכום אני נגד... נדמה לי שהייתי מתחיל מ0.

על הכוח המוגזם של הספק מעבד וקירור מעבד אני בכלל לא מדבר.. (וכן, ברור שבחרת את הקירור הזה רק כי רצית שהמערכת תהיה שקטה... בוא נסכם ונאמר שזו לא חוכמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אני אנסה לענות

1. אני צריך צורב כי יש לי תוכנות (כמו ווינדוס ואופיס) שנמצאות על דיסקים שאני רוצה להתקין וגם אני רוצה שתהיה לי את האפשרות לשים דיסקים של הילדים שמקבלים בכל מני הזדמנויות. ברור שאפשר להוסיף צורב חיצוני בUSB אבל לא בא לי. slim זה כי זה דרישה של המארז הספציפי

2. אם כבר מדברים על המארז אז באמת הייתי שמח להחליף אותו ל Silverstone GD09 (שאגב מקבל צורבים נורמליים) וזה יוזיל את הקנייה בכ400 שקל.

המארז נבחר בגלל הצורה המאוד ספציפית שלו כך שבעיני יראה יפה וימלא לי את הנישה בארונית, זה שהוא ATX זה בונוס נחמד מאד

3. לגבי ספק לקחתי את הכי קטן שעדיין מודולרי, בכל מקרה אני מעדיף לקנות בלי ספק בכלל ולהשתמש בספק Seasonic S12 energy plus 650W שכבר שוכב אצלי בבית ללא שימוש

4. אולי המאוורר באמת איכותי מדי למעבד שלא מסוגל לאוברקלוקינג, אפשר לשנות, אני פתוח להמלצות?

5. לגבי המקלדת, זו של מיקרוסופט עולה כעשרה שקלים פחות, לא יודע מי מהן יותר טובה, אני פתוח לדעות

6. לגבי המעבד\לוח\זכרון, ברור שלHTPC זה יותר מהנדרש אבל אני רוצה שהמחשב יתאים לעוד שימושים בעתיד, כמו גיימינג קל-בינוני.

7. בלוח אם, בעיני זה יתרון שאם אני ארצה אני אוכל להוסיף עוד זיכרון או עוד ב raid 0 ושיש לי סלוטים ריקים בשביל whatever ואני מוכן להוסיף בשביל זה עוד כ100 שקל, הייתי שמח לקנות לוח עם וואי-פי אבל מכיוון שאין לא מפריע לי להוסיף בכרטיס נפרד, אם למישהו יש רעיון ללוח אחר מתאים אני מקשיב

8. לא יודע מה עושה בלוטוף במחשב ועד כמה זה נדרש, תעדכנו אותי ואפשר לקבל את זה בUSB של 30 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונן דיסקים מקובל בהחלט.

ההחלטה על המארז אחר לטובת כונן וספק נורמליים גם היא ברורה ומובנת

קירור למעבד בעקרון יספיק לך 11REV2 אבל אם אתה ממש רוצה להשקיע מבחינת שקט אז תלך על i11 של ARCTIC

המקלדת חבר קנה מייקרוסופט הוא מבסוט ומישהו אמר שהיא טובה יותר מהלוג'יטק אז תאמין לו :x

בנוגע לגיימינג קל, אני חושב שבלי כטריס מסך אין על מה לדבר.

SSD אני ממליץ לך על 256G גם כדי שלא תאלץ לרכוש אחד נוסף בעתיד

ואחרון חביב הלוח, אני ממליץ על זה

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=H97E-ITX_AC

הוא כמעט נכנס רק בהפרש של המתאם WIFI שאתה חוסך !@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בשביל שתקבל פרופורציות, לי יש מחשב HTPC שמבוסס על מערכת מלפני 10 שנים - מעבד 64 X2 5200 עם 2GB זיכרון , לאחרונה הוספתי לו כונן SSD וכרטיס מסך 750Ti.

מבחינת HTPC אפילו זה זה OVERKILL מטורף (קראת נכון), שתהיה בעניינים.

מבחינת גיימינג, בדיוק עכשיו הגעתי לפה אחרי שעה+ של משחק ב- 5 החדש. אז....

משחקים נוספים שאני משחק באיכות מלאה וברזולוציה הטבעית (FHD) בלי בעיות: NFS Rivals, Mortal Kombat Komplete Edition.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...