הזמנת לפטופ מחו"ל דרך חברת שילוח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנת לפטופ מחו"ל דרך חברת שילוח

Rbix

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני שוקל להזמין את המחשב HP Spectre X360 מהאתר הרשמי של HP:

http://store.hp.com/us/en/pdp/z---categories-for-promotions/hp-spectre-x360---13-4002dx-(energy-star)?jumpid=reg_r1002_usen_b-002_title_r0001

דרך חברת השילוח Buy2USA.

עכשיו באתר של Buy2USA ישנו מחשבון עלויות. הבעיה היא שצריך להביא מידות של החבילה (גובה, אורך, רוחב) וכן משקל.

לא מצאתי פרטים של זה ברשת, וגם עצמם לא הועילו הרבה.

למישהו יש ניסיון בזה? מה המידות המקסימליות של החבילה, שאדע גם אשלם לכל היותר?

אשמח גם לכל היצע או מידע נוסף בנושא.

תודה מראש חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך פשוט לפונת לשירות לקוחות שלהם במייל לקבלת עלות משוערת.

לפני שנה בערך עזרתי לחבר לשלוח מקבוק אייר ופנינו לכל החברות.

אם אני זוכר נכון, B2U החזירו תשובה שיש להם מחיר אחיד על עד גודל 15.6 אינצ', בנוסף יש עמלת מכס נוספות אם המחשב הוא מעל מחיר מסויים. יש לי את התושבה שלהם איפשו אבל יהיה קשה למצוא עכשיו.

פשוט פנה אליהם.

את העלות הסופית לעולם לא תדע במדוייק ומדי פעם גם יהיו הפתעות, בדרך כלל לכיוון למעלה.

ועל הדרך אמליץ לך לבדוק גם את דילטס (dealtas) שהם מצויינים.

מידות ומשקל חבילה לפעמים תוכל למצוא בעמוד המוצר באמאזון.

באופן כללי בדרך כלל יהיה בעל משקל אמיתי/נפחי של 3-4 קילו ובאופן כללי לשלוח מחשב כזה בדרך כלל מדובר בכ70$ לפני מס. שלחתי מספר מחשבים וזה המחיר הממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

@yossi_s1

אני לא מבין את הקטע של DealTas :angry:

שמעתם על של 20% בשילוח באוויר של DealTas?

אם לא אז ב-29 לאוגוסט הם הצהירו על זאת ופירסמו קופון איתה ומבצע נגמרת ב-6 לספטמבר החודש.

אני שואל למה ברגע אחרון הם מחליטים לפרסם ומכניסים אנשים ללחץ. הם חושבים שאנשים לא עסוקים מספיק?

כל המטרה היא לתכנן קניות בארה"ב על מנת להוזיל עלויות ולהספיק לממש אבל איך אפשר אם נתון רק שבוע שגם

יכול להיות לא לאמזון בשביל לאבד ולשלוח הזמנה הרי הם גדלו מאוד ואיתם גם טעויות במרכזי הזמנות שלהם.

זה לא פעם ראשונה ש-DealTas עושים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע סך הכל אתה די צודק. אבל מבצעי שילוח לא מדברים אלי בכל מקרה כי משלוח זול בפני עצמו לא יגרום לי לקנות משהוא.

מבצע על מוצר כן יגרום לי לקנות משהוא, או שפשוט יש מוצר שאני צריך.

הקטע שהסיכוי שיהיה שילוח ובו זמנית גם על מוצר שאני רוצה/צריך הוא אפסי. לכן אני לא מתייחס למצבעי שילוח.

מבצעים מטבעם הם מוגבלים בזמן. זה נכון שזה קצר אבל זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@yossi_s1

אם לא אז ב-29 לאוגוסט הם הצהירו על זאת ופירסמו קופון איתה ומבצע נגמרת ב-6 לספטמבר החודש.

אני שואל למה ברגע אחרון הם מחליטים לפרסם ומכניסים אנשים ללחץ. הם חושבים שאנשים לא עסוקים מספיק?

כל המטרה היא לתכנן קניות בארה"ב על מנת להוזיל עלויות ולהספיק לממש אבל איך אפשר אם נתון רק שבוע שגם

יכול להיות לא לאמזון בשביל לאבד ולשלוח הזמנה הרי הם גדלו מאוד ואיתם גם טעויות במרכזי הזמנות שלהם.

DealTas מנוהלת בידי חובבנים (לא בקטע רע) ולא ע"י חברה גדולה כמו השאר. אבל בינתיים הם נותנים שירות יותר טוב מהשאר והמחירים שלהם סבירים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@yossi_s1

DealTas מנוהלת בידי חובבנים (לא בקטע רע) ולא ע"י חברה גדולה כמו השאר. אבל בינתיים הם נותנים שירות יותר טוב מהשאר והמחירים שלהם סבירים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה העלות הכוללת של המוצר+המשלוח+מיסים?

עלות המוצר היא 999$ עם קופון הנחה זה מסתכם ב 950$.

המיסים הם 18% משווי המוצר.

ועוד 72$ ~ משלוח אוויר.

(+ 10$ תשלום חד פעמי לשיפיטו כדי להשתמש במחסן באורגון).

סך הכל מדובר בסכום כולל של: ~4800 ש"ח (פלוס מינוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...