המלצה לקניית מסך למטרות גיימינג-תקציב 3000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקניית מסך למטרות גיימינג-תקציב 3000 ש"ח

Gadgets4all

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש לקנות מסך לגיימינג, כיום יש ברשותי 3 מסכי דל 23" Eyefinity, הייתי מעוניין להחליף למסך 27" מינימום, אשמח לקבל המלצות על מסך איכותי.

מפרט המחשב:

Windows 7 pro 64bit

מערך של 2 כרטיסי מסך R9 290 tri-x

מעבד i5 2500k

זיכרון 16GB

תודה מראש,

דני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4k לא יחליף את אותה חוויה של 3 מסכים, ולא בהכרח ייתן תמורה מלאה למחיר שתצטרך לשלם, מכמה סיבות.

אנחנו מדברים על "גיימינג". למה אתה רוצה מסך לגיימינג? במה אתה מצפה שהרזולוציה תשפר את חווית המשחק שלך?

איזה מודל מסכים אתה משתמש כרגע, מעבר לזה שהם של dell?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, תודה על העזרה.

הדגם המדויק של המסכים הוא U2312HM.

הסיבה העיקרית שאני מעוניין להחליף את המסכים היא הרצון לעבוד עם מסך אחד גדול, היום אני משחק על רזולוציה של 1920*3240

ולכן חשבתי על מסך כי הרזולוציה במסכים אלו היא 2160*3840, מבחינת גיימינג זה לא ישפר לי את החוויה אבל כמו שציינתי אני רוצה לעבור למסך אחד במקום שלושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה שיפורים כשמחליפים מסך 23 אינץ' למסך 27 אינץ', אחד מהם הוא "שטח העבודה". אבל מכיוון שאתה מחפש להחליף 3 מסכי 23' במסך 27' אחד, אני חושב שאתה בעצם תפסיד יותר מאשר תרוויח.

מבחינת חווית המשחק, השפעת השינוי גם תלויה בסוג המשחק. אני מאמין שבמשחקי יריות, 3 מסכים עדיפים על 1.

עדיף שתציין את המשחקים שאתה אוהב לשחק (ז'אנר). זה יעזור להציע לך על פי פרטים טכניים, למרות שאני כבר יכול להגיד שברוב המקרים, עדיף פאנל ips לגודל כזה.

647 צפיות על ידי אנשים שמחפשים גם כן עזרה בלי לפתוח אשכול. רוב הכניסות הם בטח מגוגל.

ומצטער, אבל לא כולם מקבלים עזרה. המוטיבציה להגיב בדרך כלל יורדת כשחוזרים על אותם תגובות שוב ושוב. אם תשים לב בשאר האשכולות, רוב הדיונים לא קשורים לכותרת או לפוסט הראשון.

המוטיבציה בכלל יורדת כמדברים על שוב. -- בקצרה, כשמדובר ב4K, ההצעה היא "לא".

ואגב, אני לא זוכר את המחיר, אבל יש גם מסך 27 אינץ', רזולוציה גבוה מFHD, פאנל ואפשרות להרצה של 120hz.

סביר שזה מאוד יקר וצריך להזמין מחו"ל, אבל זה רעיון שצץ לי בגלל שהמודל של המסכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הזמן אני משחק ב- BF4, העניין שאחרי 3 שנים קצת מאסתי ב- 3 מסכים, לאחר עיון באתרים אחרים וחוות דעת מקיפות דווקא היו המלצות גבוהות לגיימרים לעבור למסכי כל זאת בתנאי שיש לך כרטיס מסך מספיק חזק להנות מהרזולוציה הגבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...