איזה תוכנות אפשר להסיר בפתיחת המחשב, יש עומס גדול ברם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה תוכנות אפשר להסיר בפתיחת המחשב, יש עומס גדול ברם

כוכב17

Recommended Posts

לפעמים הזיכרון ram של המחשב נהיה מלא ואני רוצה להסיר חלק מהתוכנות שנדלקות עם פתיחת המחשב (לא להסיר לגמרי רק שלא ידלקו עם המחשב)

msconfig-התחלה

זה רשימת התוכנות שנדלקות לי אשמח לשמוע מה אפשר להוריד:

01. synaptics pointing device driver

02. synaptics pointing device driver (יש פעמיים?, לא אותה פקודה)

03. intel ® comoon user interface

04. intel ® comoon user interface

05. intel ® comoon user interface (שלוש פעמים, לא אותה פקודה)

06. RUNNFSERV

07. webstorage

08. IconUtility

09. iTunes

10. windows operating system

11. עדכון google

12. Chica password manager

13. clamwin antivirus

14. ATK hotkey

15. 2010

16. ATK media

17. AsusWebStorage

18. adobe reader and acrobat manager

19. QuickTime

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוטו כמשמעו : את כולן.

יותר מזה, רצוי בהחלט שלא תרוץ עם עליית המחשב אף תוכנית ברקע אלה אם יש משהו ממש קריטי שמשמש אותך כמו לדוגמא אנטי ווירוס או שירות דרופבוקס וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההגיון לומר "את כולם" בלי להבין מה זה מה?

הרי חלק מזה הם שירותי רקע שבלעדיהם לא יעבדו דברים בסיסיים במחשב כמו מקשי קיצור.

יש שתי גישות:

* אם הבעיה היא , תפלטר לפי התוכנות שתופסות הכי הרבה כשהמחשב עולה (תבדוק בtask / process manager) ולגבי הכבדות תחליט אחת-אחת מה אתה רוצה ומה לא.

* תלמד לגבי כל תוכנה ותוכנה מה היא עושה ותחליט אם אתה רוצה בה או לא.

הראשונה נראית לי קלה יותר ומתאימה יותר לך. אין טעם להתעסק באיזה דרייברון/תכנת שירות שתופסת 100K ו0.01% זמן CPU, רק כדי להגיד שיש לך פחות תהליכים רצים במחשב. אלא אם, כמובן, מדובר בתוכנה זדונית מוכרת, ולכן צריך לבדוק. על פניו הכל אצלך נראה לגיטימי. סביר להניח שדברים כמו QUICKTIME, ADOBE, ITUNES הם משהו שאפשר לוותר עליו. גם הASUS WEBSTORAGE אלא אם אתה משתמש בו (99% שאתה לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי 'כולם'

אמרתי 'כולן' :jump:

ועניתי על השאלה הפשוטה - איזה תוכנות אפשר להסיר מההפעלה.

בכל אופן אני באופן אישי לא נתקלתי במצב שבו מקשיי הקיצור של הלפטופ לא עובדים בווינדוס 7 ומעלה גם בלי הSTARTUP..

וכמובן שלא היה אחראי מצידי לציין את העובדה - אם משהו מפסיק לעבוד כראוי,

עליך לאתר את התוכנה הייעודית שאחראית על ההפעלה של מה שלא פועל לך ולהפעיל אותו X_X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

furyanaor, כמו שצויין, יש כמה וכמה דברים שם שרצוי שלא יסיר.

בכלל, מה זה "עומס גדול בראם"? כמה ראם? לא ראיתי בתוכנות הללו משהו כבד מספיק בשביל לסתום ראם. אלא אם כן משהו שם זדוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2G גבולי ביותר עבור מערכת WIND7

או שקצץ בהגדרות מראה או שתשדרג את המחשב ל4G לפחות.

היתכן שהמחשב גם לא מותאם לWIN7 ועדיף אך כיום לאחר הפסקת התמיכה מצד הוא לא מתפקד כראוי מהניסיון שלי.

בלי קשר לזה, אני לא כל כך מבין מדוע אתם ממליצים להשאיר את כל הזבל עם הפעלת המחשב במקום להריץ עליה נקייה לחלוטין

זה נכון אך ורק כשיש משהו ספציפי שהוא קריטי לשימוש כמו לדגומה דרייבר למקלדת וכו'. אך גם עליו רצוי לוותר לטובת עליה נקייה יותר.

אני באופן אישי דואג שלא יעלה כלום ושום דבר עם פתיחת המחשב. זה מאט משמעותית את התגובה בכונני HDD בדקות הראשונות של פתיחת המחשב.

בSSD זה כבר פחות קריטי אך עדיין מתקיים. . . .

בכל אופן זו דעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לזה, אני לא כל כך מבין מדוע אתם ממליצים להשאיר את כל הזבל עם הפעלת המחשב במקום להריץ עליה נקייה לחלוטין

בחייך, אף אחד לא מציע את זה. פשוט אמרתי שאתה לא יכול לומר "תעיף את הכל". כי אתה תישאר עם מחשב שחלק מהדברים לא עובדים, ואז תופתע למה מקשי הקיצור לא פועלים, או למה פתאום הגלילה בטאצ'פד לא מתפקדת כראוי, או פאנל הניהול של כרטיס המסך או הכרטיס האלחוטי ודברים כאלה. ואז בכל מקרה תצטרך להיכנס לעובי הקורה ולהבין פרטנית מה כל דבר עושה ומה נחוץ ומה לא.

אני אישית גם מעדיף להתקין נקי, ואז להוסיף את מה שאני צריך. אבל זה דורש ידע (שלא לכולם יש) והתעסקות (שלא לכולם יש כוח/זמן אליה). לפעמים למשתמש הממוצע יותר פשוט לנטרל נקודתית מה שהותקן והוא לא צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב רובן של התוכנות שעולות באיתחול השפעתן על הזכרון והמעבד זניחה למדי.

פעם, מזמן שזכרון גדול היה 64 מגה היתה לזה אולי משמעות.

כנ"ל לגבי זמן האתחול.

יש אצלי מעל 80 תהליכים שרצים מיד לאחר אתחול נקי וזה לא מפריע או מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין השאר היות ותוכנות חדשות מוסיפות דריברים ושרותים שמופעלים באתחול גם אם

התוכנה נמחקה מה MSCONFIG. כמה משתמשים אתה מכיר שנכנסים לשרותים

ומעבירים שרותים למצב ידני או קובעים אם יעלו בתחילת האתחול או לאחריו ?

כל מקרה לגופו והמשתמש המצוי לא ממש מנקה ומתחזק את באופן קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...