פצצות OC נחתו מחו"ל - עדכון בעמ' 3 - MOBILE XP ! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פצצות OC נחתו מחו"ל - עדכון בעמ' 3 - MOBILE XP !

SMSM

Recommended Posts

אוקיי ....

היום - לאחר המתנה רבה - הגיעו 2 חבילות לארצנו הקטנה -

הראשונה - מ JABTECH - עם SP94, קטודות UV, ו SINKS ל 9800 - תמונות בהמשך ...

השנייה - מ EXCALIBERPC - הוזמן לפני שבוע בדיוק - MOBILE XP 2500 - עם סטפינג מצויין ל OC ...

אבל לעניינינו - 9800PRO מקורר כהלכה ...

הציוד - VGA SILENCER REV3 מזיגזג ...

קיט של SINKS

דבק טרמי

אחד פבל ! - זה החלק הכי חשוב !

להלן התוצאות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון תתחדש! אבל תן קצת פרטים על הכרטיס אחרי כל הדברים שקנית ! טמפ'..? ניסית כבר אובר קלוק איתו ?

לגבי המעבד.. מה מיוחד בו ?, הבנתי כבר שמעבדי מובייל עובדים על מתח הרבה יותר נמוך אבל אפשר לעבוד איתם על מחשב שולחני

בכלל?? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובשל דרישה ב MSNGR - סתאאאאם - שוב פעם - תודה ענקית לפבל - על התמיכה הנפשית בהמתנה להזמנות - על ביצוע ההזמנות בכ. אשראי שלו בכלל - על התקשורת עם החנויות בחו"ל ועל הסיוע בהרכבה - בעצם - לא סיוע - על ההרכבה - אני מאוד עזרתי בהגשת הסינקים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה קצת מידע על המעבד - פשוט אני לא מצליח להיכנס לפוקוס - הדיגיטלית שלי משתגעת - אולי היא לא אוהבת MOBILES ....

Model: AXMH2500FQQ4C

Stepping Code:IQYHA 0348XPMW

אמור להיות תותח OC - אבל זה מחכה לפרויקט אחר - יכנס להילוך גבוהה במהלך חול המועד ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקסקליבר עושים משלוחה לארץ עד רף מחיר מסויים , שזה 150 דולר חודשי , שהעלות של המשלוחה צריכה להכנס בהם , ואתה חייב לספק להם כתובת מאומתת על ידי ולהיות verified בעצמך מבחינת משתמש .

ramsinks אפשר לקנות בארץ , יש סינקים מצויינים של thermaltake מנחושת ומאלומיניום , סינקים כאלה של tweakmonsters לא חושב שמוכרים בארץ .

הראדאון הוא של gygabyte / sapphire / / ati oem . תבחרו את מה שהכי מתאים לכם לעין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...