מוצר חדש מ-ConnectorZ אבל מה זה ?? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצר חדש מ-ConnectorZ אבל מה זה ??

BeNzZy-BoY

Recommended Posts

הנה קישור למוצר :

http://www.jab-tech.com/customer/product.php?productid=2256&cat=0&page=

זה נראה לי כמו סליב ובתיאור שלו הבנתי שזה בעיקרון כדי לעטוף חוטים אבל ה"כבל" הזה נראה לי ממש צר ואי אפשר להכניס בו יותר מדי חוטים..

מישהו יודע אולי למה הוא משמש ?

עריכה

*** אחראים בבקשה להעביר לפורום המתאים, לא שמתי לב באיזה פורום אני נמצא :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מן "היטשרינק" או סליב מגומי שמכניסים אליו מקסימון 2 חוטים (כמו שיש במאווררים פשוטים) ואז כאילו החוטיםזונרים בUV

ודרך אגב: יש לי את הדבר הזה אבל לא זוהר בUV, יש לי אולי מטר מהדבר הזה. אבא שלי מישתמש הרבה בזה, הוא מביא מהעבודה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הדבר הזה אבל לא זוהר בUV' date=' יש לי אולי מטר מהדבר הזה. אבא שלי מישתמש הרבה בזה, הוא מביא מהעבודה שלו.

[/quote']

אם זה לא זוהר בUV ולא עם חוטים בתוכו, אז לא, אין לך את הדבר הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מן "היטשרינק" או סליב מגומי שמכניסים אליו מקסימון 2 חוטים (כמו שיש במאווררים פשוטים) ואז כאילו החוטיםזונרים בUV

ודרך אגב: יש לי את הדבר הזה אבל לא זוהר בUV' date=' יש לי אולי מטר מהדבר הזה. אבא שלי מישתמש הרבה בזה, הוא מביא מהעבודה שלו.

[/quote']

די עם השטויות

זה סך הכל כבל לבידוד חוטים, פשוט אתה משחיל לתוכו את החוטים (החשופים) וזה מחליף את הכיסוי שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת אנגלית, זה חוט חשמל (עם כבל נחושת בתוכו) שזוהר ב-UV

זה לא היטשנירק (ל-<@INSTALL@> יש היטשרינקים בכל מיני רדיוסים, ולא רק ל-2 חוטים) לא סליבים, לא בידוד ולא שום דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כאלה. השגתי מאיזה חנות אלקטרוניקה בשם JAY CAR בפינת זבל המוכר נתן לי את זה בחינם אז לקחתי.

זה דיי מגניב

הוספתי תמונה שימו לב זה למטה מסולסל עם אדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...