מאוורר הספק מרעיש ביותר - מחפש ספק חדש ושקט - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר הספק מרעיש ביותר - מחפש ספק חדש ושקט

Animor

Recommended Posts

הx איכותית יותר.

**יש לו גרסאות, תבדוק מה שלו החדשה km3.

logo-dark.png

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים

אודים | חיפה | חדרה | תל-אביב | קריית מלאכי

ספק כוח: 399 ₪ - * * - Seasonic X-Series 650W GOLD Modular BULK

מחיר סופי: 399 ₪ למזומן

406 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

פחות אחריות בגלל הbulk

רצוי לבדוק כל מאוורר לגופו.

sleeve bearing בעל אורך החיים הקצר ביותר, שקט בהתחלה ונהיה רועש יותר עם הזמן בצורה די משמעותית.

ball bearing אורך חיים ארוך, בהתחלה יותר רועש מsleeve אבל עקומת הגדלת הרעש שלו לאורך הזמן לעומת sleeve מתונה יותר בצורה די משמעותית, פחות רגיש לאבק.

fluid dynamic bearing אורך חיים מתקרב לball (קצר יותר בדר"כ) השקט מבין כולם, עקומת הגדלת הרעש הטובה מכולם כמעט לא משתנה, הבעיה (בערך) שיש עליו פטנט וחלק מהיצרניות נותנות שמות דומים ויש הבדלי איכויות די גדולים בינהם.

קווים כלליים בלבד יש הבדלים בין מאווררים בעלי אותו מיסב גם באיכות וגם ברעש.

עבור ספק שקט נדרשת עקומת מהירות\מאמץ טובה מיסב כדורי שקט יחסית (יש כאלה מראש רועשים), כמובן שזה תלוי גם בrpm. או מיסב fdb.

אישית לא הייתי הולך על sleeve, הוא שקט יחסית בהתחלה אבל נהיה רועש מהר יחסית, הרגישות לאבק ואורך החיים הצפוי הקצר יותר, מנסיוני הם מתקלקלים קודם בגלל אבק. (בעיקר מאווררי מארז).

נקודתית על הx-650 אני מעריך שבמאמץ תהיה בסביבות 300-350W לפי העקומה המאורר יהיה על rpm נמוך, בכל מקרה רצוי לבדוק מה הרעש המקסימלי שלו בעומס מלא.

http://www.seasonicusa.com/NEW_X-series_KM3_650-750-850.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה לכם!

1. יש למישהו ניסיון עם ה-X והוא יכול להעיד עד כמה הוא שקט?

2. האם מה שנמכר ב-startpc זה ספק מחודש/משומש ולכן הוא מגיע בלי אריזה? איפה כתוב כמה שנים אחריות מקבלים על הספק הזה?

עריכה:

אני רואה שלמאוורר של ה-X 650 יש ball bearing. האם יש ספק אחר שמגיע עם fluid dynamic bearing?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא משומש בדר"כ מגיע עם 3 שנים אחריות.

לפי ביקורות יש לו את המאוורר הזה

http://www.anandtech.com/show/4011/corsair-ax750-80plus-gold/5

במאמץ מלא שאתה לא אמור להגיע אליו הוא לא שקט.

אני לא מוצא אותו במאגר של החברה, סביר למשהו דומה אבל אי אפשר להיות בטוחים, או שסתם לא מצאתי אותו.

http://products.sanyodenki.com/en/contents/hp0070/list.php?CNo=70&ProPage=0&ProGenre=0&ProDispList=2&ProList=1&ProSort=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו קטן לא מסתדר לי:

כתבתם שסדרת X נחשבת לטובה יותר מסדרת G.

לגבי ה-X כתוב באתר של seasonic:

Sanyo-Denki San Ace Silent Fan

The world-renowned Sanyo Denki Ball bearing fans are made of the highest quality components to ensure maximum quality and performance. The use of spoon shaped high-density plastic fan blades with smoothed leading edges, strict tolerance ball bearings and precision copper axel are just some features to ensure ultra-low noise performance and quality. In addition, the fan uses 3 balancing points, instead of the industry standard of 2 points, to ensure perfect balance and rotation. The Sanyo Denki fan is a perfect match to the class leading Sea Sonic Hybrid Silent Fan control for the absolute top performance of the industry.

לגבי ה-G כתוב:

120mm fluid dynamic bearing (FDB) fans

The fluid dynamic bearing is a modified standard sleeve bearing which improves the lubrication of the bearing.

Benefits:

- Low noise performance

- Longer lifespan than traditional sleeve bearing fans.

- Stable noise level even after a long period of operation.

none77 כתב למעלה ש-FDB טוב יותר מ-ball bearings. יכול להיות שזה הפוך? כי גם לפי האתר של seasonic, סדרת ה-X היא סדרת הדגל שלהם והמאווררים של sanyo denki אמורים להיות הטובים ביותר בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח

לא רשמתי שfdb טוב יותר, רשמתי שאורך החיים שלו קצר יותר והוא שקט יותר מbb. בספקים שאורך החיים זה בעיקר מה שחשוב ספקים איכותיים משתמשים בדר"כ בdbb מיסב כדורי כפול. fdb זה שילוב טוב בין אורך חיים ושקט. יש גם ספקים איכותיים עם fdb. בגדול הוא זול יותר סדרה g וs12ii לאחרונה החליפו מdbb לfdb. איכות הספק מושפעת מהרבה דברים, הg נחשב ספק high end רמת כניסה, במקרה שלך הx צפוי להיות שקט, אתה יכול לקנות power meter ולבדוק כמה הוא צורך.

מהאתר של ss לא usa

Double Ball Bearing Fan

These durable power supply fans play an important part in the temperature control of the entire system by not only keeping themselves cool but also by removing warm air from inside the computer case. Coupled with Sea Sonic’s fan control circuit, double ball bearing fans are great performers, relatively quiet and have a very long life span.

באתר שלהם הרגיל רשום שהנוזלי צפוי ל50,000 שעות ב40 מעלות ושל הx 70,000 שעות, הeco עם dbb אחר צפוי ל50,000 שעות.

רשום יחסית שקט ובעל אורך חיים גדול מאוד. הרושמי מפרטים שלהם מסטולים הx עם שינוי מתח 1% זה מה שרשום באתר של ארהב ברגיל רשום 3... לפי מבחנים זה 1%, יותר טוב מהפלטיניום.

**אתה צריך לבדוק מה הרעש הצפוי בעומס שלך, יכול להיות ספק שבrpm מלא שקט יותר אבל הוא מופעל למהירות זו ב50% עומס, וספק רועש יותר במהירות מלאה אבל עם עקומה יותר מתונה.

שים לב שבאתר הרוסי עדיין רשום לg מיסב כדורי, אם אתה קונה אולי תקבל מיסב כדורי ממלאי ישן יותר. וגם לבדוק כל ספק לגופו, יכול להיות fdb רועש יותר מdbb.

על כל ספק מכל חברה אתה יכול ליפול על coil whine.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על כל התשובות!

נראה לי שאני אלך על ה-x (אלא אם כן יש המלצה לספק של חברה אחרת, עדיף יותר).

לא ברור לי לגמרי מי משניהם יהיה שקט יותר, אני מקווה שזו בחירה נכונה.

את העומס הצפוי אצלי אני לא בטוח איך לחשב, רשמתי מה המפרט שלי...

אגב, אני קצת חושש מה-bulk. לא רוצה לקבל ספק מחודש. הרי יכול להיות שהחנות אפילו לא יודעת שמדובר במוצר מחודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי לך מה העומס הצפוי, אתה יכול לחפש ביקורת הבעיה שהם לא מפעילים מה שאתה מפעיל ויש הבדלים גדולים בין השימושים (מנסיון), אתה יכול לקנות. http://m.dx.com/p/pms2210e-smart-power-meter-socket-dark-grey-eu-plug-ac-220v-321823

ולבדוק. בולק בהגדרה זה לא מחודש, אלה אריזה פשוטה בלי חוברות וכו', תשאל את החנות:

שזה בדיוק הספק לא איזה גירסא שמבוססת עליו. אם זה הגרסא האחרונה km3 ואם הוא בא עם כבלים של החיבורים. בזמנו כמה חנויות מכרו אותו במחיר הזה כנראה נגמר המלאי, אף אחד לא התלונן בפורום.

אם תרשום את המתח יהיה קל יותר לחשב עבור המהרה. מצורף גליון תוסיף נגיד בעמודה נוסף 40W ותסתכל מה בפועל לא מה נדרש. ברוב השימושים כולל משחק הצריכה תהיה פחות.

http://hwzone.co.il/community/showthread.php?t=555370

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגיליון יצא לי 441W, אבל לא ראיתי איפה יש שם מקום להמהרה או למתח.

בכל אופן, את המתח של המעבד אני לא מעלה, אלא רק את מכפלת השעון.

לגבי ה-bulk, אני יודע שזה מוצר בלי אריזה. החשש שלי הוא לגבי הסיבה שהוא מגיע ללא אריזה, אפשרות שהוא מוצר מחודש שהתגלגל עד לחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עם המקדם בטחון, תסתכל בצד בלי, יש עמודה עם נוסף שכבר יש בה 40W. 272+43 315W בדר"כ פחות גם בזמן משחק, אם תיתן את המתח נוכל לדעת ביותר דיוק את ההמהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

למרבה הצער, ביררתי עם מספר חנויות והדגם Seasonic X-650 אזל כמעט בכל המקומות. אפילו ב-KSP נשאר רק בשתי חנויות. נראה שכבר לא מייבאים אותו משום מה.

יש המלצה לספק שקט אחר? לא חייב להיות של Seasonic, של כל חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=12956

תברר אם זה הדגם החדש לפי:

http://www.hardwareinsights.com/wp/cooler-master-v550s-revised-and-better-than-before/

ה53% בציון זה גבוהה, צריך לקרוא איך הוא מנקד וזה לhigh end.

הבחור פסיכופט ספקים הכי גדול שנתקלתי בו ברשת, משתתף בjonnyguru.

תסתכל בתמונה של העטיפה ניתן לראות בעקומת מהירות שהמאוורר מקסימום על 1200 סל"ד ז"א שהוא בהחלט יהיה שקט, באתר שלהם עדיין מופיע 1800 כנראה טעות.

בדגם החדש שיפרו את הקבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...