עזרה בפתרון בעיות עם אתר, DNS וראוטר D-Link DIR-825AC - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בפתרון בעיות עם אתר, DNS וראוטר D-Link DIR-825AC

Splashy

Recommended Posts

קניתי את הראוטר D-Link DIR-825AC כי יש לי לפחות שני מכשירים תומכי AC ורציתי ראוטר תומך AC.

יש לי שתי בעיות עם הראוטר:

1. אני רוצה לשנות את שרתי ה-DNS לשרתים של גוגל או של OpenDNS. אני על תשתית בזק וכשאני בוחרת תחת Net-Lan בחיבור מסוג PPPOE, אין אפשרות לשנות ידנית את שרתי ה-DNS (לא מופיע בכלל שום אזכור למילה DNS).

2. האתר שלי http://gali-nir.com לא עולה כשהראוטר מחובר. נציג של בזק בינלאומי אמר שזה בגלל הראוטר כי האתר עובד תחת פרוקסי ובחייגן PPPOE בחיבור ישירות למודם, כמו כן האתר לא עבד במחשב נוסף שהיה מחובר לראוטר. עכשיו החלפתי לראוטר הקודם שלי והאתר עובד.

לגבי האתר, בדיוק אתמול החלפתי לשירות אחר, יכול להיות שזה קשור?

בכל מקרה אודה לעזרתכם בנושא האתר ובנושא ה-DNS, זה לא הגיוני שאי אפשר יהיה לשנות שרתי DNS בראוטר כזה.

עריכה: עכשיו האתר שוב לא עובד, אולי זה קשור לשינוי של שרתי ה-DNS בדומיין.

גם ה-cPanel וה-FTP לא מקבלים את הסיסמה משום מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי נקודה 1 - בדקתי בדגם שנמצא אצלי ומחכה לבדיקה ואכן לא מצאתי שום אפשרות לשנות את שרתי ה-DNS ברמת הנתב. זה מוזר מאוד וגם אני לא נתקלתי בנתב בו אין אפשרות כזו. אני אנסה לתחקר את ה-TELNET של הנתב - אולי שם יש אפשרות כזו. בכל מקרה, העדר האפשרות הזו ברמת הלקוח הממוצע היא חסרון רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, לביא. שים לב שבממשקי חיבור אחרים תחת Net-Lan חוץ מ-PPPOE (קח לדוגמה אפילו PPPOEv6) יש אפשרות לשנות את שרתי ה-DNS, ודווקא תחת PPPOE הרגיל זה לא קיים. ניסיתי לגשת ב-Telnet לנתב אך לא מצאתי שם אפשרות לשינוי שרתי DNS. אם תמצא פתרון, אשמח אם תוכל לעדכן פה. תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי גלי,

בבדיקת nslookup ראיתי ששרתי הDNS של בב''ל כן מכירים את האתר שלך,אלא אם כן מוגדר לך DNSים אחרים.

בכל מקרה אם את מתעקשת, http://wiki.openwrt.org/toh/d-link/dir-825, עברתי על זה ברפרוף וראיתי שיש צורך להדליק את הפיירוול קודם ואז אפשר לערוך בטלנט.

בנוסף כשמעבירים אתר לפעמים יש עיכובים בעדכוני הרשימות.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, תודה על התגובה. בסוף הבעיה עם האתר נפתרה, ה-IP שלי נחסם כנראה בגלל שהסיסמה השתנתה בשחזור הגיבוי מ-cPanel של חברת האחסון הקודמת ולא היינו מודעים לכך.

חברת האחסון החדשה איפסה את הסיסמה ושחררה את החסימה ועכשיו הכל עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: פניתי לתמיכה של D-Link לגבי הבעיה של הגדרת שרת ה-DNS והם אמרו שהבעיה בטיפול והם יוציאו גרסת קושחה חדשה שמטפלת בבעיה.

בינתיים אפשר לשנות זמנית את שרת ה-DNS דרך Telnet. התשובה של D-Link:

שלום,

פיתוח שלנו יודע על הבעיה

בעיה בטיפול

כרגע אם אתה רוצה להשתמש ב DNS שונה מהDNS של הספק תוכל דרך telnet להריץ פקודה כזאת :

echo "nameserver 8.8.8.8"

פקודה תעבוד עד להפעלת מחדש

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...