בעיה עם התנתקויות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם התנתקויות

אורח

Recommended Posts

שלום לכולם,

בזמן האחרון התחלתי לקבל התנתקויות (פעם בכמה שעות) וכאשר אני מנסה לגלוש אני מקבל את ההודעה הבאה: dns_probe_finished_no_internet.

יש לציין כי כאשר זה קורה, האינטרט האלחוטי ממשיך לעבוד ורק הקווי מתנתק.

ניסיתי להגדיר את ה-DNS גם בהגדרות הווינדוס עצמו וגם בהגדרות הראוטר אך זה לא עזר (ניסיתי OPEN DNS, את ה-DNS של גוגל ואת ה-DNS של 018). כמו כן, ניסיתי את כל האפשרויות שגוגל הציע לי.

כאשר התקשרתי לתמיכה של 018 הם טענו כי זו לא בעיה ב-DNS כי האינטרט האלחוטי שלי ממשיך לעבוד והם טענו שזו בעיה במחשב שלי או בראוטר.

פירמטתי את המחשב אך זה לא עזר. לפני שאני קונה ראוטר חדש, יש עוד משהו שאני יכול לנסות?

הראוטר שלי הוא DLINK DSL-7850U של .

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניסיתי. הדבר היחיד שמאפס את ההתנתקות זה ריסט למחשב. לאחר הריסט האינטרנט עובד לכמה שעות ואז חוזר חלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי הזוי. בצורה מופשטת: שרת DNS זה כמו מוקד 144 עבור הדפדפן שלך - הוא מסביר לו מה הכתובת הזאת שרשמת באמת אומרת ולהן ללכת לחפש מידע נוסף.

אתה יכול לעשות צילום מסך של התקלה?

זה יעזור גם לאנשים הבאים בטור לתת לך תשובה יותר איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוב מציין כי בניגוד לאינטרנט הקווי, האינטרנט האלחוטי ממשיך לפעול ורק ריסט פותר זמנית את הבעיה.

jiygniwkn1bw.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו בעיה תכנתית במחשב ולא בעיה של הספק/תשתית או הגדרות נתב/מודם או משהו..

כדי לוודא את זה את יכול לנסות לחבר מחשב אחר קווית(לפטופ או משהו), ואם הוא באמת יתחבר אז זה באמת בעיה במחשב המקורי.

אולי יעזור לנסות גם מצב בטוח+אינטרנט.

מחיפוש קצר מאוד בגוגול ראיתי שיכול להיות שזה איזה סוס טרויאני או רוגלה כזו או אחרת ועוד כל מיני שלל בעיות.

אם באמת ניסית את כל מה שמצאת בגוגל, אז השלב הבא יהיה באמת לוודא שזו אכן בעיה תכנתית במחשב בעזרת חיבור של מחשב אחר לבדיקה.

אם מחשב נוסף גם לא מצליח להתחבר אז באמת הייתי מתחיל לבדוק אפשרויות של הגדרות , אפשר לנסות תמיכה של הספק..

אם מחשב נוסף כן מתחבר ובאמת ניסית את כל מה שגוגל הציע לך- אין לי יותר מידי לחדש לך- תנסה ריקברי/פירמוט/וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...