בניית אתר אינטרנט - הבדלים בין JOOMLA DRUPAL WORDPRESS וWIX? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית אתר אינטרנט - הבדלים בין JOOMLA DRUPAL WORDPRESS וWIX?

arik100

Recommended Posts

אהלן

אני מעוניין לבנות אתר - תוכן שיהיה בעל יכולת הוספת תגובות וכו'.

מה ההבדלים העיקריים בין JOOMLA DRUPAL ו WORDPRESS? ומה זה בעצם WIX? מודיפיקציה של WORDPRESS? או משהו אחר לחלוטין?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אמליץ לך לבחור מערכת תוכן פתוחה ועדכנית כמו JOOMLA או WP (אני מעדיף WP)

WIX זה פתרון שמספק אתרים אבל הסיבה שבגללה אני לא ממליץ לעבוד עם מערכות סגורה היא העובדה שהם לא ממש בשליטתך ולא גמישות מבחינת פיתוח

אני לא מכיר טבלה שמבצעת השוואה בין 3 הפלטפורמות הפתוחות שהצגת אבל אני אישית מעדיף לעבוד עם WP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לעבוד עם וורדפרס ועם WIX וכשהייתי צריך להמליץ המלצתי על WIX.

יש שם מערכת נפלאה לעיצוב האתר לבד, אפשר להרים יופי של אתר בלי שום ידע מוקדם והוא נראה טוב ומקצועי.

בנוגע לזה שהמערכת סגורה ואולי מוגבלת, זה תלוי בצרכים שלך. אם אתה צריך אתר אינפורמטיבי או משהו לא מורכב מדי אני לא מאמין שWIX יהווה בעיה.

בכל מקרה, כל השירותים האלו נותנים לך מספיק כדי להתחיל ואח"כ דורשים תשלום על כל דבר שהוא אקסטרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירותים שדורשים תשלום - אתה בטח מתכוון לWIX. כל שאר הCRM שהוזכרו כאן הם קוד פתוח.

וורדפרס.קום לוקחים כסף על האתר כשהוא גדל, אבל אתה יכול לקחת את מערכת הניהול לאן שבא לך. בWIX לא.

לפותח הדיון: דרופל נחשבת קשה יותר ובעלת היכולות הרבות יותר, ג'ומלה באמצע, ווורדפרס הקלה יותר. מצד שני כמדומני שאינה הטובה ביותר לאתר דינאמי (מערכת פורומים וכדו').

בכל מקרה אם אינך מחליט ללכת על WIX אלא ללמוד משהו בעצמך נראה לי שוורדפרס היא האפשרות הריאלית לחסר ידע, וגם לה יש עקומת למידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...