רוצה לקנות מעבד לוח וזיכרון לשדרוג המחשב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות מעבד לוח וזיכרון לשדרוג המחשב

natan805

Recommended Posts

אני מתקין הרבה מכונות וירטואליות על המחשב,ועליהם שרתים ESX-ים ו datastore (סימולטור) לתרגול.

שמתי לב שהמחשב לא סוחב, כרגע יש לי 12GB שמחולקים 2x2 ו 4x2, ביחד יוצא 12GB. כיון שיש לי רק 4 חיבורים ,אני רוצה להוציא את ה 2x2 ולהוסיף 8x2 במקום כך שיהיה לי 24gb.

עכשיו הבנתי שהלוח אם שלי לא תומך ביותר מ 16GB זיכרון ולכן אני נאלץ להחליף את הלוח אם, המעבד, והזיכרון.

בקשר לתקציב, אני רוצה חומרה שנותנת את המקסימום תמורה (ביצועים) למחיר שאני משלם, כלומר שהמחיר מתחיל לעלות בלי פרופורציה מרמה של חומרה מסוימת זה בדיוק החומרה שאני לא רוצה לשלם עליה.אך חשוב לי שאני ארגיש בהבדל גדול לעומת המעבד שיש לי כרגע עם האוברקלוק שעשיתי לו (פרטים למטה) .

אפשר לקחת בחשבון גם אוברקלוק לביצועים במעבד החדש, אך אני מעדיף לא לעשות במידה וזה לא ייתן לי הפרש ביצועים משמעותיים .

המפרט שלי למטה, אפשר לראות שיש לי מאוורר Mugen-3 במידה ותמליצו לי מעבד חזק לאוברקלוק שתומך בו.

אני גר במרכז בין פתח תקווה לרמת גן, כך שחנות קרובה לשם יעשה לי את החיים קלים,אבל כמובן שהמחיר והשירות חשוב לי מעל הכל :-)

מעבד : intel core i5 760 2.8 אוברקלוק ל 4.0

מאוורר : Scythe Mugen 3

לוח gigabyte p55A-ud3

זיכרון :1600mhz kingston{4Gx2 + {kingston{2048x2

כרטיס מסך : hd6850 1gb ddr5 sapphire

צורב : lg x18 dvdrw b

כונן קשיח : Crucial M500 CT240M500SSD1 240GB SSD MLC SATA III

דיסק קשיח : sata 2 wd 7200 rpm 16mb 320gb

דיסק קשיח 2 : WD 1TB 7200RPM 32MB GREEN SATA2

מארז : - Eleven Hundred

ספק : seasonic 400w

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...