אפליקצייה/אתר הכרויות פופולרי ,חינמי לגמרי באמת (ולא רק בהרשמה ! ) ומבוסס gps/ישוב - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקצייה/אתר הכרויות פופולרי ,חינמי לגמרי באמת (ולא רק בהרשמה ! ) ומבוסס gps/ישוב

ASI89

Recommended Posts

לא הגבתי הרבה זמן בפורומים אבל היו פה כמה תגובות שפשוט הרגו אותי מצחוק והייתי חייב לומר את זה ! ועכשיו ברצינות...

ASI89 , תנסה לא להעלב אבל הגעת לרמת פרנויה מפחידה ומשתקת שקיימת אצל מעט מאוד אנשים בעולם. זה כבר לא עניין של מראה חיצוני , זה עניין של בטחון עצמי - זה הכול ! אין לך בטחון עצמי בגרוש , כנראה זה התחיל בגיל קטן והמשיך והתגבר עם הזמן. הפתרון לבעייה שלך הוא לא טכנולוגי למרות שאתה חושב שכן , הפתרון הוא לעבוד על הראש שלך. הרבה אנשים פה הסבירו לך שטכנולוגיה זה לא מה שיעזור לך אבל אתה מסרב להקשיב להם. אם אתה חושב שהשמש כחולה אבל כולם אומרים לך שהיא צהובה , כנראה שאתה טועה והם צודקים אז תתחיל להקשיב קצת לאחרים ותפנים מה שאומרים לך פה. חלק מההצעות שאנשים פה רשמו לך הן טובות אבל הבעייה היא שיש לך מחסום פסיכולוגי רציני ואתה צריך עזרה מקצועית כפתיח בשביל להתגבר על החוסר בטחון והבושה שלך. מה שאני מייעץ לך זה לברר על קורס מקצועי לשיפור הבטחון העצמי או משהו כזה - לא צוחק , יש באמת דבר כזה והוא עוזר ! יש לי חבר שדווקא נראה טוב לכל הדעות והייתה לו בעייה רצינית של בטחון עצמי והוא הלך לאחד הקורסים האלה ואתה צריך לראות איך הוא היום במסיבות ובכלל בחוץ - מתחיל עם כל אחת שהוא רוצה , לא מתבייש , לא רואה בעיניים אף אחד ואף אחת ולא בקטע מגעיל או בקטע ערסי אלא פשוט רואה מטרה ופועל להשיג אותה. בטחון עצמי והומור - שני הדברים שחוץ ממראה חיצוני הכי חשובים לפי דעתי לקשר ראשוני עם הבחורה. אחרי שתעשה קורס כזה כמו שהמלצתי לך , הראש שלך יפתח קצת ותתחיל להעז ותראה שזה לא באמת נורא כמו שאתה חושב ועם הזמן בא התאבון. בסופו של דבר , אתה צריך להגיע לנקודה הזו שאתה פשוט לא מתבייש מאף אחד. אתה מקבל סירוב או דחייה ? לא קרה כלום. לבינתיים תנסה לשנות את ההתנהלות שלך ולהפסיק להשמיע משפטים מגוכחים כמו "אם כך נגזר גורלי אז שיהיה" וכו' וכו' , המשפטים האלה לא עושים לך טוב ואל תחשוב ככה בכלל. תצא קצת מהחדר , תראה אור יום , תעשה ספורט , לך לים , תראה את העולם , השם ישמור אולי תרשם אפילו לחדר כושר ! אתה לא צריך חבר , אתה צריך לשנות את המנטליות שלך . אתה יכול לעשות את זה , עד שאתה לא בקבר לא נגזר גורלך לכלום , קפיש ? :)

נ.ב ואם התגובה שלך לפוסט שלי תהיה תגובה מתבכיינת ומגוננת כמו שהגבת פה להרבה אנשים אז עדיף שלא ותשמור אותה לעצמך . זה בידיים שלך , תתחיל להפנים ותשנה את החשיבה שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הבעייה שגם במקומות בילוי כמו פאבים ,ישנו רוב מוחלט של גברים ,מה שגורם לבחורות שם להרים את האף ולהתנהג בהיתנשאות מגעילה ,כאילו שהשמש זורחת להן מפי-הטבעת.

ובכלל יש לי הרושם שרוב הנשים שם ,לא באמת מחפשות להכיר ,

לא לזוגיות ארוכה ואפילו לא למשהו חולף.

הן מגיעות משתי סיבות עיקריות , אחת זה סתם לצאת לבילוי סתמי עם החברות ושתיים זה פשוט לתחזק את האגו ולשפר לעצמן את מצב הרוח והדימוי העצמי , כי תמיד הרי ימצא הפרייאר הנואש שישלח להן

צ'ייסר על חשבונו ,מבלי שהפוסטמות אפילו יטריחו את עצמן להסתכל לכיוונו .

נראה לי שבמקומות הללו ,כדי להצליח ,לא מספיק להראות טוב ולהיות עם ים ביטחון עצמי ,צריך להיות ממש חצוף ,מתוחכם ולשלוט בכל טקטיקות השיכנוע האפשריות.

הדברים שאתה כותב מזכירים כל מיני בלבולי מוח שישראלים בעלי מבטא רוסי היו מוכרים תמורת כסף לאנשים כמוך.

בחורות הם לא סנוביות ברובן, ואנשים באופן כללי אוהבים לזיין את המוח. אתה מתרץ את חוסר ההתעניינות שלה בך בתור סנוביות.

אם תצא קצת מהבית תבין שבנות שיושבות בפאב עם רוב מוחלט של גברים, מחפשות לקבל באותו ערב, או שפשוט סתם יושבות לערב בנות כדי לזבל אחת לשנייה את המוח. הם לא יוצאות החוצה כדי לחפש אותך ולהתנשא עלייך.

אתה חייב לשחרר קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו הבנות האלה, מה הן חושבות לעצמן? כל כך מתנשאות שהן אפילו לא מחפשות להכיר בנים בכל מקום שהן הולכות אליו.

כאילו מה? אתה באה לבלות עם החברות? בשביל מה יש לך פות? לא בשביל שתכירי בנים? זה הייעוד שלך! להיות חברה של בחור מסכן שנמעס לו להביא ביד!

זה כאילו שיש לבנות חיים גם בלי כל הזמן להיות בזוגיות עם בנים... זה כאילו ש... קשר עם גבר זה לא הדבר הכי חשוב להן בחיים... איזה מוזרות. ראיתי בדיסני שכל הבנות מחפשות אהבה וקשרים!

סחטיין על הסרקזם והציניות השנונה.

כנראה שזה נובע ובצדק מכך שלא הבהרתי את עצמי מספיק .

הכוונה היתה להתרשמות שלי מבילוי במספר בארים שהם ידועים בתור -"פיק אפ ברים " !!!

כמובן שאף אחת שיושבת שם ,לא חייבת לי שום דבר ואין לי בעייה גדולה להתמודד עם דחייה .

נכון שזה מעכיר לי את מצב הרוח ,אבל אני מיתמודד ..

אני בסה"כ ציינתי שלתחושתי הסוביקטיבית ,מרבית המבלות ,אפילו באותם המקומות שהם במוצהר "פיקאפ -ברים" ,לא באמת מגיעות מרצון אמיתי להכיר ,אלא ממניעים שונים לחלוטין ,של השלמת חסכים נפשים וצורך בקבלת צומת לב וחיזוקים לאגו שלהן /בילוי סתמי.

אני באמת לא מבין מדוע נשים הולכות עם החברות שלהן לפיק אפ ברים ומבלות שם שעות מבלי ליצור או להענות מבחינה חברתית לאינטרקצייה עם בני המין השני .

מה חסר בתי קפה וסתם בארים רגילים ?

כאילו מה הקטע שלהן ?

בואו נגיד שאני לא הכי אסטתי , ולא הלך לי בגלל שיקולים כאלו ואחרים ושזה לגמרי באשמתי ,בסדר סבבה ,מקבל את הטיעון,

אבל לא יכולתי שלא לשים לב לתופעה חוזרת ונשנית שנשים פשוט לא "משתינות" גם על גברים שנראים סוף הדרך ושניגשים אליהן בטקט ובטוב טעם .

ובלי שום קשר אליי ,אחרי שאותם גברים זכו לדחייה מלווה במבטים עויינים ומזלזלים או גרוע מכך להתעלמות מוחלטת ,הנשים ציחקו והסתלבטו באופן וולגרי בינן לבין עצמן על אותם גברים .

כל הסיטואצייה למי שסתם יושב וצופה מהצד ,נראית כמו היתבזות סידרתית של גברים בזה אחר זה להנאתן של הנשים.

אולי לכם זה נראה נורמטיבי ובסדר ,אבל אני ביליתי מספיק בחו"ל והיו לי קשרים עם בחורות אירופאיות ,דרום אמריקאיות וגם מהמזרח הרחוק ,מספיק כדי לדעת שכך לא מתנהגות מרבית הנשים בעולם התרבותי.

(ישראל וצפון אפריקה הן לא מדד מבחינתי לכלום ,בטח שלא דוגמא לנורמאליות ולאיך שהדברים צריכים להיתנהל ).

גם סירוב וחוסר עניין אפשר להביע בצורה מכובדת ,מיתחשבת ושאינה פוגענית ומשפילה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה בנות בצ'אט?

הבחור רוצה להכיר. חבר'ה אני מתחיל סטארטאפ חדש, HWZONE זה גם אתר היכרויות לחננות בישראל. ככה שמין ימצא את מינו! גם לעכברי מחשבים מגיע להינות.

בנות קדימה בנות יקרות לשלוח פה הודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין על הסרקזם.

כנראה שזה נובע ובצדק מכך שלא הבהרתי את עצמי מספיק .

הכוונה היתה להתרשמות שלי מבילוי במספר בארים שהם ידועים בתור

"פיק אפ ברים " !!!

כמובן שאף אחת שיושבת שם ,לא חייבת לי שום דבר ואין לי בעייה גדולה להתמודד עם דחייה .

נכון שזה מעכיר לי את מצב הרוח ,אבל אני מיתמודד ..

אני בסה"כ ציינתי שלתחושתי הסוביקטיבית ,מרבית המבלות שם לא באמת מגיעות מרצון אמיתי להכיר ,אלא ממניעים שונים לחלוטין ,של השלמת חסכים נפשים וצורך בקבלת תשו .

ני באמת לא מבין מדוע נשים הולכות עם החברות שלהן לפיק אפ ברים

ומבלות שם שעות מבלי ליצור או להענות מבחינה חברתית לאינטרקצייה עם בני המין השני .

בואו נגיד שאני לא הכי אסטתי , סבבה ולא הלך לי בגלל שיקולים כאלו ואחרים , אבל שמתי לב לתופעה חוזרת ונשנית שנשים פשוט לא "משתינות" גם על גברים שנראים סוף הדרך ושניגשים אליהן בטקט

ובטוב טעם .

אז איך אתה מסביר את זה שיש גברים שמזיינים בערימות? כולל מכוערים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסי תפסיק לבלבל את המוח.

אתה בונה מציאות שקל לך לחיות איתה, באמצעות מחשבות שווא.

ברוב המקומות בת"א יש בנות שבסופו של דבר מזדיינות באותו ערב עם מישהו בשירותים. זה שלא יצא לך לראות לא אומר שזה לא קיים.

כל התפיסה שלך נשמעת לי חריגה, גם אם מנומקת ורציונאלית מבחינך, ולכן אני בספק אם אתה מסוגל לתת פרשנות של המציאות כפי שהיא על-פי רוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא טיפוס שרוצה קשר רציני לא מישהי תל אביבית שאוהבת לקבל כל ערב ממישהו אחר.

מסכן הבן אדם בסך הכל ביקש עזרה טכנית ומציעים לו עזרה נפשית...

חוץ מזה חלאדין אתה מדבר שטויות, כנראה אתה אשכנזי מהמרכז.

בוא סיבוב כפרה עליך תכיר זן אחר, קצת ערסיות בוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המקומות בת"א יש בנות שבסופו של דבר מזדיינות באותו ערב עם מישהו בשירותים. זה שלא יצא לך לראות לא אומר שזה לא קיים.

אם זה היה המצב באמת אז מחירי השכירות בת"א היו פי 3 ממה שהם היום! לא היה ניתן למצוא רווקים מעל גיל 18 בכל מקום אחר בארץ שהוא לא ת"א!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המצב באמת...

מתי פעם אחרונה ביקרת בתל אביב? לך תעשה סיבוב שתוי בלילה ותעבור מבר לבר ואז תגיד לי אם לא שמעת גניחות בשירותים. בחיאת רבאק רציתי להשתין חיכיתי שעות, בינתיים אני שומע גניחות וכולם עומדים בתור.

לפתע יוצא גבר, אני בא לפתוח את הדלת ושוב פעם זה נעול. לאחר חמש דקות יוצאת גם מישהי.

נו בחייך.

זה קל מאוד לסיים עם בחורה בשירותים הבחורות שם בחלק מהמקומות לא כאלה בררניות ויש כאלה שפשוט רוצות למצוא משהו מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, יצא לך להיות עד למקרה אחד. אתם עדיין מגזימים לדעתי...בכל בר יש תמיד בחורות חרמניות שלא יכולות לחכות להגיע הביתה אפילו! הן חייבות לקבל סיפוק באותו הרגע בשירותים המסריחים של איזה בית בר מטונף! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מקרה אחד יקירי... אם תצא לבלות יותר תגלה שעולם הלילה הוא חשוך וטמא הרבה יותר ממה שאתה חושב.

רגע , אתה מדבר על סתם בארים ," פיק אפ ברים" , או על ברים ספיצפיים ברחובות מאוד מסויימים ,שאליהם מגיעים בעיקר תיירים זרים ושמוכרים הייטב בתור "מלכודות תיירים " ,שמאופינים בכך שמחירי האלכוהול שלהם בשמיים ושחלק לא קטן מהמבלות במקום ,הן בעצם מיתחנגלות מיקצועיות בתשלום מלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבר על כל הברים.

זה נפוץ, תגיד מה שתגיד אבל זה נפוץ.

גם מקומות שנראים לך בסדר, תלך פעם פעמיים שלוש ואני מבטיח לך שתתקל בזה.

חח מספיק שהבר טיפה חשוך ואיזה בחור ובחורה מתחרמנים בצד אתה יכול להיות כבר בטוח שזה או הביתה או לשירותים.

האמת שהייתי מופתע כשהלכתי לבר שקרוב לביתי ואותו מקרה גם שם, וזה נחשב לבר נחמד יחסית בלי כל מיניי שרלילות.

לא יודע למה אתה מופתע, אנשים באים לשתות והרבה וחלק מזה זה גם לסיים בשירותים אם יש חשק... אף אחד לא מקדיש לזה יותר מדיי מחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...