מבזק: נתוני מכירות: ה-PlayStation 4 פותח פער אדיר על ה-Xbox One - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבזק: נתוני מכירות: ה-PlayStation 4 פותח פער אדיר על ה-Xbox One

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מדהים עד כמה הכל עניין של תאימות של המשחקים.. מה שיש על הקונסולות זה בקושי כרטיס מסך סטנדרטי

"בקושי כרטיס מסך סטנדרטי" דווקא הPS4 דיי תחרותי מבחינת החומרה, לפחות בגזרת הליבה הגראפית ,כשבתכלס זה ליבת Pitcrain שקיצצו לה כמה מיחידות העיבוד לעומת Pitcrain XT , והיא חלק מDie גדול יותר שנקרא ה"APU" עם ליבות Jaguar חלשות מאוד, יש לו בקר זכרון כמו שיש בכרטיס מסך רגיל ומבחינת תדר הוא עובד גבוהה יחסית (לקונסולה) , מבחינת ביצועים הקונסולה עדיין קרובה יותר ל7850 מאשר 7870 בתדר גבוהה משמעותית ,אבל אני יכול להגיד שה270X אצלי בשילוב עם מעבד מודרני מריץ משחקים בצורה טובה, GTA5 לדוג' עובד עם הגדרות High וpost processing גבוהות על 45-60FPS על מסך 1200p שזה לדעתי לא רע לליבה שכבר 3 שנים נחשבת לMid range.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שסוני ומייקרוסופט יבנו קונסולות על פלטפורמה של סטים? נראה לי לא הגיוני

לא, הם יעשו את מה שסגה עשתה בסוף שנות 90. יפתחו משחקים ולא ייצרו ברזלים יותר.

הרעיון במכונת סטים מערכת הפעלה ייעודית למשחקים ללא תשלום, חומרה בהתאם ליכולת התקציב של הלקוח.

הרווח לנו הגיימרים במיוחד, שנוכל סוף כל סוף לשחק בכל המשחקים, לא עוד פאקינג... אקסקלוסיביים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהקונסולות דווקא חשובות לגיימרים, גם לגיימרים של המחשב.

דמיינו שיום אחד כל חברות הקונסולות היו מפסיקות לייצר ועוברות לפיתוח משחקים בלבד, כך שפלטפורמת המחשבים הייתה הופכת בלעדית.

כמה זמן אתם חושבים שהיה לוקח למחירי המשחקים במחשב (שבדרך כלל זולים מבקונסולות) להרקיע שחקים, ולמחירי החומרה לגיימרים גם כן?

התחרות בריאה לכולם. הלוואי וכל החברות יצליחו ומצידי שיצאו עוד מתחרות.

אני אפוקליפטי או מציאותי מה אתם חושבים ? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי למה הם לא דחו את מועד היציאה למחשב? הרי הם ידעו כמה שבורה הגרסה הזאת.

עדיף לחטוף חיצים על דחייה מוצדקת שבסופה מוצר מוגמר טוב, מאשר לחטוף חיצי רעל על מוצר מקולקל ושבור שמזיק גם לשם של החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הם יעשו את מה שסגה עשתה בסוף שנות 90. יפתחו משחקים ולא ייצרו ברזלים יותר.

הרעיון במכונת סטים מערכת הפעלה ייעודית למשחקים ללא תשלום, חומרה X86 בהתאם ליכולת התקציב של הלקוח.

הרווח לנו הגיימרים במיוחד, שנוכל סוף כל סוף לשחק בכל המשחקים, לא עוד פאקינג... אקסקלוסיביים.

כן, זה נקרא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...