ספק seasonic 860 יחזיק עבור מערך של שני כרטיסי gigabyte 980 ti g1 sli? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק seasonic 860 יחזיק עבור מערך של שני כרטיסי gigabyte 980 ti g1 sli?

Nir666

Recommended Posts

אולי זה חוצפה מצידי אבל למה מלכתחילה לא לקחת ספק 1050 או 950 הרי ככה תהיה שקט ולא תעמיס על הספק ותשמור עליו לאורך יותר שנים...גם ככה נראה לי שזה יהיה מערך של 15000 שח עוד 200 לא יפגעו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה אז לא הבנתי ... חשבתי זה בנייה חדשה.. בכל אופן הספק שלך אמור להחזיק בלי אוברקלוק משוגע... לי אמרו ש ה 750 הזקן שלי לא יחזיק מערך של 970 עם משוגע אבל בינתיים הכל טוב.

בכל אופן אם אתה שם לב שיש לך ריסטרטים באמצע משחק קריסות מרובות של ה DISPLA?Y כמו ניתוק וחיבור מחדש שים לב שהספק כנראה לא מחזיק אבל בשימוש רגיל עם קטן הכל אמור להיות טוב. איך אני יודע?

980TI STRIX שאני עושה עליו ביקורת צורך 301 וואט כאשר המחשב דולק ויש רק מאמץ על הכרטיס עם שאר המערכת שלי אני על 480-510 ככה שיש לך עוד 300 וואט וקצת ספייר... שים לב שהכל היה עם ה-980TI היה על 1560 לליבה עם 112%+ ו-87+ MV מעבד על 1.25 וולט בשביל האוברקלוק ל 4700 ככה שאתה אמור להיות מסודר עם שימוש רגיל ואוברקלוק בינוני+

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב אם בא לך לחכות קצת ל גרסת ה STRIX אני ממליץ... הייתי חסיד של ה -G1 עד שעשיתי את הביקורת לאסוס.... כרטיס משוגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי המהרות הספק צפוי לצרוך כ650-700W במבחן סינטטי, בשימוש אמיתי ז"א משחק וכו' כ550-600W, ספק איכותי מסוגל לתת מה שרשום עליו לאורך זמן אם כל זאת נהוג להיות עם מקדם בטחון, בקיצור יש לך מרווח גם להמהרה סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...