התחלה חדשה, האמנם? ה-Galaxy S6 בביקורת - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלה חדשה, האמנם? ה-Galaxy S6 בביקורת

liiight

Recommended Posts

אני חולק מאוד על הביקורת שלך, מהסיבות הבאות:

1. עד היום היה לי S4, הסוללה נשלפת, הכמות פעמים ששלפתי אותה שואף ל0.

2. נגד מים - תכונה לא רלוונטית, גם מכשיר נגד מים דורש כיסוי של פתח האוזניות והמטען, לא משהו שתמיד זוכרים.

3. מסך - התלבטתי הרבה לפני שקניתי את המכשיר, לא ראיתי עדיין כזה מסך מדהים.

הצבעים, החדות והבהירות בשמש פשוט משאירים אותך ללא מילים.

4. חיי סוללה - בשימוש יום יומי הטלפון מחזיק יפה מאוד.

אני משתמש בו מהבוקר וכרגע עומד על 26 אחוז. בנוסף הטעינה יחסית מהירה וזה עוד לפני שהשתמשתי בFast Charge (דורש מטען מתאים).

5. כרטיס זיכרון - נכון, למכשיר יש 32 ג'יגה כאשר רק 24 מהם זמינים למשתמש.

הכל עניין של צורך. כל עוד לא שומעים מוזיקה מהמכשיר (שמים עליו קבצי MP3) או מורידים כל היום משחקים הנפח מספיק.

6. ביצועים - עובד חלק גם כאשר אני שומע ב8track כשהמכשיר מחובר בbluetooth לרכב, ברקע הוא מסנכרן מיילים, מקבל הודעות ווצאפ ואני נוהג עם וויז.

7. מחיר - ללא ספק המחיר הוא מאוד גבוהה בארץ. בחול ניתן לרכוש את המכשיר גם ב2500-2800 ש"ח לg920f 32gb.

למי שרץ לקנות G4, קראו בGSMARENA את הביקורת עליו (גם מכשיר מעולה, אבל עם חסרונות שונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^ מסכים איתך בהחלט (כמו כל שאר המגיבים בדיון הזה.. שמח לראות שיש תמימות דעים) אבל רק הערה קטנה לגבי סעיף 5: הדגם עם 32GB הוא הכי קטן.. יש גם 64GB ואפילו 128GB. בנוסף לזה, אם רוצים נפח איכסון גדול אפשר פשוט לחבר DOK ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לחבר dok, ניסיתי וזה עובד.

גם מקבלים 130 גיגה בonedrive. ברגע שאני מתחבר לWIFI הכל עולה לשם אוטומטית.

ונכון, ישנן 2 גרסאות נוספות, 64 ו128. בחול ההפרש ביניהם לא גדול, בארץ המחיר גובל בסחיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין אם זה כרטיס זיכרון חיצוני שחסר או הסוללה הנשלפת, נראה שאנשים לא ממהרים לקנות את המכשיר (לפי זה). זאת כמובן למרות הביקורות המהללות שיש למכישר וצפי מכירה גבוה יותר מכל מכשיר של אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

In response to recent claims that sales of the Galaxy S6 have been devastating, a Samsung executive says that sales of the handset are in fact meeting the company's internal target.

http://www.androidauthority.com/samsung-refutes-claims-galaxy-s6-not-selling-well-613019/

מדובר בקטנוניות לשמה. אפילו אותן "שמועות" על זה ש"המכירות לא משהו" מדברות על זה שה-S6 מכר "רק" 10 מיליון מכשירים בחודש הראשון, לעומת 11 מיליון שה-S5 מכר...

אז זה אומר שהוא לא נמכר טוב? סיריאסלי?

Samsung sold 10 million units in one month, and that's almost as much as is expecting to sell of their G4 (12 million) in the next 12 months.

How is that an issue?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק מאוד על הביקורת שלך, מהסיבות הבאות:

1. עד היום היה לי S4, הסוללה נשלפת, הכמות פעמים ששלפתי אותה שואף ל0.

2. נגד מים - תכונה לא רלוונטית, גם מכשיר נגד מים דורש כיסוי של פתח האוזניות והמטען, לא משהו שתמיד זוכרים.

3. מסך - התלבטתי הרבה לפני שקניתי את המכשיר, לא ראיתי עדיין כזה מסך מדהים.

הצבעים, החדות והבהירות בשמש פשוט משאירים אותך ללא מילים.

4. חיי סוללה - בשימוש יום יומי הטלפון מחזיק יפה מאוד.

אני משתמש בו מהבוקר וכרגע עומד על 26 אחוז. בנוסף הטעינה יחסית מהירה וזה עוד לפני שהשתמשתי בFast Charge (דורש מטען מתאים).

5. כרטיס זיכרון - נכון, למכשיר יש 32 ג'יגה כאשר רק 24 מהם זמינים למשתמש.

הכל עניין של צורך. כל עוד לא שומעים מוזיקה מהמכשיר (שמים עליו קבצי MP3) או מורידים כל היום משחקים הנפח אחסון מספיק.

6. ביצועים - עובד חלק גם כאשר אני שומע מוזיקה ב8track כשהמכשיר מחובר בbluetooth לרכב, ברקע הוא מסנכרן מיילים, מקבל הודעות ווצאפ ואני נוהג עם וויז.

7. מחיר - ללא ספק המחיר הוא מאוד גבוהה בארץ. בחול ניתן לרכוש את המכשיר גם ב2500-2800 ש"ח לg920f 32gb.

למי שרץ לקנות G4, קראו בGSMARENA את הביקורת עליו (גם מכשיר מעולה, אבל עם חסרונות שונים).

1. היה לי Note 2. כעבור שנה וחצי של שימוש לא אנטנסיבי הסוללה נחלשה משמעותית. הזמנתי סוללה חדשה מ- והחלפתי אותה בחצי דקה. מי שיקנה S6 ישלם 500 ש"ח (במקרה הטוב) על החלפת סוללה או יסבול מזמן שימוש הרבה יותר קצר.

2. נגד מים תכונה מאוד, מאוד רלוונטית. קודם כל ב- שברשותי אין כיסוי של פתח האוזניות וטעינה. השתמשו בציפוי מיוחד דוחה מים. שנית הרבה אנשים מפילים בטעות את המכשיר לאסלה או לכיור או מביאים את הטלפון לחוף ים. אם ב-S5 הייתה עמידות למים למה לא לעשות אותה גם ב-S6?

3. 24GB זמינים יספיקו לחלק גדול מהמשתמשים, אבל אחסון בענן לא פתרון. לא בכל מקום יש אנטנות . לא כולם יש זמן ועצבים לגשת לענן בשביל לשלוף מידע. באירופה, למשל, מי שמגיע עם חבילת גלישה ישראלית לא מקבל גישה רק לתשתית 3G.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הביקורות הכי שטחיות, גרועות, מבישות, ביינוניות שיצא לי לקרא בזמן האחרון,

נראה כתיבה ביקורתית של ילד בן 13 שראה סרטוני יוטיוב של הטלפון וקרא חוות דעת של הערסים מ FXP

שולח את כולם לקנות את ה G4, בזמן ש.....

1. חיי הסולולה שלו חצי מ ה S6 , ( בערך 40% פחות טובה)

2. זה ההטענה שלו פי 3 או 4 מה S6

3. המסך שלו פחות טוב מ הS6 ( הבהירות של ה S בערך פי 2 על ה G )

4. המצלמה שלו פחות טובה מה S6 ( ב1000 רמות פחות טובה)

5. הביצועים שלו ב 40-30% פחות טובים מה S6

6. איכות החומרים שלו פחות טובים מה S6

7. התוכנה של ה S6 יותר טובה ומהירה ויציבה מה .

אז אין לו סוללה נשלפת , וכרטיס , BIG FING DEAL ....כמו שאמרו פה לפני, נכון שזה חיסרון, אבל זה לא DEAL BREAKER , וגם הכרטיס ,

הS6 מגיע עם נפחים מצויינים 32\64\128 ,

.והגנה נגד מים יש בערך רק ל 2 מכשירים בשוק, S5 ו Z's של , אז זה בכלל לא נכנס בתור חיסרון כי זה לא משהו שהוא "בנורמה"

כמה שטויות בתגובה אחת. לי (כנראה בניגוד אליך) יש את שני המכשירים (G4/S6E).

1. אני מקבל בערך שעה של זמן מסך יותר ב- G4.

2. לא שמתי לב לזמני ההטענה כי אני מטעין את שניהם בלילה, אבל המטען של ה- S6E הוא מטען מהיר לעומת המטען של ה- G4 שהוא מטען רגיל (ותומך במטען מהיר, רק עניין של לרכוש אביזר).

3. המסך של שניהם מעולה, נכון ה- S6E קצת יותר בהיר (לא פי 2 ולא בטיח) וניגודיות עדיין יותר טובה, אבל הבדלים זניחים.

4. המצלמה של ה- G4 יותר טובה.

5. הביצועים של ה- G4 יותר טובים בעבודה שוטפת (כמעט ולא משמעותי), בייחוד במולטיטסקינג (משמעותי). הביצועים של ה- S6E יותר טובים במשחקים.

6. עור ופלסטיק מול זכוכית ואלומיניום... לדעתי פלסטיק+עור ישרוד יותר טוב מזכוכית ומקסימום מחליפים בזול.

7. שטויות.

צריך לקחת בחשבון שה- G4 זול משמעותית מה- S6/S6E.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור מה הקשר בין התמונה שצירפת ובין העובדה שאתה בחור שחוכמה היא ממנו והלאה, והוא ידוע בעיקר כטרחן בלתי נלאה.

(ובין העובדה שכאמור כל השטויות שכתבת בתגובתך הקודמת לא מחזיקים מים מול עשרות ביקורות ברחבי האינטרנט שטוענות בדיוק הפוך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לנהל איתך שיח כלשהו כאשר אתה חי בעולם משלך, וכאשר זה מתערער מעט, אתה יוצא במלחמה אישית על כל מי שלא מסכים אתך. אם אני "טרחן", מה זה עושה אותך? צדקן? פלצן?

בכל מקרה אתה לא חייב להתייחס לתגובות שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא המהירות אחרי זמן מסויים בגלל הבאג בניהול הזיכרון הוא נושא מוכר שיטופל ברמת התוכנה.

מעבר לזה (וגם יחד איתו) שני המכשירים חזקים מאוד, ועדיין זה דוקוא ה-S6 שחזק יותר:

תוצאות G4:

Basemark OS II 2.0: 1584 / Basemark X: 15040

תוצאות S6:

Basemark OS II: 1663 / Basemark OS II 2.0: 1641 Basemark X: 22752

(מתוך הביקורות של gsmarena.com)

לטעון שה-G4 "חזק יותר" זה פשוט לא נכון עובדתית.

כנ"ל לגבי המצלמה - לטעון שה-G4 טוב יותר זה פשוט לא נכון עובדותית.לא בסטילס ועל אחת כמה וכמה לא בוידאו - ובטח ובטח (!!!!!!) שלא בסאונד של צילומי , שם ה-G4 נשמע כמו זין וה-S6 נשמע פשוט מושלם.

מה עוד קישקשת שם? הסוללה. הסוללה של ה-S6 אומנם קטנה יותר אבל היא גם צריכה להפעיל מסך מעט קטן יותר.

ובמבחן הסופי זה דווקא ה-S6 שמקבל ציון גבוה יותר:

תוצאות G4:

2015-06-03_1931.png

תוצאות S6:

2015-06-03_1931.png

אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך מר-קשקשני :)

דיברת גם על השרידות של פלסטיק ועור מול מתכת וזכוכית (כאילו שב-G4 אין צד שלם שעשוי מזכוכית, אגב...), וגם פה כרגיל כתבת שטויות במיץ עגבניות:

------------------------

הוכחתי פה שכל סעיף וסעיף שכתבת הוא קישקוש מוחלט ופשוט לא נכון עובדתית.

אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך :)

המשך יום נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...