בגלל הטריק הסיני-ישראלי: חבילות מחו"ל מעוכבות במכס עד חודש ימים - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בגלל הטריק הסיני-ישראלי: חבילות מחו"ל מעוכבות במכס עד חודש ימים

yoni_h

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כותרת מטופשת לידיעה. אפשר לחשוב הקונה הישראלי הנוכל רקם מזימה עם סוחר הסמרטפונים הסיני כדי לדפוק את המערכת. אין פה שום דבר חדש. פשוט מישהו מלמעלה הורה למכס להגביר את התפוקה שלהם לאור הדיונים האחרונים על התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינים עושים את זה גם כאשר אתה מבקש מפורשות שלא יעשו זאת.

הזמנתי את הנ"ל במחיר 90$ מאותה חנות http://hwzone.co.il/%D7%9C%D7%A7%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A1%D7%9E%D7%90%D7%A8%D7%98%D7%A4%D7%95%D7%9F-%D7%95%D7%9C%D7%94%D7%99%D7%A9%D7%90%D7%A8-%D7%A2%D7%9D-%D7%A2%D7%95%D7%93%D7%A3-%D7%9C%D7%A4%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%97/

בזמן ההזמנה ביקשתי מפורשות שירשמו את הערך האמיתי. הדגשתי ב-CAPS שמבחינתי מדובר בתנאי עיקרי לעסקה ואם הם לא מסוגלים לבצע זאת, שיבטלו אותה כעת.

נחשו כמה הם הצהירו בפועל ועל מה? סמארפון בערך של $30

למזלי זה לא נתפס. אך אם זה היה נתפס, הם היו גורמים לי נזק של כפל מס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והצהירו ערך נמוך כגון אצלי, אז כפל מס. 35.7% מיסים + 35.7% קנס.

אם הזמנת מאותה חנות, הם מצרפים תמונה של החבילה ואתה יכול לראות כמה הוצהר.

אני שמתי לב אל זה מאוחר מדי.

את הסטטוס אתה רואה באתר הדואר? פריט רשום שמתחיל בRR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן ההזמנה ביקשתי מפורשות שירשמו את הערך האמיתי. הדגשתי ב-CAPS שמבחינתי מדובר בתנאי עיקרי לעסקה ואם הם לא מסוגלים לבצע זאת, שיבטלו אותה כעת.

נחשו כמה הם הצהירו בפועל ועל מה? סמארפון בערך של $30

למזלי זה לא נתפס. אך אם זה היה נתפס, הם היו גורמים לי נזק של כפל מס

במכס בכל זאת עובדים לא דבילים וגם לא רשעים מוחלטים. אם היית מציג את התכתובת שביקשת מפורשות להצהיר את הערך האמיתי, אני לא מאמין שמישהו היה מבקש שתשלם גם קנס מעבר למס החוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני רואה אותו באתר של הדואר.

לא ממש רואים את ההצהרה בתמונה אצלי אבל זה נראה כאילו רשום 22$. קיצר i'm fucked..

המיסים והקנס זה אחוז מהמחיר המוצהר או מזה שבקבלה? מה אם אני מסרב לקבל את המוצר ודורש מהחנות לקבל את הכסף חזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי נשלח דרך Sweden Post Registered.

בסטטוס באתר השבדי עודכן לאחר שבועיים מתאריך השליחה שהגיע לנמל בשבדיה. ואז שאר כך עוד שבועיים ולא השתנה.

במקרה בדקתי את אותו מספר באתר הדואר, וגיליתי שהגיע לסניף הדואר כבר לפני 5 ימים למרות שלא קיבלתי פתק אדום. הגעתי אליהם, חתמתי וקיבלתי.

במכס בכל זאת עובדים לא דבילים וגם לא רשעים מוחלטים. אם היית מציג את התכתובת שביקשת מפורשות להצהיר את הערך האמיתי, אני לא מאמין שמישהו היה מבקש שתשלם גם קנס מעבר למס החוקי.

לא מאמין, הרי גם בזה אפשר לעבוד עליהם.

על פי חוק, אתה אחראי לערך אם אתה הוא זה שבא לקבל את החבילה. תדאג לרכוש ממישהו אמין. לחילופין, אתה לא חייב לשלם מס וקנס, אך כמובן לא תקבל את החבילה.

זה מה שרשמתי להם:

Your message : Greetings Its is VERY IMPORTANT TO ME that you declare on the box the TRUE ORDER VALUE of the product for customs. DO NOT declare lower value. This is PRIME CONDITION for agreeing to this this order.

- - - תגובה אוחדה: - - -

כן אני רואה אותו באתר של הדואר.

לא ממש רואים את ההצהרה בתמונה אצלי אבל זה נראה כאילו רשום 22$. קיצר i'm fucked..

המיסים והקנס זה אחוז מהמחיר המוצהר או מזה שבקבלה? מה אם אני מסרב לקבל את המוצר ודורש מהחנות לקבל את הכסף חזרה?

אותה חנות? אני מתאר לעצמי שזה תלוי ברצונה הטוב. לא חושב שפייפל יתערבו בנושא.

כנראה אתה יכול להגיד שהחבילה מעולם לא הגיעה. ואז אני חושב שכן יש הגנה של פייפל.

- - - תגובה אוחדה: - - -

המיסים והקנס זה אחוז מהמחיר המוצהר או מזה שבקבלה?

אחוז מהמחיר ששילמת, במידה ותציג קבלה. במידה ולא, תשלם לפי המחיר שהם ימצאו ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fml... קונה טלפון ב- 100$ ומשלם כמעט כפול :/

נראה שיגיע לי המכתב מהמכס ללכת לקחת את המכשיר כמה הם ירצו עליו. אני אדבר עם החנות שיחזירו את ה- 37.5% הנוספים בגלל הפאשלה שלהם אחרת אנסה לבטל עסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שקונה כמעט הכל מחו"ל, אני יכול לומר באופן די מוחלט שזה לא עניין של "הגברת אכיפה" ושטויות כאלה.

זה עניין של להערים קשיים על הצרכן הישראלי, מלקנות טלפון מחו"ל.

הם אמנם מגבירים אכיפה, אבל מה שמעניין אותם למצוא זה טלפונים .

מישהו כאן משלם הרבה כסף כדי שיגבירו את האכיפה על זה.

הם רוצים שנקנה כאן, ונשלם ביוקר.

הכל עניין של אינטרסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד סיפור הזוי עם הזמנה מחנות סינית (פאנל מולטימדיה לרכב) שהוזמן בתקופה האחרונה, לא פחות מ-5 מיילים שבהם אני מבקש לרשום את המחיר של

המוצר בגלל שזה נשלח דרך חברת שילוח מה שאומר שזה הולך לעבור בדיקה קפדנית בהרבה ואני לא רוצה שישחטו אותי בקנסות, וה-"נציג" הדביל של השירות לקוחות של החנות

שולח לי למייל לצד החשבונית המקורית חשבונית נוספת אחרי שהוא מזייף (עורך) את הסכום בחשבונית!, יעני - עושה לי שירות!, ואני רושם לו - "לא צריך, אל תרשום סכום נמוך" - והוא שולח

חשבונית נוספת עם סכום מזוייף אחר, ואני אמור שוב - לא צריך!! ושוב - הוא שולח חשבונית עם סכום אחר!.

הקטע הכי מצחיק זה, שאחרי שהוא עורך את החשבונית שוב ושוב עם סכומים שאין לי מושג מאיפה הוא מקריץ, בתחתית החשבונית רשום בקטן הסכום הקניה המקורי - כאילו, יא מפגר - אפילו את זה

אתה לא יכול לעשות כמו שצריך, מה אתה רוצה שידפקו אותי עד הסוף?

ממש לפני יאוש, במייל האחרון - הוא סוף סוף "הבין", אבל.... מה קרה בסופו של דבר? - לא הסכום המקורי, לא הסכום שהוא הנפיץ, אף אחד מהם לא היה בחשבונית שמודבקת לחבילה, אלא

איזה סכום הזוי של אולי 25% מערך המוצר המקורי יחד עם הכיתוב באנגלית - "אנחנו מצהירים ביושר שהסכום הנ"ל הוא הסכום האמיתי של המוצר ולא שינינו אותו".

בקיצר הסינים האלה, תמיד עשו ותמיד יעשו מה שהם רוצים בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי במקרה את המספר מעקב עכשיו ואני רואה שהסטטוס עודכן אתמול ב- 12 בלילה והחבילה הועברה לסניף הדואר המרכזי בעיר שלי (שלאחר מכן צריכה לעבור לסניף השכונתי)

יש מצב ניצלתי מהזוועה שהחנות הפילה עלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שכן או שלא ההודעה הזאת לא אומרת כלום, אבל אני מקווה שניצלת :)

בפעם היחידה שנתפס לי משהו במכס (טלפון סיני בשווי 100$), לא היה מצוין שום דבר חריג באתר הדואר, והודעת הקבלה לסניף הייתה זהה לשלך.

כשהגעתי לקחת את החבילה, בקשו ממני לשלם את סכום המס, כדי לפדות אותה (127 שקל אם אני זוכר נכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...