החלפת סים בנט סטיק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת סים בנט סטיק

יוליוס

Recommended Posts

אם הוא נעול, אני חושב שיש חובה לפאלפון לפתוח אותו - צריך לבדוק איתם את הנושא. בכל מקרה, עם הנטסטיק עובד עם ה-SIM של 012, מה מפריע לך שכתוב פלאפון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאפון טוענים שהנט סטיק מתאים רק לתדר שלהם ,ולא של שאר החברות . האם זה נכון ?

- - - תגובה אוחדה: - - -

זה מה שרשמו לי בפורום אחר. האם זה יעזור ?

הנטסטיק מגיע מהחברה עם התקנה אוטומטית של החייגן שלהם

אם אתה מעוניין להשתמש במכשיר מול ספק אחר (עם סים אחר כמובן)

כנס להגדרות החייגן וצור חיוג נוסף עם הפרמטרים של הספק החדש .

תעתיק מכאן רק את שם החיוג ואם צריך שם וסיסמה

החיוג הוא כוכבית 99 סולמית

http://androidbase.co.il/threads/%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%AA-%D7%94%D7%92%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A0%D7%98-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA.408

- - - תגובה אוחדה: - - -

פלאפון טוענים שאי אפשר לפתוח , כי זה מתאים רק לתדרים שלהם. לא יודע אם זה נכון . מה ניתן לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לידע כללי עבור שאר המשתמשים.

1, פלאפון חירטטו אותך וזה קורה לרוב בגלל חוסר המקצועיות של הנציגים שחלק גדול מהם אין להם מושג על מה הם מדברים ולכן הם מקריאים את השטויות שכתובות להם על המסך (ההסבר המלא הוא קצת ארוך אז לא אכנס אליו).

2. בקושחה של הנטסטיק יש את הגדרות ה APN של פלאפון שמותקנות אוטומטית בחייגן שמותקן על המחשב לאחר חיבור המודם.

3, בתפריט ההגדרות של החייגן שמותקן על המחשב, ניתן להגדיר APN של כל חברה אחרת וההגדרות נשמרות רק על אותו המחשב ויש להגדירן בכל מחשב שהנטסטיק מותקן בו לראשונה.

4, את הגדרות ה APN ניתן למצוא באתרים של חברות הסלולר תחת הגדרות APN למודם.

5, במודם שקנית מבאג, יש כבר את הגדרות ה APN של כל החברות בארץ כך שמבחינתך אין מה להגדיר כי התוכנה של החייגן יודעת לזהות את הסים ולהפעיל את הגדרות ה APN באופן אוטומטי, אם תיסע לחו"ל ותקנה סים מקומי, סביר מאד להניח שתצטרך להגדיר את הגדרות ה APN של אותו הסים באופן ידני בדומה למה שהיית צריך לעשות בנטסטיק של פלאפון.

נ.ב. יש לי נטסטיק של פלאפון ולכן אני מכיר את הנושא מנסיון אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...