אפליקצייה/אתר הכרויות פופולרי ,חינמי לגמרי באמת (ולא רק בהרשמה ! ) ומבוסס gps/ישוב - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקצייה/אתר הכרויות פופולרי ,חינמי לגמרי באמת (ולא רק בהרשמה ! ) ומבוסס gps/ישוב

ASI89

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תדאג, אף מדינה אחרת לא תקבל אותך. אתה לא בא מאפריקה אז אין לך כרטיס כניסה חינם לכל מדינה שאתה חפץ בה.

אתה יכול להיות אדם חסר מדינה, או במילים אחרות הומלס.

אוליי עדיף באמת שתעזוב כבר עכשיו כי תדע שתז הביומטרי תצא לפועל.

כל שמאלני שעוזב את המדינה שלנו זו ברכה. אתה מוזמן לעזוב.

לא נראה לי שאתה בכלל מסוגל לשרוד בלי שההורים שלך יממנו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות אותו עומד מאחורי המילים שלו. מכיוון שכל התשתית של המאגר הוקמה בעלות של מליארדים ומיליון ג'ובים ועבודות עתידיות ותקציבים ומשכורות כבר חולקו. אין שום סיכוי בעולם שאיזה שהוא דבר יעצור את המאגר הביומטרי. ב31 במרץ הניסוי (שהוארך) יסתיים וכצפוי כמה חודשים אח"כ המאגר ייכנס חובה בחוק. אז ASI... תתחיל לעבוד על אזרחות נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם התוכנית ההזוייה להקים בתי כלא פרטיים שבהם אסירים ירצו את עונשם וישמשו בתכלס כעבדים של טייקונים,ניבלמה בבית המשפט העליון וזאת אחרי שהושקעו בה סכומי עתק. למיטב ידיעתי עומדים כמה עתירות בבג"צ נגד המאגר הביומטרי . אם גם הסכר הזה יפרץ אז אני בהחלט אממש את מה שאמרתי. מלבד זאת ,לי, בניגוד לך ולדיביל שהתבטא לפנייך ,יש כבר אלטרנטיבות. תגובה מפורטת תבוא יותר מאוחר ,כשיהיה לי יותר זמן. שיהיה לכם חרא של יום !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, אף מדינה אחרת לא תקבל אותך. אתה לא בא מאפריקה אז אין לך כרטיס כניסה חינם לכל מדינה שאתה חפץ בה.

אתה יכול להיות אדם חסר מדינה, או במילים אחרות הומלס.

אוליי עדיף באמת שתעזוב כבר עכשיו כי תדע שתז הביומטרי תצא לפועל.

כל שמאלני שעוזב את המדינה שלנו זו ברכה. אתה מוזמן לעזוב.

לא נראה לי שאתה בכלל מסוגל לשרוד בלי שההורים שלך יממנו אותך.

אימא שלך שמאלנית

אבא שלך שמאלני

אח שלך שמאלני

אחותך שמאלנית

סבתא שלך שמאלנית

סבא שלך שמאלני

ואילו אתה בעצמך ,סתם כלב חולה כלבת ואחוז שינאה שנובח על העץ

הלא נכון מפני שאני בדיוק 180 מעלות ההפך מכך.

ועכשיו בוא ותסביר לי מה עושה אותך לימני ,חוץ מהפה הגדול שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...