כתיבת קבצים זמניים ל SSD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתיבת קבצים זמניים ל SSD

adidas1

Recommended Posts

היום אני אוסף אתה evo 850 מהדואר. לפני שאני מתקין אותו בלפטופ ומתקין , קראתי קצת לגבי SSD's ואיך לשמור עליהם, ראיתי כמה דברים שאמרו שכדאי לעשות, למשל:

1. ביטול דיפרגמנטציה של הדיסק

2. העברת כתיבת קבצים זמניים של הדפדפנים (למשל פיירפוקס) ל HDD אחר כדי למנוע כתיבה מיותרת ל SSD

3. ביטול SWAP FILE

4. ביטול שירות האינדוקס לחיפוש מהיר יותר

5. ביטול Write Caching

6. העברת קבצי ה TEMP של מערכת ההפעלה ל HDD אחר

7. ביטול Superfetch / Prefetch

האם באמת יש צורך בכל השינויים האלו? האם זה יאריך את זמן החיים או פרפורמנס של הדיסק בצורה משמעותית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני אוסף אתה evo 850 מהדואר. לפני שאני מתקין אותו בלפטופ ומתקין מערכת הפעלה, קראתי קצת לגבי SSD's ואיך לשמור עליהם, ראיתי כמה דברים שאמרו שכדאי לעשות, למשל: מיותר

1. ביטול דיפרגמנטציה של הדיסק - מבוטל אוטומטית

2. העברת כתיבת קבצים זמניים של הדפדפנים (למשל פיירפוקס) ל HDD אחר כדי למנוע כתיבה מיותרת ל SSD - בשביל מה קנית , בשביל להאט את המערכת?

3. ביטול SWAP FILE - אותו דבר, רק פוגע בביצועים

4. ביטול שירות האינדוקס לחיפוש מהיר יותר - התכוונת איטי יותר

5. ביטול Write Caching - מה הקשר? אם התוכנה של מאפשרת מה רע?

6. העברת קבצי ה TEMP של מערכת ההפעלה ל HDD אחר - ועוד פעם להאט את המערכת...

7. ביטול Superfetch / Prefetch - מיותר

האם באמת יש צורך בכל השינויים האלו? האם זה יאריך את זמן החיים או פרפורמנס של הדיסק בצורה משמעותית? כן, זה יאריך את החיים של הכונן מ-20 שנה ל-25 שנה, ויפגע בביצועים באופן משמעותי

בשורה התחתונה מיותר מאוד ולא תורם בכלום, זה היה נכון לדור הראשון-שני של הכוננים (שהיו מאוד מוגבלים בכמות הכתיבות), לא מעבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוב מוגזם.

הדבר שאתה צריך לבדוק באמת זה בOptimization (לשונית בתוך מאפייני הדיסק) שהכונן מזוהה כ והפעולה שמתבצעת עליו היא TRIM ולא איחוי.

???

נא הסבר איך מגיעים ללשונית הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התקנתי שום תוכנה יעודית. מה שהתכוונתי זה שהכונן המכני מופיע עם נתון של פרגמנטציה במצב של תקינות מלאה כמו בסקרינשוט.

עקרונית הכוונה שלי נבעה ממצב שתואר בעבר שבו מעבירים מדיסק מכני לssd והווינדוס לא מתעדכן בשינוי ומפעיל מהתפריט שצילמתי איחוי דיסק אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם. התקנתי את ה SSD ואת ה MAGICIAN. שאלה, אם הדברים שציינתי בהודעה הראשונה לא חשובים, מדוע יש בתוכנה של אפשרות לביטול חלק מהדברים האלו ונאמר שזה יוביל לשיפור בביצועים וחיי הדיסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוב מוגזם.

הדבר שאתה צריך לבדוק באמת זה בOptimization (לשונית בתוך מאפייני הדיסק) שהכונן מזוהה כ SSD והפעולה שמתבצעת עליו היא TRIM ולא איחוי.

מוגזם? תגיד את זה לSSD שלי של 840 שכל יום חוטף כמה ג'יגה שאלוהים יודע מאיפה באים (גם כשאני סתם גולש במערכת הפעלה). על סמך Magician.

יש לי עליו כבר 8-9 TB כתיבה. בן שנה וחצי. המהירות גם ירדה.

על סמך MAGICIAN כל ההגדרות תקינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם. התקנתי את ה SSD ואת ה MAGICIAN. שאלה, אם הדברים שציינתי בהודעה הראשונה לא חשובים, מדוע יש בתוכנה של אפשרות לביטול חלק מהדברים האלו ונאמר שזה יוביל לשיפור בביצועים וחיי הדיסק?

איפה נאמר שזה יוביל לשיפור בביצועים וחיי הדיסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...