ריצודים במסך U2312HM DELL [ פרטים בפנים ] - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריצודים במסך U2312HM DELL [ פרטים בפנים ]

bagetrek

Recommended Posts

היי

יש לי בעיה מזה זמן רב עם המסכים של

היה ברשותי לפני מספר שנים 2209WA שהחל לרצד אחרי זמן מסויים העפתי אותו וקניתי U2312HM , המסך הזה משהו שאני לא מצליח להבין , אני שעות רבות מול המסך בתנאים של חדר חשוך בדרכ , או גם לפעמים מואר , המצב הוא כזה שאחרי כל השעות הללו על המסך בגיימינג , או בסתם גלישה באינטרנט , אני מרגיש כאבי עניים , מגרנות , כמובן יובש בעניים ( גם יחד עם משקפי GUNNAR שיש לי, מה שמצחיק המשקפיים גורמות לי לעייפות דרסטית , אחרי שימוש ממושך איתם ) והדבר הכי מציק שיש זה = המסך פשוט מוציא אותי מדעתי ( סוג של סטלה , לא ואני לא מעשן חחח ) המסך הזה פסיכי וגורם לי לאי פוקוס אחרי שימוש ממושך במחשב . הורג לי ת'בריאות !

ואחרי שחשדתי במסך החדש , החלפתי במסגרת האחריות כי משהו היה באמת הזוי ..וגם אחרי שהחליפו לי אותו שוב אותן בעיות , אמרו לי אתה צריך וכאלה - אבל עדיין לתופעה הלא מוסברת לא מצאתי פתרון .

יש לי מסך נוסף בבית של חברת פוג'יטסו כלשהי 1680X1050 שאני חושב שהוא TN .. וואלה , נסיתי כמה ימים ואני לא רואה שום בעיה איתו או תופעות לוואי כמו שיש לי עם ה U2312HM .. גם אם כל היום על המסך

יש למישהו מושג על מה אני מדבר ? כי אני כבר אובד עצות .. מפחד לקנות שוב מסך של ולאכול אותה שוב ושוב .. זה פשוט הזוי כבר מסך שלישי והתופעה לא עוברת , חבר אמר לי אולי בגלל הבהירות של ה ..אם יש בזה משהו

תודה רבה ולילה טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עשית עם "יש בזה משהו"? הורדת את הבהירות?

אתה נותן לעיניים מנוחה?

אתה ממצמץ מספיק?

מתי פעם אחרונה עשית בדיקת ראייה?

המסך הזה נמכר מאד ואני לא זוכר שקראתי על התופעות שאתה מציין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עשית עם "יש בזה משהו"? הורדת את הבהירות?

אתה נותן לעיניים מנוחה?

אתה ממצמץ מספיק?

מתי פעם אחרונה עשית בדיקת ראייה?

המסך הזה נמכר מאד ואני לא זוכר שקראתי על התופעות שאתה מציין.

1.שחקתי עם הבהירות - לא משנה באיזה מצב , גיימינג , סטנדרט , מולטימדיה , טקסט ( וגם חדות וכל מה שקשור לכיונים שם ) = לא עזר

2. לא נותן כמעט, אבל מוזר לי אני כל היום במסך TN ואין לי תופעה כזאת בשום מצב - כי ישר הייתי מרגיש כבר את הבעיות שהזכרתי במסך של

3.כמובן

4.עשיתי לפני זמן לא רב , יש קצת צילנדר או משהו כזה ראיה למרחק , אבל שוב זה לא קורה לי במסך של ה TN עכשיו

5. אני יודע שהוא נמכר מאוד ! יש אותו לחבר שלי בדיוק כמו שיש אצלי והוא לא רואה את הבעיות , כנראה שהבעיות אצלי אני לא מבין ואין גם אף אחד שיתן לי תשובה מדוייקת - נסיתי סוגי כבלים DVI או עם מתאם , נסיתי כרטיס מסך אחר כגון GT580 גם אותה בעיה .. חשבתי אולי הכרטיס משדר ריצודים או משהו כזה ..

אני יגיד לך מה , זה קורה אחרי שעה צפיה בערך במסך ישר מרגישים לא נוח וויזואלית

מסרתי את המסך לחבר שיבדוק אצלו אם התופעות קורות לו במחשב אחר לגמרי

תודה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הU2312HM הוא מסך LED שמשתמש בטכניקת PWM להורדת בהירות. זאת אומרת שכשמורידים בהירות, הנורות פשוט מהבהבות בתדר נמוך יותר. עדיין מדובר בתדר מאוד גבוה (מאות או אפילו אלפי הרץ), כך שההבהוב לא מורגש, אך יש אנשים שרגישים לזה ומסכים עם PWM עשויים לגרום להם לכאבי עיניים / עייפות בעיניים. ייתכן שאתה בין האנשים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הU2312HM הוא מסך LED שמשתמש בטכניקת PWM להורדת בהירות. זאת אומרת שכשמורידים בהירות, הנורות פשוט מהבהבות בתדר נמוך יותר. עדיין מדובר בתדר מאוד גבוה (מאות או אפילו אלפי הרץ), כך שההבהוב לא מורגש, אך יש אנשים שרגישים לזה ומסכים עם PWM עשויים לגרום להם לכאבי עיניים / עייפות בעיניים. ייתכן שאתה בין האנשים האלה.

זה יותר מכך , כפי שהסברתי .

אז מה אתה ממליץ לי ? איזה מסכים בדיוק לרכוש ?

חשבתי כבר לעבור ל 144HZ אם בכלל זה שווה את זה . ראיתי את ואת BENQ , אבל באותו מחיר אפשר להביא משהו נחמד כמו 27 אבל שוב ..

הפחד שלי שזה לא יחזור על עצמו שוב , אחרת אני בבעיה ..

תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחפש ספציפית מסכים שלא משתמשים בPWM. יש פה רשימה של כאלה, בגדלים שונים ומיצרנים שונים. שים לב לאלה שמופיע בהם Confirmed=Yes, כי זה אומר שמישהו באמת בדק, ושלא מדובר בהשערה סתם.

144HZ לא ישנה לכאן או לכאן. מה שמפריע לאנשים שסובלים מPWM זה לא הרענון של המסך עצמו (שממילא לא מרצד) אלא הרענון המלווה בריצוד של נורות התאורה. מסך הTN שלך הוא גם 60HZ ואתה לא סובל ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה

אחרי שמסרתי את המסך לחבר כבר בשעה הראשונה החבר חטף סחרחורות וכאבי ראש ועניים

אז כמו שאמרתי , משהו דפוק במסך הזה מלכתחילה .. או שמשהו משפיע לרעה על המסך זה פשוט לא הגיוני

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה הציפוי המגורען של המסך? האם יש תחושה של נצנוץ כשמסתכלים על רקע לבן ומזיזים קצת את הראש?

בכל מקרה, המסכים החדשים של , אלה שאין להם PWM, גם באים עם ציפוי anti-glare חלק יותר שאמור לפתור גם את הבעיה הזו, אם היא אכן הבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהצלחתי להבין על מה אתה מדבר ..

חוצמיזה שהמסגרת של המסך כסופה ולא שחורה אם יש קשר לגוון של סינוור

כשאני מסתכל במסך אין שומדבר שנראה וויזואלית לא תקין - אבל אחרי שאני משתמש בו זמן מה , אני מתחיל להרגיש רע ..

אנסה להשיג מסך זהה לשלי מחבר נוסף ולבדוק אם הבעיה שוב מופיעה .. מה כבר אפשר לנסות :undecided:

לגבי כל הרשימה ששלחת לי , זה לא ממש אומר לי הרבה , אני חושש מלקנות שוב מסכים של בגלל הבעיות המוזרות האלו ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...