אינטרנט ל2 מחשבים נייחים בחדרים שונים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט ל2 מחשבים נייחים בחדרים שונים

meital_z

Recommended Posts

עד עכשיו היה לנו 2 מחשבים באותו חדר אז שניהם היו מחוברים לאותו הראוטר (של TP LINK) עם כבלים חוטיים..

עכשיו בעקבות שיפוצים המחשב שלי עובר לחדר אחר (רחוק) ואני לא רוצה לראות הרבה חוטים האם יש אפשרות לחבר את המחשב בצורה אלחוטית לאינטרנט??..המחשבים מאוד ישנים אני לא מאמינה שיש כרטיס רשת או WIFI וכאלה..אני ממש לא מבינה בזה הייתי רוצה בכלל יותר מידע כי ראיתי שיש כרטיס רשת PCI,PCI-E,כרטיסי רשת ,מתאם חשמל,נקודות גישה ואנטנות או שבכלל כדאי עוד ראוטר?..וגם מה זה תקן N?

הקיצר הייתי שמחה למשהו הכי חזק שיעבוד הכי טוב ויקלוט טוב את האינטרנט כמו בחוטי ושלא יהיו בעיות של נפילה או משהו כזה והייתי שמחה גם בכלל למידע כדי שאדע גם במה לבחור ואיך לבחור בדעתי שלי וגם המלצה לפי דעתכם ולמה. זה ממש חשוב לי כל המידע הזה

תודה רבה..

יש לי win 7 64bit

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מנת לבצע את החיבור שאת מבקשת, במחשב המרוחק תצטרכי להתקין כרטיס . אם המרחק הוא גדול ויש הרבה קירות מפרידים בין הראוטר לכרטיס, הקליטה לא תהיה איכותית. עדיף להתאמץ ולהעביר כבל בין הראוטר לחדר המרוחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרונות האפשריים בסדר עדיפות עולה:

1) PLC - אלו מתאמים על גבי רשת החשמל אשר יודעים להסתנכרן ביניהם.

יתרונות:

פתרון יחסית זול.

חיבור פשוט ומהיר - מחברים אחד לשקע ליד הראוטר (וכבל רשת ממנו לראוטר), עוד אחר ליד כל מחשב (וכבל רשת ממנו למחשב) ואם הם הסתנכרנו ועובדים זכית.

חסרונות:

אם רשת החשמל בבית לא פרפקט אז יהיו בעיות יציבות, תקלות דחופות, ניתוקים ושלל כאבי ראש.

אם רשת החשמל בבית היא תלת פאזית - עדיף לעבור ישר לאופציה הבאה. חבל על תאי העצב האפורים שתייצרי מהתעסקות עם המתאמים האלו.

2) חיבור המחשב המרוחק בעזרת כרטיס רשת אחלוטי.

כדי להגדיר הכל נכון צריך לעבוד עם חוברת ההדרכה, עזרה מבן משפחה/חבר עם ידע והבנה בסיסים+ במחשבים.

יתרונות:

פתרון זול ואמין יחסית.

חסרונות:

כפי שCheif רשם קודם, אם במיקום החדש של המחשב הקליטה מהראוטר הנוכחי לא טובה זה בעייתי ומעביר אותנו לסעיף 3.

3) להתקין בבית מגדיל טווח (AP/ access point)

יתרונות:

שיפור הקליטה האלחוטית בכל הבית.

חיבור אמין בתנאי שמגדירים הכל נכון וקונים ציוד איכותי.

חסרונות:

מחייב קנייה גם של כרטיס רשת מסעיף 2 וגם את מגדיל הטווח, ולכן זה פתרון יקר.

4) להשחיל או להעביר כבל ברחבי הבית, זה הפתרון היחיד שעונה לדרישה שלך "הייתי שמחה למשהו הכי חזק שיעבוד הכי טוב ויקלוט טוב את האינטרנט כמו בחוטי ושלא יהיו בעיות של נפילה או משהו כזה".

טרם הומצא פתרון לא קווי אבל אמין ויציב להעברת מידע כמו חיבור קווי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גודל הדירה שלך , אם הדירה גדולה פשוט תקני ראוטר איכותי והוא יכסה את כל הבית .

בתור התחלה תקני כרטיס רשת אלחוטי , ותראי אולי הראוטר הנוכחי גם עומד במשימה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...