מכונת קפה. - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונת קפה.

DarkCowMoo

Recommended Posts

"הטעמים" שאתה מדבר עליהם הם בלאנדים של של זני קפה וצורת קלייה, לדוגמה 80% ערביקה ו-20% רובוסטה, או 60% ערביקה

ו-40% רובוסטה, או קפה חד זני. בנוסף לשיטת וצורת הקלייה, נותנים את הטעם השונה. אין לזה ממש פואנטה בבית קפה, אבל אם יש לך

מכונת אוטומטית בבית או מכונה ידנית ומטחנה, אתה יכול ליצור בעצמך לא עשרות, אלא אינסוף בלאנדים שונים.

הקפה של נספרסו לא בהכרח טעים כי הוא איכותי ברמת הפול, אלא כי נספרסו יודעת ליצור תערובת מעולה בנוסף לשטית קלייה מצויינת.

בדיוק כמו שבחלק מרשתות בתי הקפה, הקפה נטחן מפולים שנחשבים לרמה מסחרית יותר כמו אלה שמגיעים בבעיקר מברזיל, אבל

עדיין הקפה מאוד טעים, וזה כתוצאה מקלייה טובה, מכונות סופר מקצועיות ומטחנות מכויילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה קפה בבית קפה זה תמיד יהיה אותו הטעם

לעומת זאת בבית אשתי אוהבת את הנספרסו החזקים ואני אוהב פחות עוצמתיים אבל ארוכים

יש כאן יתרון עצום לנספרסו על פני בית הקפה עם הסחורה האחידה שלו.

לפני מספר חודשים הייתי במוסקבה. המשבר הכלכלי מורגש בכל מקום אבל החנות של נספרסו מפוצצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית קפה = מקום לשבת ולשתות קפה, וגם שם אתה יכול לבקש קפה חלש יותר, חזק יותר, ארוך\קצר\כפול וכ'.

חנות קפה = מקום שמוכר קפה, וחנות שמכבדת את עצמה מחזיקה לפחות 20 סוגי קפה מזן ערביקה ורובוסטה.

יש שני זני קפה עיקריים שמיועדים לשתיה, ערביקה ורובוסטה. חלק ממה שמבדיל בין ערביקה כזו לערביקה אחרת, היא

ארץ המוצא ממנה מגיעים הפולים, ומכל מקום הטעם מעט שונה כתוצאה מאיזור הגידול למשל - גובה, אקלים, טיפוח ועוד,

השוני יכול להיות בין היתר ברמת החוזק, ארומה, חמיצות, מתיקות,קרמיות וכ' וכ'.

עכשיו אם תלך לחנות קפה שמוכרת קפה במשקל לדוגמה, יעמדו לרשותך 20~25 סוגי ערביקה ורובוסטה ממדינות שונות

לבחירה, בצורות קליה מגוונות. עכשיו תעשה חשבון מה האפשרויות שלך..

בנוסף בכל חנות יש תערובות הבית, שאלו תערובות שנבנו ונקלו בקפדנות ע"י בית הקליה, בדר"כ יש משהו כמו 4~3 תערובות

הבית כאלו בכל בית קליה, זה כמו "חותמת של בית הקליה" ואלו מגיעים בדר"כ עם שמות יעודיים כמו תערובת "ארומה", "קרמה"

"אלטו" "אינטנסו" "פרימו" "איטלינו" וכ'.

ואם נמשיך, ישנם גם סוגי קפה שניתן למצוא כמעט בכל חנות קפה, שהפולים עוברים ציפוי של שכבת טעם שנותן להם טעמים

כמו וניל, אייריש, שוקולד, אגוזי לוז, מוקה ועוד..

ככה שלהשוואת את המגוון של נספרסו לאפשרויות העומדות בפני אדם שקונה פולים, היא השוואה לא ממש קשורה.

ושלא תחשוב שאני מזלזל חלילה, הקפה של נספרסו גם מבחינת הטעם וגם מבחינת המגוון ביחס לקפה בקפסולות הוא

מהפכה בתחום, ולא סתם החנות של נספרסו במוסקבה מפוצצת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בהחלט מהפכה

הם הולכים על איכות והם ממש קיצונים בתחום

יש להם שרות לקוחות מדהים ואנשים מתמכרים לאיכות של המוצרים.

ועוד בלי לדבר על ההמצאה של הקפסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נספרסו זה הקפה הכי מגעיל ששתיתי.

שתיתי הרבה נספרסו וככל שהקפסולה יותר סגולה או ירוקה יותר בא לך להקיא.

הקפסולות היותר "אפורות" הם יותר סבירות אבל כבר מעדיף כבר לשתות נס קפה מאשר העלק איכות הזו.

אני בעקרון אוהב את הקפה של ארקפה, הוא שרוף כמו שאני אוהב וטעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נספרסו זה הקפה הכי מגעיל ששתיתי.

שתיתי הרבה נספרסו וככל שהקפסולה יותר סגולה או ירוקה יותר בא לך להקיא.

הקפסולות היותר "אפורות" הם יותר סבירות אבל כבר מעדיף כבר לשתות נס קפה מאשר העלק איכות הזו.

אני בעקרון אוהב את הקפה של ארקפה, הוא שרוף כמו שאני אוהב וטעים.

זה כמובן עניין של טעם אישי, אבל קצת מוגזם.

גם אני לא מצאתי טעם נספרסו שממש אהבתי, הארפג’יו היה לי בסדר, אבל האיכות של הקפה בהחלט טובה גם בטעמים המוזרים שלהם.

בתור חובב ויסקי חויית טעימת קפסולות שונות של נספרסו קצת הזכירה לי את החוויה של Chivas 12 - ויסקי איכותי בעל טעם מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...