נרשמתי לחיבור במיזם הסיבים האופטים, יש למישהו נסיון איתם ? - עמוד 8 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נרשמתי לחיבור במיזם הסיבים האופטים, יש למישהו נסיון איתם ?

mrraz

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מין הסתם הזולה ביותר, אלא אם אתה אוהב להיות פראייר.

אם לא תהיה מרוצה - תחליף לבאה בתור.

לא מדוייק, ל CCC יש מחסור בכתובות IPv4 וחוסר תמיכה ב IPv6 והפיתרון שלהם לזה הוא NAT שלא יפריע למשתמש רגיל אבל כן יפריע לכל מי שבאמת צריך חיבור כזה. ל- 018 לא אמורה להיות את הבעיה הזו, השאר אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית פרטי או בניין דירות?

תוכל לצלם את ההתקנה?

מאיפה אתה בארץ?

תוכל לנסות לעשות speedtest לשרתים בחו"ל?

בניין דירות לא גדול ב\'צפון\' רמת גן.

ההתקנה בבית? סה\'כ יוצרים לך נקודת חיבור רגילה לכבל רשת שמתחבר לראוטר. (מבחוץ מעבירים כבל רשת ארוך לארון שהתקינו בבניין שבפנים של סיסקו. העלו פה כבר צילום).

אם בכל זאת תרצה אעלה תמונה.

פששש דיווח אותנטי ראשון!

סחתין, תתחדש! תן בבקשה פרטים: איפה אתה גר, איזה סוג בניין וכו\'

כנ"ל

קצת בדיקות:

חיפה:

4635100373.png

קפריסין:

4635101975.png

וושיגטון:

האם יכול יכולה להיות בעיה אצלי במחשב? בהגדרות או משהו כזה שמשפיע על המהירויות?

בנוגע לראוטר כמו שכתבתי הם מספקים את הדגם של DLINK DIR 825 האם שווה לקנות אותו מהם בתום חודש הניסיון או שיש מוצלח יותר בטווח המחיר הזה? או בכלל להישאר עם שלי והוא יספיק..? (לא מתכוון לגלוש ביותר מ100 מגה) הדגם שיש לי TP LINK TL-WR941ND

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק, ל CCC יש מחסור בכתובות IPv4 וחוסר תמיכה ב IPv6 והפיתרון שלהם לזה הוא NAT שלא יפריע למשתמש רגיל אבל כן יפריע לכל מי שבאמת צריך חיבור כזה. ל- 018 לא אמורה להיות את הבעיה הזו, השאר אני לא יודע.

מה בדיוק "לא מדויק" במה שאמרתי?

אם 018 הם הזולים ביותר אז הוא צריך לבחור אותם. אם מה שכתבת לגביהם יפריע לו, אז זה יעמוד בתנאי ה"אם לא תהיה מרוצה" של התגובה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כאילו שיד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה.

עשו עלינו מתקפה שיווקית

שלטי חוצות, אנשי מכירות מדלת לדלת, טלפונים, פגישה עם ועד הבית והחתמה על מסמכים ואפילו קביעת מועד להתקנה.

את ההתקנה ביטלו ונעלמו.

אני מניח שיחזרו מתישהו, בעצם מקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך בכתב את ההזמנה להתקנה או שתיאמו ויש לך מוקלט והם לא באו במועד בלי להודיע מגיע לך פיצוי 600 ש"ח.

קיבלתי ככה מכמה חברות כבר פיצוי כשהטכנאי שלהם הבריז והם היו גסי רוח במוקד הטלפוני אז התעקשתי על הפיצוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניין דירות לא גדול ב\'צפון\' רמת גן.

ההתקנה בבית? סה\'כ יוצרים לך נקודת חיבור רגילה לכבל רשת שמתחבר לראוטר. (מבחוץ מעבירים כבל רשת ארוך לארון שהתקינו בבניין שבפנים של סיסקו. העלו פה כבר צילום).

אם בכל זאת תרצה אעלה תמונה.

כנ"ל

קצת בדיקות:

חיפה:

4635100373.png

קפריסין:

4635101975.png

וושיגטון:

האם יכול יכולה להיות בעיה אצלי במחשב? בהגדרות או משהו כזה שמשפיע על המהירויות?

בנוגע לראוטר כמו שכתבתי הם מספקים את הדגם של DLINK DIR 825 האם שווה לקנות אותו מהם בתום חודש הניסיון או שיש מוצלח יותר בטווח המחיר הזה? או בכלל להישאר עם שלי והוא יספיק..? (לא מתכוון לגלוש ביותר מ100 מגה) הדגם שיש לי TP LINK TL-WR941ND

מה הקשר קפרסין? תנסה פרנקפורט או משהו בגרמניה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...