האם יש מגבלה של ציוד שאפשר לחבר לשקע אחד (דרך מגן ברק אחד)? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש מגבלה של ציוד שאפשר לחבר לשקע אחד (דרך מגן ברק אחד)?

yamary

Recommended Posts

לחברי הפורום שלום. אולי השאלה שלי טיפשית, אבל אני אשאל בכל זאת.

הציוד:

• מחשב שולחני עם ספק כוח 620W
  • שני מחשבים ניידים (Dell Latitude E5430 על דוקינג-סטיישן, ועוד לסרוגין HP EliteBook Revolve 810, לא יודעת כמה לוקחים)
  • שלושה מסכים דקים (שני מסכים דקים 23 אינץ' ומסך דק אחד 19 אינץ', לא יודעת כמה לוקחים, אם זה נורא חשוב יכולה לחפש את המסמכים שלהם)
  • שני מודמים רגילים של בזק + ראוטר אחד ישן עליו רשום Level One
  • רמקולים עם סאב (Creative Inspire 2.1 2500, לא מוצאת כמה לוקחים)
  • מדפסת משולבת (canon pixma mx310, לא יודעת כמה לוקחת כבר אמרתי?)

מקווה שלא שכחתי כלום...

שתי שאלות:

1). כרגע כל הציוד מחובר לשני שקעים נפרדים (חלק לשקע אחד וחלק לשקע שני) על אותה פאזה (מעל כל שקע למעלה ליד התקרה יש חור כזה עם מכסה פלסטיק אם זה חשוב). האם אפשר את כל הציוד הזה לחבר לאחד משני השקעים האלה? אם כן, האם יש מגבלות מבחינת כמות המאריכים/מפצלים בהם אני יכולה להשתמש בדרך?

2). יש מגן ברקים VDPS-NET. האם אפשר את כל הציוד הזה לחבר דרך מגן הברקים הזה? כלומר להעמיס את כל הציוד הזה על מגן ברקים אחד כזה? (אני כמובן מתכוונת מבחינת החשמל ולא מבחינת ההגנה על מודמים שכאן אני מבינה שאפשר יהיה לחבר מודם אחד בלבד).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מחבר את הדבר הזה למערכת החשמל בבית בכלל, בלי לבדוק איך הוא מתנהג במצבי מעבר. כלומר אם המתח בבית ירד לטווח הניתוק שלו, שזה סביבות 170V. כבר נתקלנו בעבר במוצרים כאלו שגורמים יותר נזק מתועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...