מיגרציה של HDD ל SSD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיגרציה של HDD ל SSD

jackhammer

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מחפש כלי כדי להעביר HDD ל SSD.

לא אכפת לי שיעלה כסף אבל שיהיה משהו אמין ומקצועי.

אנחנו רוצים להתחיל להעביר משתמשים למחשבים עם SSD והתקנה מחדש של כולם קצת בעייתית...

אני יודע שיש כלים כמו של פראגון

https://www.paragon-software.com/technologies/components/migrate-OS-to-SSD/

ושל אקרוניס

http://www.acronis.com/en-us/business/enterprise-solutions/server-partition-management/

(אולי המוצר של אקרוניס לא המוצר הנכון בשביל מה שאני מחפש אבל זה מה שמצאתי אצלהם).

אם מישהו יכול להמליץ לי על מוצר כלשהו, או לחלופין לתת פידבק טוב על אחר מאלה שציינתי אני אשמח.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הבורות אבל אני לא בקיא בכוונת המונח

מזה בדיוק מיגרציה מHDD לSSD ?

כלומר מה היא הפעולה שאני מנסה לעשות ?

מעתיקה את כל התוכן של הדיסק הקשיח לתוך ה-.

למי שרוצה לעבור ל- אבל לא רוצה לפרמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר בתחילת דרכם של כונני הSSD היו גם כמה תוכנות שעשו מיגרציה של הווינדוס מהכונן המכאני לSSD אבל הם היו על הפנים ועשו המון בעיות.

אז השאלה שלי אם היום (אחרי שSSD הפך להיות די נגיש) התוכנות האלה עובדות כמו שצריך? וגם איזה תוכנה מומלצת?

את macrium בתוך "שם" אני לא מכיר. אז אני אצטרך לבדוק אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. החלפה של HDD בניידים ל (חיבור הSSD ב USB, העתקה עם התוכנה והחלפת הכוננים).

העתקה כוללת של כל המחיצות (כולל מחיצת שחזור), עם הקטנה של השטח הפנוי במחיצה הגדולה במעבר ל .

כמה וכמה דגמים של . לפחות 5 פעמים בחצי השנה האחרונה, ואולי יותר.

לא נתקלתי אף פעם בשגיאה.

אני משתמש בגרסת הניסיון ולא בחינמית כיון שהנסיונית תומכת ב Trim.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממממ למה להתעקש על זה ? כלומר זה פשוט נשמע לי כמו מקום נהדר לקבל בו שגיאות.

התקנה מחדש גם תרענן היטב את מצב המחשב וגם תפיק את המקסימום מהיכולת של כונן .

תוכל להיעזר באשף מאולתר לטובת התקנה של כל מה שצריך מעבר למערכת ההפעלה על מנת לחסוך בעבודה.

כמובן במידה ומדובר במספר לא מבוטל של מחשבים זהים וכו'.....

ובכל זאת, בנוגע לשאלה עצמה: אני חושב שניתן לאחזר גיבוי Ghost במידה והמחשבים הם בעלי חומרה זהה ...

הבנת? אתה יוצר לעצמך את הImage הרצוי, ורץ על זה עם כולם במכה ואז נשאר רק לעשות Copy לקבציי מדיה.

את האמת שאני לא כלכך בקיא מפני שכיוזר פרטי אני ממש לא מזהה צורך בזה :x אולי כשיש לך 150 יחידות אז רואים את הדברים קצת אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממממ למה להתעקש על זה ? כלומר זה פשוט נשמע לי כמו מקום נהדר לקבל בו שגיאות.

התקנה מחדש גם תרענן היטב את מצב המחשב וגם תפיק את המקסימום מהיכולת של כונן .

תוכל להיעזר באשף מאולתר לטובת התקנה של כל מה שצריך מעבר למערכת ההפעלה על מנת לחסוך בעבודה.

כמובן במידה ומדובר במספר לא מבוטל של מחשבים זהים וכו'.....

ובכל זאת, בנוגע לשאלה עצמה: אני חושב שניתן לאחזר גיבוי Ghost במידה והמחשבים הם בעלי חומרה זהה ...

הבנת? אתה יוצר לעצמך את הImage הרצוי, ורץ על זה עם כולם במכה ואז נשאר רק לעשות Copy לקבציי מדיה.

את האמת שאני לא כלכך בקיא מפני שכיוזר פרטי אני ממש לא מזהה צורך בזה :x אולי כשיש לך 150 יחידות אז רואים את הדברים קצת אחרת...

כן ולא.

כמו שאמרת, כיוזר פרטי אתה צודק וגם אני עשיתי התקנה נקייה על הSSD החדש שקניתי בזמנו.

אבל כשיש לך 100+ דסקטופים ועוד 100+ לפטופים שכל יוזר יש לו תוכנות משל עצמו, הגדרות משל עצמו.... אימאג' לא יפתור לי פה את הבעיה.

במיוחד שמדובר במחשב של מפתח... להתקין מחשב כזה מחדש לוקח בסביבות ה4-5 שעות של התקנת תוכנות. לא תודה

אני מעדיף לרכוש תוכנה בכמה מאות שקלים שתחסוך לי עשרות שעות עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים לב שאתה רוכש להרבה התקנות, יש כאלה לפי מחשב. יש תוכנה מעולה חינמית למרות שבמקרה שלך נראה לי באמת עדיף לשלם כי יש לה מגבלות, clonezilla אם אתה מעתיק רק את המחיצה של היא מעתיקה בלי הmbr ואז נדרש לעשות תיקון עם הדיסק התקנה של , אם מעתיקים דיסק שלם נדרש שהדיסק החדש יהיה גדול מהקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ברגע שאני אמצא כלי שמתאים לי מבחינת דרישות ומבחינת אמינות ונוחות שימוש אני כמובן אבחן את עניין הרישוי שלו.

את קלונזילה אני מכיר. לא מת על הכלי הזה (בלשון המעטה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...