אפליקצייה/אתר הכרויות פופולרי ,חינמי לגמרי באמת (ולא רק בהרשמה ! ) ומבוסס gps/ישוב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקצייה/אתר הכרויות פופולרי ,חינמי לגמרי באמת (ולא רק בהרשמה ! ) ומבוסס gps/ישוב

ASI89

Recommended Posts

נימאס לי מכל אותם אתרים ואפליקציות שמבטיחים בכותרת שהם חינמיים לכאורה ולאחר שאתה מבזבז זמן וטירחה בהרשמה אליהם , אתה מגלה שתכלס ,שכדי באמת להשתמש בהם ,אתה נידרש לשלם והרבה .

חלק גדול גם עובדים בצורה לא נכונה , של פילוח לפי איזורים , כך שגם אם אתה גר ביבניאל ,אתה בלית ברירה תצטרך לבחור מבין כל האפשרויות , את אזור " הצפון" ........

נו באמת אתה באמת תיסע פאקינג 100 קילומטר לחיפה או קריית-שמונה עבור דייט שהסיכוי הוא תישעים ותישעה אחוז שיסתיים בביזבוז זמן ,טירחה,הוצאות ומפח נפש ?

הקיצר ,המלצות יתקבלו בברכה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא בראד פיט כמוך .

הרוב המוחלט של הבחורות לא טורחות אפילו לירוק לכיוון שלי ,מבחינתן אני אוויר.

אלו הן העובדות.

נישארו 2 אפשרויות ,או להיתבאס ולהישאר באמת בבית ,או לנסות לעשות לימונדה מהלימונים שקיבלתי ....

הצעות פרודוקטיביות ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי גל ניחן בטקט ,חוש הומור מפותח ,לשון חלקלקה ובכלל הבן אדם הוא שחקן בנשמה .

לי אין את התכונות הללו .

אולי לך זה קל , אבל יש כאלו שבשבילם זה קושי לא קטן .

חוץ מזה שאני לא ספונטני, לנסות התחיל עם בחורות בסמיכות מיידית למקום מגוריי ,לא בא בחשבון , מביך מדיי , לא מתאים לי להתבזות ולקבל דחייה מבחורות בשכונה שאני אחר כך אפגוש על בסיס יומי בתור לסופרמרקט ,סניף הדואר וכיוצא בזאת ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאפליקציות לא תבוא לך הישועה.

מה אתה חושב שהיה לך בדייט?

הנה מספר טיפים בשבילך:

1. תאהב את עצמך - כרגע זה נשמע כאילו אתה לא לגמרי שלם עם עצמך ומי שאתה, ולא חושב שמישהי תרצה ממגוון סיבות. אם לא תלמד לאהוב את עצמך, ולראות את המעלות שבך אף אחת לא תאהב אותך, אתה כאילו "תשדר" את זה בפגישה, בטלפון וכו'.

2. תנסה להתחיל עם בנות המין השני במגוון סיטואציות - מסיבות, מקום עבודה, פאבים וכו'. המקסימום שיכול לקרות זה שהיא תסרב, אז מה? ממילא הסיכוי שתפגשו בעתיד נמוך, וגם אם כן, הסיכוי שתזכור את הסיטואציה נמוך. מה שכן, לאט לאט תלמד מה עובד בשבילך ומה לא.

3. תתחיל עם בחורות שאתה חושב שאין לך סיכוי איתן בכלל - אם הייתי אומר לך בוא מלא טופס לוטו בחינם לא היית ממלא?

4. עזוב את אתרי ההכרויות - חלקם בנויים בשביל סטוצים, ולא נראה לי שזה מה שאתה מחפש, או בנשים מבוגרות. יחס הגברים נשים הוא מטורף, הרבה יותר במציאות, ובד"כ YOU ARE BETTER OFF ON YOUR OWN.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור למראה חיצוני?

דובי גל נשוי.

אפרופו ,דובי גל אינו נשוי .....

I REST MY CASE

- - - תגובה אוחדה: - - -

tinder

okcupid

כרגע הסמארטפון שלי בתיקון .

בהנחה שהתנסית עם 2 האפליקציות הנ"ל , האם תוכל לענות לי בבקשה על השאלה הבאה ,כדלהלן:

האם ניתן להגדיר באפליקציות האלו גם טווח מרחק מינימלי ספיציפי מסויים ? , אני מיתכוון לכך שבחורות שגרות ברדיוס של פחות מ-2 קילומטר לא יוכלו לראות את הפרופיל שלי , כי כמו שאמרתי מקודם ,מבחינתי זה עניין בעייתי ומביך לאללה להיתקל אחר כך באותה בחורה שוב ושוב על בסיס יום יומי ולחוות את הדחייה פעם אחר פעם ,בבחינת "פיזור מלח על הפצעים ".

והכי חשוב , ממש לא בא לי שהשכן זב החוטם והמנוול שגר מולי ,גם כן יוכל לצפות בפרופיל ובתמונה שלי ואחר כך להסתלבט עליי עם חבריו המנייאקים הקטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטרייקר ידידי ,אולי במקום סתם להעביר ביקורת , תעשה מצווה ,תתקין את שני האפליקציות ותענה על שאלתי ...

זה הריי לא אמור לקחת יותר משתי דקות ולא עולה לך שקל.

עלה אצלי עוד רעיון ,אולי כדאי בכלל להעלות תמונה לא שלי ,אבל של אחד שדומה אליי במראה החיצוני.

כמובן ,תמונה שאני אחפש באתרים בחו"ל ,כדי להימנע מפאדיחות.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות למרחק מינימאלי, ותפסיק לפחד, אם מישהו שם אז הוא באותה סירה כמוך בדיוק, על מה הוא יצחק עליך? וגם רק בנות יוכלו לראןת אותך בכל מקרה.

ואם אתה מרגיש ככה לא בנוח בגלל איפה שאתה גר, לא משנה אם זה מוצדק או לא, תעשה שינוי תעבור למקום שיהיה לך נוח בו.

בכל מקרה, זה לא בושה אם יראו אותך שם, לגיטימי.. לא רוצה לראות בחורות ברחוב שדחו אותך? פשוט אל תכתוב להן, תתעלם מהן כמו שהן ממך, תתחיל רק עם הרחוקות, מה הבעיה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...