התקנת לינוקס על מחשב ישן - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת לינוקס על מחשב ישן

dandul3

Recommended Posts

היי,

אני מעוניין להתקין על מחשב ישן , כדי להשתמש בו לצפייה בסרטים עם תוכנת ה-KODI.

אני חדש בתחום הלינוקס ורציתי לדעת מהיכן להוריד (האם זה חינם?) ואם כן איזו גירסה קלה ומתאימה לקודי וגלישה קלה באינטרנט. הומלץ לי על OpenELEC האם שווה?

שאלה נוספת, איך עובד עניין הדרייברים בלינוקס האם צריך..?

מפרט המחשב:

כרטיס מסך: WINFAST PX7950GT

מעבד: .Intel® Core™2 Duo Processor E6320

ראם: 3 GB

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

openelec ו kodi בנויים לעבוד כמו סוג של appliance. יש שם הרבה אפליקציות תוכן אבל לא יודע מה בדיוק יכולות הדפדפן

אם תרצה לינוקס שהוא יותר desktop , המחשב דיי חזק בשביל כל מערכת , אם כי הוא יהיה מהיר יותר אם מערכות קלות יותר (קלות למחשב, לא קלות למשתמש)

את רוב הדרייברים הוא אמור למצוא לבד. לפעמים תצתרך להתקין דרייבר לכ wireless או כ מסך על פי מדריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

openelec ו kodi בנויים לעבוד כמו סוג של appliance. יש שם הרבה אפליקציות תוכן אבל לא יודע מה בדיוק יכולות הדפדפן

אם תרצה לינוקס שהוא יותר desktop , המחשב דיי חזק בשביל כל מערכת לינוקס, אם כי הוא יהיה מהיר יותר אם מערכות קלות יותר (קלות למחשב, לא קלות למשתמש)

את רוב הדרייברים הוא אמור למצוא לבד. לפעמים תצתרך להתקין דרייבר לכ רשת wireless או כ מסך על פי מדריך

תודה, על איזה לינוקס עם דפדפן שיעבוד טוב עם קודי אתה ממליץ?

האם שווה לחבר כונן קטן שיש לי כדי לשפר את הביצועים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר ממש מקרוב את קודי (אני משתמש בדסקטופ KDE Plasma רגיל ב HTPC). פשוט תנסה כמה דברים שונים ותראה איך הולך, אל תינעל מראש על משהוא רק בגלל ששמעת את השם שלו......

הבנתי תודה.

האם המערכת הנל תרוץ על המחשב שלי בצורה טובה?

אילו מערכות מומלץ לנסות למפרט כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...