ה- 9980 עושה קצת בעיות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה- 9980 עושה קצת בעיות

Chapshan

Recommended Posts

היי,

בערך חודשיים לאחר רכישת ה- 9980, אני מרגיש שהוא לא עובד כמו שהייתי רוצה / מצפה. אני מניח שמדובר בהגדרות שגויות ואשמח לעזרה בנושא.

הבעיות שאני חווה הן בעיקר בהתחברות של הקופסא לאינטרנט. אני שומר שבת, ופעם בשבוע אני מכבה אותה למשך יום.

כשאני מדליק את המכשיר במוצאי שבת, כמעט תמיד אני עובר איזשהו טקס שלוקח בערך חצי שעה (!!!) עד שהקופסא מצליחה להתחבר לאינטרנט.

בדקתי את הנושא מול הקופסא שקיבלתי מספקית האינטרנט שלי (הנטבוקס שיש לי) ונראה שהבעיה היא לא בקו. כשהייתי רואה שלקופסא לוקח יותר מדי זמן להתחבר, הייתי מנתק אותה ומחבר את הנטבוקס. ברוב המקרים, הנטבוקס התחבר בזמן סביר (תוך 2-3 דקות). כשהייתי מנתק את הנטבוקס ומחבר את ה- 9980 בחזרה, שוב הייתי צריך להמתין המון זמן עד שהוא יתחבר.

הזמן שלוקח לו להתחבר ממש מתסכל. היו פעמים בודדות שהוא הצליח להתחבר תוך 5-6 דקות, אבל רוב הפעמים זה טקס של חצי שעה בערך.

לגבי הרשת האלחוטית, ה- 9980 עושה את העבודה טוב מאוד. הוא מצליח ליצר תוך פחות מדקה (רק שזה לא עוזר כשהקופסא עצמה לא הצליחה להתחבר לרשת).

הסיבה שאני עם ה- 9980 היא הרשת האלחוטית (הנטבוקס מייצר לי אלחוטית גרועה, וזה קריטי לי). לכן עברתי ל- 9980 והשארתי את הנטבוקס כגיבוי (הוא גם ככה בחינם).

אשמח ואודה על כל עזרה בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לי יש את הראוטר, לא רוצה אפילו להתחבר לאינטרנט. 3 נציגים של 018 לא יכלו לעזור. כולל גישה מרחוק למחשב.

שלחתי מייל ליבואן בנדא לפני שבוע וקצת ואין מענה.

אני עובד 2 עבודות אז בעייתי להתקשר בשלב זה, אבל אפילו במייל אין מענה.

אשמח להתעדכן עם פותח הדיון במידה ואכן יפנה ליבואן לטיפול אחריות ומה יגידו לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...