WIN8.1 = 100% USING HDD - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WIN8.1 = 100% USING HDD

furyanaor

Recommended Posts

אתה צודק בהחלט וזו הסיבה שלשמה קיימתי את כל הדיון

אני לא סגור כלכך על מה ולמה הדיסק הגיע ל100% שימוש באופן מתמיד שוכאשר המערכת אמורה לעמוד בדרישות המינימליות

יחד עם זאת במקרים דומים המלצתי לחבר'ה אחרים עם ניידים בעלי מעבד PG (שאמורים להיות פחות או יותר מקבילים לPD של נייחים)

בעלי 1G ו2G ראם על קשיח חדש (האמת שווידאתי את זה בעזרת הצלבת קשיחים ממחשב אחר שתקין בוודאות)

וזה פשוט עבד טוב במקרים הללו .

כשאני מתכוון למה שאני אומר שהנייד שרכש מרסק למעשה את כל המקבוקים המתחרים בכיתה .... (הוא ספציפית I3 עם 2G RAM)

לא מעניין כל הנושא הזה ?

נשמע לי שזה קשור לקשיח בלבד על סמך המסקנות שלי מניסיון קודם... העליתי את זה לדיון האם נכון וכדאי להמליץ כאן על כונן חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור כנראה לקשיח.

הוספת RAM הכרחית, מומלץ לקנות 2 סטיקים של 2GB (מן הסתם SODIMM), בדוק את התאימות.

תוכל גם להתקין 64 ביט לאחר שדרוג כזה. משומש מחברה אמינה עולה גרושים באיביי, רק בדוק עם MEMTEST כשזה מגיע.

החייאה אמיתית של המחשב אכן תספק החלפה ל במקרה ויש לו סלוט SATA. (ניתן להשיג גם IDE, לא בטוח שזה שווה), אם כי גם אחר כך אל תצפה ליותר מדי מהמחשב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן פשוט SSD יעבור בכל מקרה למחשב עתידי אם יהיה כזה אצל הבחור אז אני מסתכל על זה ככה

RAM זה שטויות רק צריך למצוא אחד מתאים במחיר הוגן DDRII כמו שציינת

אז רגע שאני יבין

אתה מסיק שמקור הבעיה הוא במחסור בזיכרון ולכן המערכת מפנה לכתיבה על הקשיח וזו הסיבה שגענו ל100%? ?

זאת אף על פי שהזיכרון מנוצל על 60%~70% בזמן נתון (כשהמערכת למעשה לא עושה כלום) ??

אגב ניסיתי להפעיל משחק הוא זז קצת תקוע בהתחלה אבל אחרי שמכירים את השטח במרחב התלת מימדי זה חלק עד שמגיעים לאזור חדש וחוזר חלילה

הטעינות ארוכות מאוד משהו לא סביר בכלל אבל לא כולם, תלוי בסוג הטעינה, עליה הראשונית של המחשק (אחרי התפריט) זה הסיוט הגדול בעצם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהזדמנות..

כאמור מחשב לא שלי וללא חיבור לרשת X_X ...

רק רציתי לקבל פרספקטיבה ככלל, אם וכאשר דיסק 100% בלי סיבה מוצדקת

(ווינדוס דפנדר הוא התהלך שהעמיס עליו ואילו הייתי סוגר אותו אני בטוח שתהליך אחר היה תופס את מקומו)

סימן שהדיסק פגום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...